קורס מנהלי משרד הובלה במכללת המסלול הנכון

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס רכב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המסלול הנכון - ניהול משרד הובלה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול משרד הובלות במכללת המסלול הנכון

 

להוביל בראש השיירה

 

ענף ההובלה הוא אחד הענפים המרכזיים במשק בישראל ויש לו השפעה משמעותית על הכלכלה בארץ. בין דרכי ההובלה השונות, הדרך הנפוצה ביותר היא באמצעות משאיות המהוות מרכיב חשוב בשרשרת הייצור וההובלה של סחורות ומוצרים בכל רחבי הארץ.


כדי לנהל משרד הובלה בהצלחה יש לעבור הכשרה מקצועית שבה לומדים את כל התקנות ואת כל הכללים התפעוליים והמשפטיים ההכרחיים לניהול תקין ומורשה. קורס ניהול משרד הובלה מיועד לבעלי רישיון נהיגה שיש להם ניסיון בתחום הובלת משאיות שברצונם להשתלב בארגונים גדולים המחזיקים בחמישה כלי רכב לפחות שמשקלם עולה על 10 טון.

 

 

תכנית לימודים

 

קורס ניהול משרד הובלה במכללת המסלול הנכון מקנה לסטודנטים את כל הכלים ההכרחיים לניהול ולארגון של משרדי הובלות. הסטודנטים לומדים על תחומי האחריות השונים של המנהל, לרבות הממד הפיננסי בעבודה. הם לומדים על יסודות המימון והתמחיר ומכירים מושגים אלמנטאריים בראיית חשבון. נוסף על כך, תלמידי הקורס לומדים על ההיבטים המשפטיים החלים על תחום התחבורה והם מתעמקים בדיני עבודה, בדיני רישוי, בתקנות בטיחות להובלת מטענים ובתקנות הובלת חומרים מסוגים שונים, לרבות חומרים מסוכנים.

 

נוסף על כך, תכנית הלימודים כוללת את היבטי הניהול היום־יומיים של מנהל משרד הובלה, כמו הגדרת תפקידו של קצין הבטיחות, שיטות לביצוע בדיקות של בקרת איכות, תחזוקה שוטפת ושימוש במחשב ככלי עזר לניהול, לארגון ולבקרה על הנעשה במשרד.

 

מתכונת הלימוד

 

היקף הקורס הוא כ - 240 שעות אקדמיות הנפרשות על פני שבעה חודשים. מתכונת הלימוד מורכבת משיעורים פרונטאליים וממבחנים שיערכו במהלך הקורס.

 

נושאי הלימוד

 

 • טעינה ופריקה
 • יחסי אנוש
 • יסודות הביטוח
 • דיני מסחר
 • בטיחות בהובלה
 • חוק שירותי הובלה
 • דיני רישוי ותעבורה
 • בקרת איכות    
 • מערכת שליטה ובקרה
 • ועוד
 • הובלת חומרים מסוכנים    
 

 

על מוסד הלימודים

 

מכללת המסלול הנכון היא מכללה המציעה לימודי תעודה בתחומים שונים כמו תחבורה, מנהלה, מחשבים, בטיחות באש ובטיחות בעבודה. מסלולי הלימוד נבנו בפיקוח משרד הכלכלה והתעשייה ומשרד התחבורה והם כפופים לנהלים ולהנחיות שלהם. מסלולי הלימוד בתחום הרכב המכללה מדגישים את חשיבות הנהיגה הבטוחה והמאבק בתאונות הדרכים, הן בזמן הקורס והן כחלק מאורח חייו של הנהג. בין הקורסים שהמכללה מציעה אפשר ללמוד קורס ניהול ציי רכב, קורס מנהל משרד היסעים, קורס רישיון מוביל וקורס בוחני נהיגה (טסטרים).

 

תנאי קבלה

 

המועמדים לקורס ניהול משרד הובלה צריכים להיות אזרחי ישראל שגילם 23 ומעלה והם בעלי תעודת השכלה המעידה על 12 שנות לימוד לפחות. כמו כן, הם צריכים להחזיק ברישיון נהיגה ולהוכיח ניסיון בתפקיד ארגוני בתחום ההובלה של שנתיים לפחות. הקבלה לקורס מותנית במבחני התאמה ובוועדת קבלה.

 

תעודה

 

תלמידי הקורס אשר מסיימים את כל המטלות הנדרשות ועוברים את הבחינות מקבלים תעודת הסמכה לניהול משרד הובלה מטעם משרד התחבורה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת המסלול הנכון ללימודי תעודה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp