מרכז לילה טוב למקצועות ההורות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי רפואה משלימה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מרכז לילה טוב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים במרכז לילה טוב - הבית למקצועות ההורות


על מוסד הלימוד


הבית למקצועות ההורות הוא מרכז להכשרה בתחומי ההדרכה, הטיפול וההורות. מטרת הקורסים המתקיימים במוסד זה היא להכשיר אנשי מקצוע לסיוע להורים בטיפול בילדיהם בשלל היבטים. נוסף על ההכשרות המקצועיות, מציע המרכז גם שירותי הדרכה וייעוץ שינה להורים ברחבי הארץ. המרכז ממוקם בהוד השרון.


במהלך מסלולי לימודי התעודה, המשתתפים זוכים לתמיכה ולליווי אישי של צוות ההוראה. תכניות הלימוד כוללות גם התנסות מעשית, ימי עיון וסופרוויז'ן, במטרה לאפשר לתלמידים לתרגל בצורה פרקטית את כישורי ההדרכה. בוגרי ההכשרות יכולים להיעזר בפורום של מוסד הלימוד וגם להשתתף בהשתלמויות בתחום השיווק, הפרסום בפייסבוק וקידום המכירות, שבאות להכין אותם לעבודה בפועל בתום ההכשרות. כך הם יכולים לשפר את השירותים העסקיים שלהם כמדריכים וכמטפלים בשוק העבודה.

 


סגל הוראה


מנהלת מוסד הלימוד היא מנחת הורים מנוסה, בעלת הכשרה גם בתחום הדרכת אימהות לאחר לידה. נוסף על כך, היא משמשת מאמנת משפחתית. בעברה כיהנה בתפקידים ניהוליים בחברות בתחום המדיה. כמו כן, מלמד במוסד פסיכולוג חינוכי שעוסק בהכשרה של מנחי הורים. כמו כן, הוא מלמד בתכניות לימוד בתחום הפסיכולוגיה במוסד אקדמיים שונים.


קורסים במוסד הלימוד

 

 

 • קורס יועצי שינה: קורס ייעוץ שינה מכשיר יועצים בשיטת "לילה טוב", אשר פותחה במוסד הלימוד ומציעה להורים מענה ממוקד ותמידי לבכי התינוק לפי צורכי המשפחה. התכנית מכשירה יועצים לליווי של הורים לפעוטות ולתינוקות במטרה ללמד אותם להירדם בצורה רציפה ועצמאית. המסלול מיועד לבעלי רקע בטיפול ובעבודה עם הורים ומשפחות, כגון מטפלים זוגיים, מטפלים משפחתיים, קואצ'רים, מלווים התפתחותיים ומעסי תינוקות. עם זאת יכולים ללמוד גם חסרי ניסיון בענפים אלה שמעוניינים בהסבה מקצועית. הקורס כולל כ - 120 שעות לימוד אקדמיות והוא מחולק ל - 20 מפגשים.

 

 

 • קורס הדרכת הורים: קורס הדרכת הורים פרטנית מתבסס על התיאוריה האדלריאנית ומכשיר מדריכים לליווי של הורים בתהליך חיזוק מערכות היחסים בתוך המשפחה. התכנית עוסקת בנושאים כמו התפתחות ילדים, זוגיות, פסיכופתולוגיה של הילד והדרכה של הורים לבני נוער. זוהי תכנית מודולורית שמתכונתה נקבעת באופן אישי על ידי המשתתפים בהתאם לצורכיהם ולמגבלות הזמן שלהם. הקורס כולל גם פרקטיקום יישומי בו מתרגלים בפועל את מיומנויות הדרכת ההורים. היקפו של הקורס כ - 253 שעות לימוד אקדמיות שנפרשות על פני 44 מפגשים שבועיים.


קורסים נוספים והשתלמויות


מוסד הלימוד מציע גם השתלמויות וקורסים שונים, שמיועדים לאנשי מקצוע מנוסים בענפי ההורות והטיפול אשר מעוניינים להרחיב את הכשרתם ואת סל הכלים שברשותם ולהרחיב את קהל הלקוחות שלהם. מסלולי לימודי תעודה, אלה מיועדים למטפלים בשלל גישות, כגון מדריכי הורים, מלווים התפתחותיים, דולות, מטפלים משפחתיים ויועצי שינה. בין התכניות נכללות קורס פסיכופתולוגיה של ילדים, קורס הדרכת הורים למתבגרים, קורס מיומנויות מתקדמות בהדרכה, קורס מיומנויות שינה ותכנית סופרוויז'ן קבוצתי למדריכי הורים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

התאמה לתפקיד מרפא/ת אלטרנטיבי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,061 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן951 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp