תואר ראשון בתקשורת עם התמחות בשיווק במכללת עמק יזרעאל

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תואר בתקשורת?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על עמק יזרעאל - תואר בתקשורת התמחות שיווק.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית במכללה האקדמית עמק יזרעאל


הדרך אל המסר


מה תפקידה של המדיה בעיצוב התפישות וההשקפות שלנו? מקמפיינים פוליטיים בתקופת בחירות ועד לתכנים שאנו נתקלים בהם כשאנחנו משוטטים בפייסבוק או ביוטיוב, אין ספק שנוכחות השיווק באמצעי התקשורת היא משמעותית למדיי. כדי שהמסר יעבור בצורה הנכונה והיעילה ביותר, אנשי השיווק של היום צריכים להיות יצירתיים במיוחד ולשלוט בכלים דיגיטליים מתקדמים רבים.


במכללת עמק יזרעאל מתקיים מסלול תואר ראשון בתקשורת בהתמחות תקשורת שיווקית, תכנית זו באה לחשוף את התלמידים למגוון היבטים בפרסום ויחסי ציבור במדיה הדיגיטלית והמשודרת. בוגרי התכנית יכולים להשתלב בשלל תפקידים בזירה התקשורתית בארץ, במשרדי פרסום ובמשרות דוברות במוסדות ציבוריים.


תכנית הלימודים


הסטודנטים בהתמחות זו בתואר הראשון בתקשורת מתמקדים בענפי הפרסום, יחסי הציבור והשיווק כפי שהם באים לידי ביטוי בכלי המדיה השונים. לאורך המסלול הם בוחנים תיאוריות ומחקרים מגוונים מעולם התקשורת ודנים כיצד להעביר באמצעותה מסרים שיווקיים משכנעים. בהמשך, הם עוסקים בהיבטים של מיתוג ופרסום באינטרנט וברשתות החברתיות ולומדים על כוחה של המדיה החדשה להשפיע על תהליכים חברתיים וקמפיינים פוליטיים.


מתכונת הלימוד


הסטודנטים יכולים לבחור במסלול ההתמחות בשנה השנייה של התואר הראשון לתקשורת, שאורכו כשלוש שנים. במהלך ההתמחות הם לוקחים חלק בשיעורי חובה ובחירה ובסמינריונים ייעודיים.


נוסף על כך הם משתתפים במגוון של סדנאות מעשיות שמאפשרות להם להתנסות בצורה מעשית בעולם המדיה. אלה כוללות נושאים כמו שיווק ברשתות חברתיות, Google AdWords, אסטרטגיה שיווקית, קמפיינים פוליטיים, קופירייטינג וייעוץ תקשורת. באפשרותם גם לקחת חלק בתרגול בערוצי תקשורת שונים וגם להשתתף בפסטיבל שמתקיים מדי שנה במכללה.


נושאי הלימוד

 

  • צריכת תקשורת ופנאי
  • פרסום בעידן הדיגיטלי
  • תהליכי שכנוע
  • מודלים בתקשורת שיווקית
  • תקשורת המונים
  • תיאוריות בחקר התקשורת
  • רגולציה על פרסום
  • יסודות בפסיכולוגיה חברתית
  • פוליטיקה ודעת קהל    
  • ועוד


סגל הוראה


בראש התמחות זו עומדת חוקרת בעלת תואר דוקטור, שמחקריה עוסקים בתחומים כגון מדיה חדשה, יחסי ציבור באינטרנט וטכנולוגיות תקשורת חדשניות. בעברה שימשה גם דוברת מטעם ארגונים שונים וכן עסקה בייעוץ פוליטי לחברי כנסת.


על מוסד הלימוד


במכללת עמק יזרעאל מתקיימים מסלולים רבים לתואר ראשון ושני, ביניהם לימודי כלכלה וניהול, לימודי עבודה סוציאלית, לימודי משאבי אנוש ולימודי מדעי ההתנהגות. בית הספר לתקשורת של המכללה עורכת עוד שלושה מסלולי התמחות, הכוללים תואר בתקשורת בהתמחות רדיו וטלוויזיה, תואר ראשון בתקשורת בהתמחות דיגיטל ותואר בתקשורת בהתמחות אמנויות.


תנאי קבלה


כדי להתקבל לתואר הראשון בתקשורת במכללה נדרשים תעודת בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי. בעלי ממוצע בגרויות גבוה במיוחד יכולים להתקבל גם ללא פסיכומטרי, אך נדרשים להיבחן בבחינת אמי"ר או אמיר"ם. במקרים מסוימים מוזמנים המועמדים גם לראיונות קבלה.


תעודה


סטודנטים שמשלימים בהצלחה את כל חובותיהם במסלול זה מקבלים בסיומו תואר ראשון BA בתקשורת שניתן על ידי המכללה האקדמית עמק יזרעאל.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית עמק יזרעאל

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית עמק יזרעאל

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp