היחידה ללימודי חוץ - המכללה לעסקים
שם מלא
אימייל
טלפון
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות האתר
לימודים > תעודה, מקצוע > לימודי חוץ התאגדות העסקים - אימון צרכים מיוחדים

קורס אימון לאוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים

שירות אישי - היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים

מלא/י את פרטייך ונציג שירות יחזור אליך בהקדם

טלפון אימייל שם מלא
אני מסכים לתנאי השימוש ומדיניות פרטיות

קורס הכשרת מאמנים לטיפול באוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים בישראל

 

אימון מתקדם

 

תהליך אימון אישי הוא כלי להתגבר על קשיים ועל מכשולים ולמציאת נתיב חדש לחיים, אנשים רבים פונים למאמנים אישיים כדי שיסייעו להם להתחיל את התהליך בצורה נכונה שתניב תוצאות. האימון האישי צריך להיות מותאם לכל האנשים באשר הם, לרבות אנשים עם קשיים ועם לקויות. כחברה מתוקנת אנשים אלה הם חלק אינטגראלי מהאוכלוסייה אך הלקויות משפיעות על איכות החיים שלהם, הן כילדים והן כמבוגרים.

 

קורס הכשרת מאמנים לטיפול באוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים מקנה למאמנים את הידע הנדרש על לקויות שונות ועל ההשפעות שלהן על התפקוד היומיומי בחיים ועל התמודדות עם האתגרים שהחיים מביאים עמם. הבוחרים ללמוד תחום זה מקבלים את כלי האימון השונים בדגש על הצרכים השונים של אוכלוסיות עם קשיים ועם לקויות שונות.

 

תכנית הלימודים

 

קורס הכשרת מאמנים לטיפול באוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים ביחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים נבנה בשיתוף פעולה עם המרכז הסיוע של מכללת אשקלון ותחת חסות איגוד המאמנים והיועצים בישראל. ההכשרה המקצועית מתמקדת בארבע אוכלוסיות עיקריות – אוטיזם, כבדי שמיעה, כבדי ראיה ולקויות למידה והפרעות קשב.

 

תכנית הלימודים מחולקת לשתי חטיבות – הכשרה על רזי האימון, לרבות בניית תכניות עבודה ומציאת שפה משותפת עם המתאמן, והתמחות בלקויות למידה ובצרכים מיוחדים, לרבות אפיון הלקויות השונות ושיטות העבודה עם אוכלוסיות השונות. הסטודנטים לומדים מודלים אימוניים ועל הדרכים לשלב אותם בחיים המקצועיים והאישיים ולהנחיל אותן לאנשים אחרים. כמו כן, הם מקבלים את הכלים ליישום שיטות האימון על אנשים עם לקויות וכך לאפשר להם למצות את הפוטנציאל הגלום בהם ולהגשים את היעדים האישיים שלהם בכלל התחומים של החיים, כמו לימודים, קריירה, זוגיות, משפחה, פנאי ויחסים חברתיים.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 160 שעות. מתכונת הלימוד מורכבת משני חלקים – הכשרת מאמנים והתמחות מעשית בלקויות למידה ובצרכים מיוחדים במרכזי תמיכה וסיוע של גופים ומוסדות שונים.

 

על מוסד הלימודים

 

היחידה ללימודי חוץ של התאגדות העסקים הקטנים מאפשרת לכל המעוניין ללמוד מקצוע מעשי ולהשתלב בשוק העבודה. תכניות הלימודים מבוססות על ניסיון מקצועי מעשי ועל פי דרישות התעשייה בישראל. המכללה מציעה מגוון רב של תכניות לימוד וקורסים ובהם קורס אסטרטגיות למידה והוראה מתקנת, קורס אימון אורח חיים בריא, קורס יזמות עסקית והקמת עסק וקורס הכשרת מרצים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס הכשרת מאמנים לטיפול באוכלוסיות לקויות למידה ובעלי צרכים מיוחדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון מתחום מדעי החברה או מתחום הטיפול, החינוך, הייעוץ, ההדרכה או חברה וקהילה. הקבלה ללימודים מותנית בהחלטת ועדת קבלה.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר עומדים בכל דרישות הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה העסקית של התאגדות העסקים הקטנים.עוד מסלולי לימוד - היחידה ללימודי חוץ - התאגדות העסקים הקטנים: 


פורום לימודים  |  ימים פתוחים  |  תנאי קבלה  |  תנאי שימוש  |  מפת האתר  |  מגזין לימודים  |  צור קשר  |  English