תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר

אוניברסיטת אריאל

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה MBA באוניברסיטת אריאל בשומרון


כל מה שיזמים צריכים


הקמה של עסק חדש או קידום של צעד חדש בארגון קיים הם אף פעם לא משימה פשוטה. ליזמות יש כוח להצמיח חברות ולקדם אותן לעבר הצלחה, שכן סטארט אפ מצליח מסייע לפתח שירותים חדשניים ולבלוט בתוך ים המתחרים ברחבי העולם. כדי לקדם תהליכי שינוי שכאלה, מנהלים צריכים להראות יצירתיות ומקוריות מצד אחד וגם להציג פתרונות פרקטיים וישימים כלכלית מצד שני.


אוניברסיטת אריאל בשומרון מציעה תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה. במסגרתה יכולים סטודנטים לרכוש כישורי ניהול מתקדמים ולהכיר מקרוב טכניקות חדשות בעולם היזמות והסטארט אפ. הבוגרים יכולים להיעזר בכלים שנרכשים כדי להתקדם בסולם הניהולי בארגון או כדי לפתוח ולקדם עסקים עצמאיים משלהם.


תכנית הלימודים


סטודנטים בהתמחות זו לתואר השני במנהל עסקים מכירים לעומק את עולם היזמות העסקית והחדשנות ובוחנים את הדרכים בהן ניתן לקדם תהליכים פנים ארגוניים וגלובליים באמצעות טכנולוגיות. כך הם דנים בטכניקות לקידום חדשנות בחברות ומתמקדים בין היתר בניהול של מוצרים בתחום ההייטק. במקביל הם גם רוכשים כלים מתחומים נוספים שיכולים לסייע למנהלים, בהם שיווק, מימון, אסטרטגיה, התנהגות ארגונית וחשבונאות.


מתכונת הלימוד


זוהי כאמור אחת ההתמחויות שמציעים באוניברסיטה במסגרת התואר השני במנהל עסקים והיא נערכת במסלול בלי כתיבת תזה. הסטודנטים יכולים ללמוד במספר מתכונות, בתכנית בהיקף של כ - 21 חודשים או במסלול מרוכז יותר שאורכו כ - 15 חודשים שכולל סמסטרים בקיץ. השיעורים מתקיימים בדרך כלל בערב ובימי שישי בבקרים. נערכים גם קורסים מקוונים.


הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה ובחירה, הם יכולים גם להכיר מקרוב את המיומנויות הנלמדות דרך סדנאות, סימולציות וסיורים לימודיים. לקראת סיום המסלול הם גם עורכים פרויקט יישומי.


נושאי הלימוד

 

 • יזמות פנים ארגונית
 • מימון מיזמים
 • אסטרטגיות איכות TQM
 • שיווק וחדשנות
 • מימון וכלכלה בין לאומיים
 • ניהול משאבי אנוש
 • התמודדות עם משברים עסקיים
 • הובלת שינוי ארגוני
 • פיתוח שירותים ומוצרים חדשים
 • שיטות במחקרי שוק    
 • מסחר באינטרנט ותקשורת שיווקית    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת אריאל מציע מגוון של התמחויות לתואר השני, בהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית ומימון שמשולבים עם לימודי תעודה בניהול משאבי אנוש וכן מסלול תואר שני במנהל עסקים המשולב עם קורס ביקורת פנים.


תנאי קבלה


הקבלה לתואר השני במנהל עסקים באריאל היא לבוגרי תואר ראשון בממוצע של לפחות 85. בוגרי לימודי כלכלה, הנדסה, מדעים ומנהל עסקים נדרשים לממוצע ציונים 80 ומעלה.


תעודה


בסיום המסלול מקבלים סטודנטים שעומדים בכל חובותיהם תואר שני MBA מוסמך במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון. הסטודנטים יכולים לשלב את לימודיהם במחלקה עם תעודת הוראה בניהול עסקי.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

ssssssssss

מתוך פורום אוניברסיטת אריאל

הסבה אקדמאית לעבודה סוציאלית
תמרה שמילוב
ללא תגובה
אפשר להתחיל תואר בכלכלה ומנעס ולעבור לכלכלה וחשבונאות
ספיר
ללא תגובה
אפשר להתחיל ללמוד עבודה סוציאלית בסמסטר אביב?
טהר
ללא תגובה
קבלה להוראת אנגלית או פסיכולוגיה
עדן
1 תגובות
קורס תיעוד סיפור חיים באינטרנט
שרה וטורי
1 תגובות
קשר בין מכללת השכל למכללת אריאל
רוית
3 תגובות
לימודי הסבה לעבודה סוציאלית
יעל כהן
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp