מרכז הישגים לדתיים ולחרדים

רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודים לדתיים?

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

הגעת לדף עם מידע על מרכז הישגים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


קורסים במרכז הישגים - מרכז רב תחומי ללימודים, לייעוץ ולטיפול


על מוסד הלימוד


מרכז הישגים הוא מוסד להכשרה מקצועית בתחומי הטיפול והייעוץ. מסלולי הלימוד במרכז מאפשרים לתלמידים לרכוש כלים מקצועיים לענפי תרפיה מבוקשים, ולצבור מיומנויות מעשיות כדי להשתלב תוך זמן קצר בשוק העבודה. זהו מוסד לימודים לחרדים ולדתיים, הקורסים שמתקיימים בו מותאמים מבחינת תכנים ומתכונת לצורכי הציבור החרדי ומתקיימים בהפרדה מלאה בין נשים לגברים.


בראש המכללה עומד מטפל ודוקטור לפסיכולוגיה שמתמחה בשיטות שונות בהן פסיכותרפיה התנהגותית, פסיכותרפיה קוגניטיבית, טיפול פסיכו דינמי, גשטלט והשיטה הנרטיבית. הקורסים במוסד הלימוד מושתתים על שיטה שפיתח, שמתמקדת באבחון ובהכרת מצב המטופלים ובמציאת מענה ממוקד שמאפשר יציאה ממשברים תוך שיתוף פעולה מלא.


תכניות לימודי התעודה בפסיכותרפיה כוללות ליווי והדרכה מצד צוות ההוראה ומספקים גם הנחייה לבוגרים לאחר תום ההכשרות. כמו כן, מסייעים במוסד הלימוד ליצירת קשרים עם לקוחות ומטופלים פוטנציאליים. למרכז שלוחות בירושלים, בחיפה ובבני ברק.

 


תעודות


בוגרים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם במסלולי ההכשרה זכאים לקבל בסיומם תעודת גמר שמפרטת את תחום השתלמותם. הדיפלומה ניתנת מטעם מרכז הישגים והיחידה ללימודי חוץ של הקריה האקדמית אונו.


קורסים במרכז הישגים


במרכז מתקיימים ארבעה מסלולי לימוד בתחומי הטיפול:

 

 • יועצים רב תחומיים: תכנית בהיקף של כשלוש שנים אקדמיות הכוללת כ - 400 שעות, שכוללת בתוכה שלוש הכשרות: יועצים פסיכותרפיים, מנחי הורים ויועצי נישואין. מטרת התכנית היא להכשיר את התלמידים להענקת מענה מקיף כמטפלים זוגיים ומטפלים משפחתיים. הקורס מכיל סופרוויז'ן מעשי ומקנה לבוגרים שלוש תעודות מטפלים שונות.

 

 • יועצי נישואין: קורס זה מכשיר יועצים זוגיים ומעניק להם כלים ושיטות טיפוליות שונות לסייע לבני זוג לשקם את הקשר ביניהם ולפתור משברים וסכסוכים בתא המשפחתי. תכנית זו משלבת בין למידה עיונית לתכנים מעשיים ובסיומו מתקיימת התנסות פרקטית בליווי זוג. התכנית כוללת כ - 150 שעות לימוד אקדמיות ונמשכת כשנה אקדמית אחת.

 

 • יועצים פסיכותרפיים: בתכנית פסיכותרפיה במרכז הלימוד מכשירים את המשתתפים לשמש מטפלים שיכולים לסייע למטופלים שלהם להתגבר בהצלחה על משברים וקשיים ולמצוא איזון נפשי ורגשי. הקורס משלב בתוכו היכרות עם גישות טיפוליות מגוונות, בהן CBT (טיפול קוגניטיבי התנהגותי), גשטלט, פסיכולוגיה חיובית ולוגותרפיה. המסלול משלב בתוכו פן עיוני עם היבטים מעשיים כדי לתרגל את התלמידים לקראת הטיפול בשטח. הקורס מתפרש על פני כשנה אקדמית אחת וכולל כ - 150 שעות.

 

 • מנחי הורים: קורס הנחיית הורים מסמיך מדריכים מקצועיים לסיוע להורים ולילדיהם, הן במסגרות קבוצתיות והן בתכניות טיפול פרטניות שיכולות לתת מענה למתרחש במשפחה. המשתתפים לומדים להתמודד עם קשיים שונים שעולים אצל הורים, לרבות הורים לילדים עם צרכים מיוחדים או הפרעות קשב וריכוז. היקפה של תכנית זו הוא כשנה אקדמית ובה נכללות כ - 150 שעות אקדמיות. היא מיועדת לבעלי רקע מתאים בחינוך ובטיפול בילדים, כגון מורים, מלווים התפתחותיים, יועצים חינוכיים וגננות.

 ** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.

מעל 28,198 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  אוניברסיטת חיפה 1,554 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו 955 חוות דעת

 • 4.0

  האוניברסיטה העברית בירושלים 913 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים