רוצה פרטים על לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי הנדסת תוכנה בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל להנדסת תוכנה בלי פסיכומטרי?


בעידן הטכנולוגי של ימינו, לימודי הנדסת תוכנה הם בין המבוקשים במקצועות ההנדסה. לימודים אלה מעניקים לסטודנטים ידע נרחב בתחומי התכנות, החומרה והפיתוח ומספקים להם כלים לתכנן ולפתח את התשתיות הטכנולוגיות של העתיד. הבוגרים משתלבים לרוב בחברות הייטק, תוכנה, אלקטרוניקה וגם בתחומים כמו בנקאות, ביטחון ולוחמת סייבר.


בדומה למסלולים נוספים ללימודי הנדסה, גם עבור לימודי הנדסת תוכנה תנאי הקבלה הם לרוב גבוהים למדיי וכוללים ציון פסיכומטרי וממוצע בגרויות גבוה, לרוב מושם דגש על הציון בחלק הכמותי של הפסיכומטרי. עם זאת, ישנם מוסדות לימוד בהם אפשר להתקבל גם ללא פסיכומטרי. בחלק מהמקרים הקבלה בלי פסיכומטרי היא למועמדים שלהם ממוצע גבוה בתעודת הבגרות, בדגש על הציונים בבגרות במתמטיקה ובמקצועות ריאליים נוספים. במקרים אחרים יכולים להתקבל בוגרי לימודי הנדסאים שלהם הישגים גבוהים.


הנה תנאי הקבלה ללא פסיכומטרי בחלק מהמוסדות:


שימו לב, תנאי הקבלה יכולים להשתנות מעת לעת, כדי לקבל את המידע העדכני ביותר בנושא מומלץ לפנות ישירות למוסדות הלימוד.

 

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית להנדסה אפקה במכללת אפקה מציעים מסלול קבלה ללא פסיכומטרי למועמדים שלהם תעודת בגרות בממוצע גבוה. עליהם להציג ציון בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות. כמו כן, גם בוגרי לימודי הנדסאים יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי, כאשר ממוצע הציונים בדיפלומת ההנדסאי ובמבחנים החיצוניים שלהם הוא לפחות 85. כמו כן, הם צריכים להיות בעלי בגרות מלאה ובה ציון בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 או 5 יחידות בציון 70; בגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון 60 לפחות; וציון של 185 ומעלה במבחן אמי"ר.
מכללת שנקר ללימודי הנדסת תוכנה במכללת שנקר יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע פרויקט הגמר והמבחנים החיצוניים שלהם הוא מעל 90. הם נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע של לפחות 85 ובה בגרות באנגלית, בגרות במתמטיקה ובגרות במקצועות מדעיים נוספים. כל המועמדים עוברים גם קורסי הכנה במתמטיקה ובבגרות בפיזיקה. וועדת קבלה יכולה לדון במקרים חריגים בהם מועמדים אינם עומדים ברף הקבלה.
עזריאלי המכללה האקדמית להנדסה בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע הציונים שלהם הוא מעל 75 יכולים לקבל פטור מהציון בפסיכומטרי. הם נדרשים לבגרות מלאה בממוצע של לפחות 90, לבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות, לבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות לפחות בציון 70 ומעלה וכן לציון במבחן אמי"ר. המכללה מקבלת גם אקדמאים בוגרי תואר ראשון לפחות, שעומדים בתנאים הנ"ל וברשותם לפחות 24 נ"ז.
המרכז האקדמי לב במרכז האקדמי לב מתקיימות שלל תכניות ללימודי הנדסה לחרדים. להנדסת תוכנה ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי, על סמך הצגת ציון בבחינת תיל. המועמדים נדרשים גם לזכאות לבגרות מלאה ובה בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 או 5 יחידות בציון 70, בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון 70 או ברמת 5 יחידות בציון 65 לפחות. בגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות יכולה להוות יתרון בעת הקבלה.
האוניברסיטה הפתוחה בדומה לשאר המסלולים באוניברסיטה הפתוחה, אין צורך בבחינה פסיכומטרית או בהצגת הציונים בתעודת הבגרות כדי להתקבל ללימודי הנדסת תוכנה באוניברסיטה הפתוחה. בשלוחת האוניברסיטה הפתוחה במכללת רמת גן, ניתן להשתתף בלימודי הנדסת תוכנה באזור המרכז.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי הנדסת תוכנה ללא פסיכומטרי
Whatsapp Whatsapp