לימודי שירותי אנוש במכללת מבח"ר לחרדים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מבח"ר - לימודי שירותי אנוש חרדי.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי שירותי אנוש למגזר החרדי במכללת מבח"ר

 

לא כולל שירות

 

כולם מקבלים שירות, מהקופאי בסופר, מהפקיד במס הכנסה, מהבנקאי או מנציג שירות הלקוחות וכולם מצפים לשירות הטוב, היעיל והקשוב ביותר. אך כדי לקבל שירות ברמה גבוהה שיתאים לכלל האוכלוסיות צריך להכיר את האוכלוסיות ולענות על הצרכים שלהם. כך כבדי שמיעה, נכים או אנשים שאינם דוברי השפה העברית יכולים לקבל שירות ראוי ומכובד.

 

שירותי אנוש הוא התחום ששם דגש על מתן שירותים לאזרחים מכל שכבות האוכלוסייה והמגזרים השונים שמהם היא בנויה. שירותי אנוש מפרק לגורמים את מערכות הניהול של מערכות השירות, החל מגופים ציבוריים וכלה בארגונים ובעסקים פרטיים ועמותות.

 


תכנית הלימודים

 

לימודי שירותי אנוש במכללת מבח"ר למגזר החרדי נבנו בשיתוף פעולה מלא עם אוניברסיטת חיפה והם מתקיימים בשני מסלולים – מסלול נשים ומסלול גברים. הסטודנטים לומדים על הצרכים, המאפיינים ודפוסי ההתנהגות של המגזרים השונים באוכלוסייה למען מתן שירותים המותאמים להם. כמו כן, הם לומדים על מערכות ארגוניות ועל הסוגיות המגוונות שהעובדים מתמודדים איתן.

 

תכנית הלימודים מכשירה את הסטודנטים על עקרונות הפעולה של ארגונים נותני שירות, על חובת הארגון והעובדים שלו כלפי מבקשי השירות הפנימיים והחיצוניים כאחד, ועל ההבדלים בין שירות אחד למשנהו. נוסף על כך, הסטודנטים לומדים מהי חשיבות מתן שירות איכותי המותאם לאוכלוסיית היעד של כל ארגון וארגון.

 

מתכונת הלימוד

 

לימודי התואר נמשכים כשלוש שנים, שלושה סמסטרים בשנה, לרבות סמסטר קיץ. מתכונת הלימוד כוללת קורסי חובה, קורסי בחירה וקורסי סמינר.

 

נושאי לימוד

 

  • סקרי שוק
  • חשבונאות ניהולית
  • יסודות הלוגיסטיקה
  • ייעוץ ארגוני
  • האינטרנט ככלי ניהול
  • התנהגות ארגונית
  • ניהול תשואה בארגונים
  • ניהול משאבי אנוש    
  • ארגונים ודפוסי תעסוקה    
  • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת מבח"ר היא מוסד להשכלה גבוהה אשר מטרתו להעניק השכלה אקדמית ותארים אקדמיים לנשים ולגברים במגזר החרדי ולאפשר להם לרכוש מקצוע, להשתלב בשוק העבודה ולפרנס את משפחתם מבלי להתפשר על זהותם החרדית. מסלולי הלימוד של המכללה מופרדים בין נשים לגברים והם נבנים בשיתוף פעולה ומטעם האוניברסיטאות בארץ, כמו אוניברסיטת תל-אביב, אוניברסיטת חיפה ואוניברסיטת בר אילן. בין התארים של המכללה אפשר ללמוד לימודי עבודה סוציאלית לחרדים, לימודי סיעוד לחרדים, לימודי מדעי המחשב לחרדים ולימודי ריפוי בעיסוק לחרדים.

 

תנאי קבלה

 

המועמדים ללימודי שירותי אנוש מתקבלים על פי מחשבון הקבלה של אוניברסיטת חיפה המשכלל את ציוני בחינת הבגרות ואת הציון בפסיכומטרי כאשר הרף הנמוך ביותר הוא סך של 565.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל המטלות הנדרשות מקבלים תואר B.A בשירותי אנוש מטעם אוניברסיטת חיפה.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי התואר יכולים להמשיך לתארים מתקדמים והם משתלבים בשוק העבודה בכל מקום הנדרש למתן שירותים ציבוריים, כמו משרדים ממשלתיים, עיריות, מועצות מקומיות, בתי חולים, מתנ"סים, ארגונים קהילתיים, בנקים, חברות תקשורת, מערכת הרווחה הציבורית וחברות כוח והשמה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מבח"ר - מכללת בני ברק האקדמית | לימודים לחרדים

עוד מסלולי לימוד - מבח"ר - מכללת בני ברק

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp