תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות באוניברסיטת אריאל

שירות אישי - צור קשר

אוניברסיטת אריאל

אהבת? שתף ב:

תואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה MBA באוניברסיטת אריאל בשומרון


כל מה שיזמים צריכים


הקמה של עסק חדש או קידום של צעד חדש בארגון קיים הם אף פעם לא משימה פשוטה. ליזמות יש כוח להצמיח חברות ולקדם אותן לעבר הצלחה, שכן סטארט אפ מצליח מסייע לפתח שירותים חדשניים ולבלוט בתוך ים המתחרים ברחבי העולם. כדי לקדם תהליכי שינוי שכאלה, מנהלים צריכים להראות יצירתיות ומקוריות מצד אחד וגם להציג פתרונות פרקטיים וישימים כלכלית מצד שני.


אוניברסיטת אריאל בשומרון מציעה תכנית לתואר שני במנהל עסקים בהתמחות יזמות וטכנולוגיה. במסגרתה יכולים סטודנטים לרכוש כישורי ניהול מתקדמים ולהכיר מקרוב טכניקות חדשות בעולם היזמות והסטארט אפ. הבוגרים יכולים להיעזר בכלים שנרכשים כדי להתקדם בסולם הניהולי בארגון או כדי לפתוח ולקדם עסקים עצמאיים משלהם.


תכנית הלימודים


סטודנטים בהתמחות זו לתואר השני במנהל עסקים מכירים לעומק את עולם היזמות העסקית והחדשנות ובוחנים את הדרכים בהן ניתן לקדם תהליכים פנים ארגוניים וגלובליים באמצעות טכנולוגיות. כך הם דנים בטכניקות לקידום חדשנות בחברות ומתמקדים בין היתר בניהול של מוצרים בתחום ההייטק. במקביל הם גם רוכשים כלים מתחומים נוספים שיכולים לסייע למנהלים, בהם שיווק, מימון, אסטרטגיה, התנהגות ארגונית וחשבונאות.


מתכונת הלימוד


זוהי כאמור אחת ההתמחויות שמציעים באוניברסיטה במסגרת התואר השני במנהל עסקים והיא נערכת במסלול בלי כתיבת תזה. הסטודנטים יכולים ללמוד במספר מתכונות, בתכנית בהיקף של כ - 21 חודשים או במסלול מרוכז יותר שאורכו כ - 15 חודשים שכולל סמסטרים בקיץ. השיעורים מתקיימים בדרך כלל בערב ובימי שישי בבקרים. נערכים גם קורסים מקוונים.


הסטודנטים משתתפים בקורסי חובה ובחירה, הם יכולים גם להכיר מקרוב את המיומנויות הנלמדות דרך סדנאות, סימולציות וסיורים לימודיים. לקראת סיום המסלול הם גם עורכים פרויקט יישומי.


נושאי הלימוד

 

 • יזמות פנים ארגונית
 • מימון מיזמים
 • אסטרטגיות איכות TQM
 • שיווק וחדשנות
 • מימון וכלכלה בין לאומיים
 • ניהול משאבי אנוש
 • התמודדות עם משברים עסקיים
 • הובלת שינוי ארגוני
 • פיתוח שירותים ומוצרים חדשים
 • שיטות במחקרי שוק    
 • מסחר באינטרנט ותקשורת שיווקית    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר למנהל עסקים באוניברסיטת אריאל מציע מגוון של התמחויות לתואר השני, בהן תואר שני במנהל עסקים בהתמחות מימון, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות שיווק, תואר שני במנהל עסקים בהתמחות התנהגות ארגונית ומימון שמשולבים עם לימודי תעודה בניהול משאבי אנוש וכן מסלול תואר שני במנהל עסקים המשולב עם קורס ביקורת פנים.


תנאי קבלה


הקבלה לתואר השני במנהל עסקים באריאל היא לבוגרי תואר ראשון בממוצע של לפחות 85. בוגרי לימודי כלכלה, הנדסה, מדעים ומנהל עסקים נדרשים לממוצע ציונים 80 ומעלה.


תעודה


בסיום המסלול מקבלים סטודנטים שעומדים בכל חובותיהם תואר שני MBA מוסמך במנהל עסקים מטעם אוניברסיטת אריאל בשומרון. הסטודנטים יכולים לשלב את לימודיהם במחלקה עם תעודת הוראה בניהול עסקי.

 

עוד מסלולי לימוד - אוניברסיטת אריאל

מתוך פורום אוניברסיטת אריאל

קורס תיעוד סיפור חיים באינטרנט
שרה וטורי
1 תגובות
קשר בין מכללת השכל למכללת אריאל
רוית
3 תגובות
לימודי הסבה לעבודה סוציאלית
יעל כהן
1 תגובות
הכנה למבחן ממשלתי בתזונה
עדנאן אשוי
1 תגובות
תנאי קבלה לתכנית קדם רפואה
נויה
1 תגובות
מסלול MBA עם תזה
דניאל
1 תגובות
לימודי אנגלית למבוגרים באריאל
תיקי היימן
1 תגובות
קבלת ספרים למכינה קדם אקדמאית
בן
1 תגובות
עוד אפשר להירשם להנדסת תעשייה וניהול באוקטובר?
לין
1 תגובות
מכינה בפיזיקה - מבחן ללא קורס
נועם
1 תגובות
לאיזה תחומים אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי?
אורלי
1 תגובות
התחשבות בקורסים של האוניברסיטה הפתוחה
דניאל
1 תגובות
קבלה להנדסת תעשייה וניהול
נאגי אמארה
1 תגובות
קורסי רשות לשנה א בסיעוד
דוד
1 תגובות
האם יש קורס פראמדיקים יג יד?
Tali
ללא תגובה
לכניסה לפורום

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם