קורס פיתוח מנהלים ומיומנויות ניהול בקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אונו - קורס מיומנויות ניהול.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מיומנויות ניהול בקריה האקדמית אונו - לימודי המשך ותעודה

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של לימודי תעודה - הקריה האקדמית אונו לחצו כאן

 

להוביל בניהול

 

כל מי שלקח אי פעם חלק בעבודה בחברה או ארגון, כנראה שאף להתקדם לתפקיד ניהולי. אבל האם כל אחד יכול להיות מנהל? האם ניתן ללמד את התכונות שמאפיינות מנהיג? המנהל אחראי על ייצור לכידות בין היבטים שונים בארגון, ביניהם התחום הכספי, ההספק, החזון העסקי וכמובן החומר האנושי. עליו להיות סמכותי ונגיש בה בעת, ולהמציא את ייחודה של החברה מחדש כל העת כדי להישאר רלבנטי.

 

בקריה האקדמית אונו סבורים, שניתן להקנות כישורים מתאימים לעובדים צעירים וראשי צוותים במסגרת קורס ניהול, כדי שיוכלו למצות את הפוטנציאל הטמון בהם ולהנהיג את הארגון בצורה הטובה ביותר. המסלול שם דגש על הפן הפרקטי בניהול והוא שואף לספק כלים שימושיים להתייעלות ארגונית וניהולית. באמצעות גישות שונות הקורס מוביל את התלמידים למנהיגות ומקנה להם כלים פרקטיים שיכולים למצב אותם כמנהיגים מול עובדיהם.

 

תכנית הלימודים

 

בקורס פיתוח מנהלים משלבים בין חשיפה לידע תיאורטי מקיף, לבין הקניית כישורים פרקטיים ופיתוח מודעות ל -"הגדלת ראש" במסגרת יוזמה אישית. המשתתפים לומדים אודות הכישורים השונים הנדרשים מראש צוות עובדים איכותי, ועל הדרכים להפיכת הצוות למלא מוטיבציה, עם דינמיקה פנימית חיובית. הם מקבלים כלים אישיים למציאת הייחוד האינדיבידואלי שלהם כמנהלים, ומכירים בחשיבותה של מערכת ערכים ועקרונות מגובשת היטב, ההכרחית לכל מוביל קבוצה. כמו כן הם רוכשים כלים פיננסיים לקריאת דוחות כספיים ומתוודעים לכלים מעולם היזמות שיכולים לסייע להם לקדם עסקים ומיזמים באמצעות יצירתיות וחשיבה מחוץ לקופסא.

 

מתכונת הלימוד

 

קורס המיומנויות בניהול ופיתוח מנהלים מתקיים בתכנית בהיקף של כ - 48 שעות לימוד, במתכונת חד שבועית המתאימה לצרכיהם של אנשים עובדים. המסלול כולל כ - 12 מפגשים שמתקיימים בשעות הערב. דרכי הלימוד בקורס מגוונות וכוללות הרצאות פרונטליות, סדנאות פעילות בשיטות חווייתיות ויישומיות לפי גישות ניהול שונות.


נושאי הלימוד

 

 • ניהול משא ומתן
 • הובלת עבודת צוות
 • תקשורת בין אישית
 • שפת גוף של מנהלים
 • דוחות כספיים למנהלים
 • ניהול כמנטור במישור הבינאישי והעסקי    
 • ניהול זמנים
 • אימון בניהול
 • חניכה ומשוב
 • הנעת עובדים
 • מנהיגות וניהול    
 • ועוד


סגל ההוראה

 

בין המרצים במסלול זה: איש עסקים ששימש בעבר כמנכ"ל של חברות בתחומי התעופה והתקשורת; מנחה ומומחית לאימון עסקי שעוסקת בהובלת תהליכים בארגונים מובילים במשק; מאמן אישי ועסקי שמומחה גם לייעוץ ארגוני; מנחה לקבלת החלטות וליישוב סכסוכים; מייסד של סטארט אפ שזכה להצלחה רבה בישראל; ועוד.

 

 

 

על מוסד הלימוד

ביחידת לימודי התעודה וההמשך של הקריה האקדמית אונו מתקיימות שלל תכניות להכשרה מקצועית בענפים כעיצוב, ייעוץ וחשבונאות. בתחום הניהול מציעה היחידה גם קורס מנהלי משאבי אנוש. נוסף על כך אפשר ללמוד בקורס גישור ובקורס שפת גוף, שמקנים מיומנויות חשובות לעולם העסקים. קמפוס היחידה ממוקם באור יהודה.

קהל יעד ותנאי קבלה

 

הקורס לפיתוח מנהלים מיועד לאנשים המבקשים המחזיקים בשאיפה להתקדם לתפקידים בכירים וניהוליים במקום עבודתם, בין אם בארגונים בינוניים וגדולים ובים אם בעסק קטן. הוא יכול להתאים למנהלי בדרג ביניים, למועמדי לתפקידי ניהול ולראשי צוותים שמעוניינים להתקדם מקצועית וכן למנהלים בתחילת דרכם שרוצים לרכוש כלים ניהוליים נוספים.


תעודה

 

תלמידים שעומדים בכל מטלות התכנית ובחובות הנוכחות שבה זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת מטעם היחידה ללימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: לימודי תעודה והמשך בקריה האקדמית אונו

עוד מסלולי לימוד - הקריה האקדמית אונו - לימודי תעודה והמשך

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp