רוצה פרטים על לימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי פיזיקה בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל לפיזיקה בלי פסיכומטרי?


לימודי פיזיקה מתמקדים בתיאוריות מדעיות וחישוביות שבאות להסביר את התופעות שנמצאות בבסיס היקום. אלה לימודים אינטנסיביים למדיי, שבאים לפתח חשיבה ביקורתית וכישורי מחקר אצל הסטודנטים. במהלכם מעמיקים בסוגיות מדעיות רבות כמו מכניקה, אסטרופיזיקה, הסתברות, תורת הקוונטים ופיזיקה גרעינית. ישנם מוסדות שמאפשרים לשלב את הלימודים עם חוג מדעי נוסף, כמו לימודי מתמטיקה, לימודי מדעי המחשב או אחד ממקצועות ההנדסה.


כאחד מענפי המדעים, לימודי פיזיקה בדרך כלל דורשים מהמועמדים ממוצע בגרות וציון פסיכומטרי גבוהים למדיי, ציון הפסיכומטרי הדרוש נע לרוב בין 550 - 650. רוב המוסדות מתייחסים לציון פסיכומטרי בדגש כמותי. אולם, יש מוסדות לימוד שמאפשרים קבלה גם בלי צורך בפסיכומטרי, למועמדים שממוצע הבגרויות שלהם גבוה במיוחד. ברוב המקרים יש צורך להציג ציונים גבוהים במקצועות הריאליים בבגרות כדי להתקבל במסלול זה.


הנה תנאי הקבלה ללא פסיכומטרי במוסדות הלימוד השונים:

 

לתשומת לבכם, תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת. כדי לקבל את המידע העדכני ביותר מומלץ לפנות ישירות למוסד הלימוד.

 

מוסד הלימוד תנאי הקבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
הטכניון בטכניון מקבלים מועמדים ללימודי פיזיקה גם ללא פסיכומטרי, כאשר תעודת הבגרות שלהם כוללת בגרות במתמטיקה ובגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות לימוד בציון של מעל 90. כמו כן הם צריכים להציג ציון של 188 בבחינת אמי"ר.
אוניברסיטת בן גוריון כדי להתקבל ללימודי פיזיקה באוניברסיטת בן גוריון בלי פסיכומטרי, יש צורך בממוצע בגרויות של 103 ומעלה. המועמדים נדרשים להיות בעלי בגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות בציון של לפחות 80 וגם בגרות בפיזיקה ברמת 5 יחידות בציון של 80 לפחות. המתקבלים ללא פסיכומטרי נדרשים לציון 185 ומעלה במבחן אמי"ר (רמת בסיסי באנגלית).
האוניברסיטה העברית ללימודי הפיזיקה באוניברסיטה העברית אפשר להתקבל בלי פסיכומטרי, בכפוף להצגת ממוצע בגרויות של 10.25 ומעלה. המועמדים צריכים גם לעמוד בבגרות במקצוע מדעי נוסף מלבד הבגרות במתמטיקה ברמת 2 יחידות לפחות, כמו למשל בגרות בכימיה, בגרות בביולוגיה, או בגרות במחשבים.
אוניברסיטת אריאל בשומרון הקבלה ללימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי באוניברסיטת אריאל היא למועמדים שבידיהם ממוצע 90 ומעלה בבגרויות, בכפוף למעבר של קורסי השלמה לפי הצורך. על תעודת הבגרות להכיל בגרות באנגלית ברמת 4 יחידות בציון עובר; בגרות במתמטיקה ברמת 4 יחידות בציון 80 ומעלה; ובגרות בהיקף של 5 יחידות במקצועות ריאליים כמו פיזיקה וכימיה. מי שאין בידיהם בגרות בפיזיקה צריכים לעבור מכינת השלמה. יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי גם בוגרי לימודי הנדסאים הזכאים לדיפלומה שהממוצע שלהם הוא 83 ומעלה, שמשלימים מכינה ייעודית בפיזיקה ובמתמטיקה.
אוניברסיטת תל-אביב אוניברסיטת תל-אביב מקבלת מועמדים גם ללא ציון פסיכומטרי ללימודי הפיזיקה, כאשר ברשותם ציון 90 לפחות בבגרות במתמטיקה ובבגרות בפיזיקה, ב - 10 יחידות לימוד לפחות, כלומר ברמת 5 יחידות לכל מקצוע. יש צורך להיבחן גם במבחן אמי"ר לקביעת הרמה באנגלית.
האוניברסיטה הפתוחה בדומה לשאר מסלולי הלימוד באוניברסיטה הפתוחה, גם ללימודי הפיזיקה אין צורך בהצגת ציונים בתעודת הבגרות או בפסיכומטרי כדי להתקבל.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי פיזיקה ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp