מסלול גרפיקה, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים - מכללת מנטור

שירות אישי - צור קשר

מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

אהבת? שתף ב:

מסלול גרפיקה, עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים במכללת מנטור

 

עיצוב מותאם מציאות

 

עולם העיצוב הגרפי חולש על כל אמצעי התקשורת הוויזואליים, הן המדיה המודפסת והן המדיה הדיגיטלית. המעצבים הגרפיים אינם עוסקים בתמונה סטטית בלבד, הם משלבים עבודה בתוכנות מחשב עם פורמטים שונים והם כוללים טקסט מילולי, תמונות סטילס, סרטוני וידאו ואנימציה.

 

תפקידו של המעצב הגרפי חיוני למראה הוויזואלי גם בעיצוב אתרים וממשקי הגלישה, אשר אלה מהווים כרטיס הביקור של כל אתר ללא קשר לתוכן שלו, אם זו חנות אינטרנטית, מגזין און-ליין, מוקד היכרות או אתר של משחקי רשת. הגרפיקאי אחראי על כל המראה העיצובי של המוצר, הוא אחראי על גיבוש הקונספט ועל העברת התכנים לצרכן. זהו הכר שלהם ליצירה אמנותית בשילוב הכרת השוק ושירות המטרה המסחרית.

 

תכנית הלימודים

 

קורס עיצוב גרפי, דיגיטל ובניית אתרים במכללת מנטור מקנה לסטודנטים ידע מעמיק ורחב על תהליך העיצוב מתחילתו ועד סופו, הן למדיה המודפסת והן למדיה הדיגיטלית. הסטודנטים לומדים על תוכנות האילוסטרייטור, האינדיזיין והפוטושופ, על הממשקים ועל טכניקות העבודה שהלן. כמו כן, הם לומדים על עיצוב וטיפוגרפיה בכלל ועיצוב למגזינים בפרט.

 

תכנית הלימודים מכשירה את התלמידים על הליך ההפקה וההבאה לדפוס ועל מערכת הוורדפרס. נוסף על כך, משתתפי הקורס לומדים על שיווק ופרסום באינטרנט ועיצוב אינטראקטיבי מהו. הם מקבלים את הכלים לתכנן ולעצב אתרי אינטרנט, באנרים, דפי נחיתה ועיצוב ממשקים למשחקים ולאפליקציות המתאימים למחשבים, לטלפונים חכמים ולטאבלטים.

 

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 706 שעות אקדמיות הנפרשות על פני 87 מפגשים. כל מפגש נמשך כ - 3.5 שעות. מתכונת הלימוד כוללת הרצאות פרונטאליות, תרגולים, סדנות והרצאות אורח. במהלך הקורס התלמידים יוצרים תיק עבודות שאותו הם מציגים בראיונות עבודה.

 

נושאי לימוד

 

 • שילוב וידאו ואודיו
 • באנרים באינטרנט
 • חלון מרכיבי עיצוב
 • קביעת תכונות מלל
 • תיקון וריטוש תמונה
 • שיטות מדידה בעיצוב
 • קומפוזיציה וראייה עיצובית    
 • דפי נחיתה
 • עריכת צבע
 • גריד ודפי אב
 • בניית תפריטים
 • אפקטים מיוחדים
 • בניית מוצרי דפוס    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת מנטור היא בית ספר ללימוד מקצועות העצוב, הצילום והניו־מדיה. הקורסים של המכללה מותאמים לדרישות התעשייה בישראל וסגל המדריכים של המכללה מורכב מאמנים ומאנשי מקצוע בעלי ניסיון רב בתחומם. בית הספר מאפשר לתלמידיו ללמוד בשיעורי תרגול מונחה ללא מגבלה וללא תשלום נוסף. בין תכניות הלימוד של המכללה אפשר ללמוד קורס ארט דיירקשן, קורס פיתוח משחקי מחשב, קורס עיצוב אתרים באדובי מיוז וקורס צילום, הפקה ועריכת וידאו.

 

המכללה מציעה גם מסלול גרפיקה ועיצוב לדיגיטל. המסלול מקיף סוגיות שונות בתוכנות אילוסטרייטור, פוטושופ ואינדיזיין, עיצוב לדפוס, עיצוב לדיגיטל, חוויית משתמש ובניית אתרים ב - MUSE. המסלול נמשך כשנה והוא כולל 493 שעות אקדמיות שמחולקות ל - 68 מפגשים.

 

נוסף על כך, מציעים במכללה מסלול עיצוב לדיגיטל ובניית אתרים. במסלול משלבים תחומים כגון עיצוב אינטראקטיב, בנייתא תרים ב - CSS3 ו - HTML5, תוכנת Muse של אדובי, מערכת וורדפרס, יצירת אנימציה ובאנרים באמצעות Google Web Designer וכלים מתקדמים נוספים. המסלול נפרש על פני כשנה וכולל כ - 318 שעות אקדמיות.


תנאי קבלה

 

הקורס פתוח לציבור הרחב והוא מיועד לכל מי שרוצה ללמוד על עולם העיצוב ולהשתלב בחברות דיגיטל ובמשרדי פרסום. משתתפי הקורס צריכים לשלוט ביישומי המחשב ובשפה האנגלית ברמה בסיסית.

 

תעודה

 

הסטודנטים אשר מסיימים את כל מטלות הקורס, לרבות הגשת פרויקט הגמר, מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת מנטור.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בוגרי הקורס משתלבים התעשייה במגוון מקומות כמו מערכות עיתונים או משרדי פרסום, חברות דיגיטל ואינטראקטיב ובחברות המפתחות אפליקציות ומשחקים לטלפונים הסלולאריים.

עוד מסלולי לימוד - מכללת מנטור לעיצוב ומחשבים

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם