רוצה פרטים על לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי כלכלה בהתמחות שיווק

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי כלכלה וניהול BA עם התמחות בשיווק

 

העולם הפיננסי הוא דינמי ביותר והוא לעולם לא מפסיק להתפתח. כדי לבלוט בין המוני המתחרים, ארגונים צריכים להפעיל מגוון של כלים שיווקיים, לצד הידע הפיננסי והניהולי שהם מחזיקים. דרך פרסום נכון ניתן, למשל, לאתר קהלי יעד חדשים ופונטציאליים, לבנות אסטרטגיות חדשניות לשירותים פיננסיים ולתיקי השקעות ולפתוח דלת לשיתופי פעולה כלכליים עם ארגונים במדינות מפתח בעולם.


ידע בפרסום הוא אם כן מצרך חשוב לכל כלכלן, ובעולם הדיגיטלי של היום הידע הזה רק הופך לחשוב יותר ויותר. במסגרת לימודי כלכלה וניהול מציעים חלק ממוסדות הלימוד מסלול התמחות בשיווק, שבא להעניק ידע שיווקי וכלים אסטרטגיים שרלבנטיים לעולם הכלכלה.


למי מיועדים הלימודים


התמחות זו בלימודי כלכלה וניהול מתאימה מתאימה למי שרואים עצמם בתפקידים בזיקה שיווקית בעולם הפיננסי. הכלים הנלמדים בהתמחות יכולים לעזור לבוגרים להתקדם למשרות ניהול שיווק, ייעוץ שיווקי, פיתוח מותגים, ניהול קשרי לקוחות וייעוץ בחברות עסקיות, בשוק ההון, במוסדות פיננסיים ובמסגרות נוספות שבהן קיים ביקוש למומחים לתחום הפרסום.


תכנית הלימודים


הלימודים בהתמחות זו חושפים את הסטודנטים לתחום השיווק ולהשפעות שלו על העולם הפיננסי. לצד היכרות עם מושגים מרכזיים בפיננסים ובשוק ההון, הם בוחנים טכניקות לבנייה של אסטרטגיה שיווקית יעילה, בזירה המקומית ובשווקים מעבר לים. כמו כן הם דנים בכלים טכנולוגיים ואינטרנטיים שמהווים חלק חשוב בענף הפרסום של היום. חלק מהתכניות גם מקנות כישורים ביזמות עסקית ומסייעות לסטודנטים לפתח כישורי בנייה של תכניות עסקיות והבנה של המגמות בשוק.


מתכונת הלימוד


זהו אחד ממסלולי ההתמחות שבהם יכולים לבחור הסטודנטים במהלך התואר הראשון, שלוש שנים. בחלק מהמוסדות הבחירה בהתמחות היא בסוף השנה השנייה, באחרים בוחרים בה בסוף שנה א' ללימודים. יש מוסדות שמפעילים מסלולים לאנשים עובדים, בהם מרוכזים השיעורים באחד מערבי השבוע ובימי שישי.

 

במהלך הלימודים הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה ובחירה, בסמינרים ייעודיים בפרסום ובסדנאות שבאות להכין אותם לקראת היציאה לשוק העבודה. לקראת סיום התכנית, הם לוקחים חלק בהתנסות פרקטית שמתקיימת בארגונים תעשייתיים ובחברות מסחריות. דרך ההתמחות הם יכולים להכיר מקרוב את הטכניקות השיווקיות והפיננסיות שהם לומדים.


נושאי הלימוד

 

 • התנהגות צרכנים
 • חקר שווקים
 • ניהול מותג בינלאומי
 • אתיקה עסקית
 • ניתוח אירועים כלכליים
 • הגבלים עסקיים
 • תורת המשחקים
 • מודלים חדשניים בפרסום
 • ניהול בסין ובהודו    
 • פיתוח אסטרטגיה עסקית    
 • ועוד


תנאי קבלה


כחלק מתנאי הקבלה המועמדים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. בדרך כלל, שמים דגש על הציון בבגרות במתמטיקה ובבגרות באנגלית וכן על הציון בפרק האנגלית בפסיכומטרי. מועמדים שממוצע הבגרויות שלהם גבוה במיוחד יכולים להתקבל גם בלי צורך בפסיכומטרי. רוב המוסדות מציעים מכינות למי שלא עומדים ברף הקבלה.


תעודה


לסטודנטים שעומדים בהצלחה בכל דרישות המסלול מוענק תואר ראשון BA. בחלק מהמוסדות ניתנת גם תעודת שמציינת את השלמת ההתמחות.


מוסדות

 

 

 • המסלול האקדמי המכללה למינהל (ראשון לציון): המכללה מציעה מסלול התמחות בשיווק, יזמות ואסטרטגיה. כמו כן, אפשר ללמוד בהתמחויות כגון לימודי כלכלה וניהול בהתמחות שוק ההון,התמחות מערכות מידע ואנליזת נתונים, התמחות שמאות מקרקעין ועוד.

 

 • המכללה האקדמית תל חי: מכללת תל חי מאפשרת לסטודנטים לבחור במסלול התמחות, אך ניתן ללמוד גם ללא התמחות. מלבד המסלול בשיווק ויזמות, ניתן לבחור בהתמחות כלכלת סביבה, בהתמחות תיאוריות כלכליות או בהתמחות ניהול פיננסי. במוסד הלימוד מתקיימים גם מסלולי לימודי משאבי אנוש, לימודי פסיכולוגיה, לימודי עבודה סוציאלית ולימודי חינוך.

 

 • המכללה האקדמית עמק יזרעאל: לסטודנטים בעמק יזרעאל מוצעת התמחות במנהל עסקים ושיווק וכן התמחויות נוספות: חשבונאות, מימון והתמחות לוגיסטיקה במסלול שמותאם לעובדים בכוחות הביטחון. במכללה אפשר ללמוד גם לימודי מערכות מידע ניהוליות, לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, לימודי שירותי אנוש ולימודי מנהל מערכות בריאות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק?

רוצה לדעת יותר על לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי כלכלה וניהול התמחות בשיווק
Whatsapp Whatsapp