קורס מגן סייבר אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות בג'ון ברייס הדרכה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על ג'ון ברייס - קורס מגן סייבר.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות - ג'ון ברייס הדרכה

 

מלחמה ושלום

 

העולם של היום מבוסס על דרכי התקשורת ועל המחשבים, לכן אין זה פלא שגם צורת הלחימה עברה למדיום זה. תקיפות ברשת הן המלחמה הקרה של הדור הנוכחי, הלוחמים יושבים מאחורי המחשב, דם לא נשפך, אך הנזק יכול להיות חמור הרבה יותר.

 

כל ארגון ומוסד מחזיק במידע מסווג ורגיש, בין שהוא שייך למגזר הציבורי ובין שלמגזר הפרטי. התקפות הסייבר יכולות לנבוע ממניעים שונים, התוקפים יכולים להיות חברים בארגוני טרור, הם יכולים להיות שודדים שמעוניינים בכסף או אנשים הרוצים את המידע למטרות עסקיות נכלוליות ולסחיטה של אנשים פרטיים.

 

לשם כך יש צורך במומחי הגנת סייבר והגנת מידע. הם בעלי הכלים להגן על רשתות התקשורת של הארגון, להתמודד עם תקיפות מסוג זה, לאתר האקרים ברשת ולהילחם בהם באותם הכלים שהם תוקפים.

 

המשתתפים יכולים לבחור את המתכונת: קורס פרונטלי, קורס היברידי, קורס אונליין 100% לייב עם מרצה

 

 

תכנית לימודים

 

קורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות בג'ון ברייס הדרכה מכשיר את הסטודנטים על כל ההיבטים להתמודדות עם מתקפות סייבר, הן מהפן התוקף והן מהצד המגן. הסטודנטים לומדים להתמודד עם אתגרים טכניים הכרוכים בהגנת סייבר ובאבטחת מידע. הם לומדים את פרוטוקולי התקשורת השונים, כמו HTTP, DNS, IP ו -ARP ועל שליטה בהרשאות הרצה של התכונות בארגון.

 

תכנית הלימודים מכשירה את התלמידים על טכנולוגיות הצפנה ועל אימות זיהוי משתמשים. כמו כן, הם לומדים להקשיח עמדות קצה ולהגדיר ולהטמיע בהן מוצרי הגנה. הסטודנטים מקבלים כלים לזהות תקיפות אופציונאליות, איתור תקיפות בזמן אמת ואת הכלים להתמודד עם תקיפות אלה הן בשעת שגרה והן בשעת חירום.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 640 שעות - 410 שעות לימוד אקדמיות, 30 שעות לימוד פייתון, 10 שעות אונליין, 20 שעות לימוד עצמאי בערכות מקוונות, 200 שעות פרויקטים ותרחישים.

 

מתכונת הלימוד כוללת שיעורי מבוא, שיעורי תשתית, שיעורים עיוניים ושיעורים מעשיים וסימולציות המתמקדים הן בהגנה והן בהתקפה. המסלול כולל הכנה לבחינת ההסמכה הבין לאומית CompTIA Cyber security Analyst CySA+.

 

ניתן ללמוד גם בלייב או היברידית

 

נושאי הלימוד

 

 • הדגרה וניהול של firewall
 • תקיפות ארגוניות מתקדמות
 • סריקת רשתות ומעקב ארגוני
 • הקשחת שרתים אפליקטיביים
 • ניהול והגדרה של תשתיות VPN
 • עדכון אפליקציות מערכות הפעלה    
 • סריקת פגיעויות
 • מערכות ניתוח דינאמי
 • ניהול בסביבת LINUX
 • מערכות לזיהוי תקיפות
 • טכניקות Web hacking    
 • ועוד

 

על מוסד הלימודים

 

ג'ון ברייס הדרכה היא חברת הדרכה בתחום המחשוב וטכנולוגיית המידע, השירות והמכירות והדרכת מיומנויות הניהול. לחברה יש חמש חטיבות מרכזיות: הדרכת אנשי מקצוע על טכנולוגיות שונות, הדרכת מנהלים, הסבה והכשרה לתחום ההייטק, הדרכה והטמעה של מערכות מידע ושירותי למידה אלקטרונית. בין הקורסים שהחברה מציעה אפשר ללמוד קורס ניהול רשתות תקשורת, קורס בדיקות תוכנה – QA, קורס להכשרת מתכנתי NET וקורס הכשרת מומחה BI.


תנאי קבלה

 

קורס מגן סייבר, אבטחת מידע והגנה על רשתות ארגוניות פתוח לקהל הרחב והוא מיועד למי שרוצה ללמוד על הסייבר ולהשתלב בתחום. הקבלה ללימודים מותנית במבדק התאמה.

 

 

תעודה

 

משתתפי הקורס אשר עומדים בכל המטלות הנדרשות מקבלים תעודת גמר מטעם ג'ון ברייס הדרכה.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: ג`ון ברייס הדרכה | john bryce

עוד מסלולי לימוד - ג`ון ברייס הדרכה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp