תואר שני MA בייעוץ ארגוני - המרכז האקדמי פרס

שירות אישי - צור קשר

המרכז האקדמי פרס

תואר שני MA בייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס

 

להכיר ארגונים מבפנים

 

תואר שני בייעוץ ארגוני הוא מסלול אשר מכשיר יועצים ברמה אקדמית והוא מציע ללומדים אותו את הכלים ואת הידע ההכרחי לאבחון ולייעוץ הן ברמת הכלל והן ברמת הפרט. היועץ הארגוני מחזיק בידע רחב המכסה אסכולות מחקריות שונות, כמו ניהול, סוציולוגיה, משאבי אנוש ומדעי ההתנהגות.

השילוב בין הדיסציפלינות השונות לבין שיטות המחקר והתיאוריות העדכניות לניהול מאפשרות ליועצים ללמוד לעומק את החברה שהם עובדים בה בשלל היבטים שונים, מרמת העובד ועד רמת המנהלה. היועץ הארגוני, אשר מכיר את החברה על בוריה, מגבש את תכנית הפעולה המדויקת והיעילה ביותר לשיפור התנהלות החברה.

 

תכנית לימודים

 

תכנית הלימודים לתואר שני בייעוץ ארגוני במרכז האקדמי פרס מתמקדת בהקנייה של כלים הנחוצים לבכירים בעולם הארגוני אשר יכולים לסייע לסטודנטים לפתח קריירה בענף הפיתוח הארגוני. זהו תואר רב תחומי שבו מקבלים כלים במגוון רחב של ענפים שנדרשים כיום ליועצים בעבודתם מול מנהלים ובכירים בארגונים.

 

הסטודנטים מקבלים הכשרה נרחבת במדעי ההתנהגות בדגש על פיתוח המיומנויות המקצועיות והבין־אישיות הנדרשות ליועץ הארגוני בשלבים השונים של עבודתו: כאשר הוא לומד את הארגון, בעת פיתוח התכנית הארגונית ובהשמתה.

 

מסלול תואר פלוס

 

במסלול זה הסטודנטים מקבלים תעודה יישומית בנוסף לתואר. התעדה יכולה לסייע להם לפתח את המיומנויות המקצועיות ולפתוח דלתות בשוק העבודה. הסטודנטים יכולים לבחור בין כמה מסלולים לתעודה -

 

ניהול משאבי אנוש - הסטודנטים נחשפים לתיאוריות ולכלים פרקטיים בניהול ההון האנושי בארגונים. התעודה המוענקת היא מטעם העמותה לניהול, פיתוח וחקר משאבי האנוש.

 

הנחיית קבוצות - בתכנית זו לומדים על תיאוריות ופרקטיקה בהנחייתן של שלל סוגי קבוצות בסביבה הארגונית. התעודה מוענקת לבוגרים מועם המרכז האקדמי פרס.

מתכונת הלימוד

 

תואר שני בייעוץ ופיתוח ארגוני נפרש על פני כשנה ושלושה חודשים. שיעורים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב באחד מימי השבוע ובימי שישי.

 

מתכונת התואר השני מורכבת מקורסי חובה, מקורסי בחירה ומפרקטיקום שבו מתרגלים שיטות התערבות שונות לארגונים בתעשייה.

 

נושאי הלימוד

 

 

על מוסד הלימוד

 

המרכז האקדמי פרס מתמקד בתחומים אקדמיים אשר משפיעים על החברה ומחייבים את תלמידיו במעורבות קהילתית. המרכז שם דגש על שוויון הזדמנויות לכלל האוכלוסייה ומעניק ערך זה גם לתלמידיו. מוסד הלימוד מציע מגוון תכניות לימוד לתואר ראשון ושני, ובהן לימודי מדעי התנהגות, לימודי משפטים ותואר שני במנהל עסקים.

 

תנאי קבלה


המעוניינים ללמוד תואר שני בייעוץ ארגוני צריכים להיות בעלי תואר ראשון ממוסד להשכלה גבוהה עם ממוצע ציונים של 80 לפחות. כמו כן, המועמדים צריכים לצרף קורות חיים ומסמך הצהרת כוונות שבו הם מפרטים את הסיבות שבעטין הם מעוניינים ללמוד ייעוץ ארגוני.

 

 

תעודה


תלמידים אשר עומדים בהצלחה בכל מטלות התואר זכאים לתואר מוסמךMA בייעוץ ארגוני מטעם המרכז האקדמי פרס.

 

אפשרויות תעסוקה

 

בעלי תואר בייעוץ ארגוני יכולים להשתלב בארגונים ובמוסדות רבים ומגוונים, הן במגזר הפרטי והן במגזר הציבורי. בין מקומות העבודה שבהם נצרכים יועצים ארגוניים הם חברות כוח אדם, מחלקות כוח אדם בארגונים, ניהול משאבי אנוש, תכניות הכשרת עובדים וייעוץ בחברות וייעוץ פרטי.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי פרס

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp