רוצה פרטים על קורס ניהול למנהלי מוסך?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס ניהול עסקי למנהל מוסך - קורס מנהל למנהלי מוסכים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ניהול למנהלי מוסך? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהל עסקי למנהלי מוסך


לנהל מוסך משגשג


ניהול יעיל של מוסך הוא משימה מאתגרת. מנהלי המוסכים נדרשים לפעול מול שורה של גורמים כדי להבטיח את הצלחת העסק שלהם, ביניהם חברות ייבוא, חברות השכרת רכב וליסינג, חברות ביטוח, ספקים וכמובן לקוחות. הם צריכים גם לפקח על פעולת צוות עובדי המוסך, שכוללים בין היתר מכונאים וטכנאים שונים. עליהם להוביל מערך זה ולתכנן את פעולתו בצורה נכונה, כך שכל הגורמים יפעלו יחד בצורה מיטבית ויביאו לרווח כלכלי.


קורס מנהל עסקי למנהלי מוסכים בא להקנות מיומנויות ניהוליות, כלכליות ושירותיות לבכירים בעולם הרכב. הכשרה זו מתקיימת לפי תכנית של משרד הכלכלה והתעשייה והיא מכינה את תלמידיה לקראת מבחנים חיצוניים של משרד התחבורה, שהם שלב הכרחי בדרך לקבלת תעודת המקצוע. באמצעות הכלים הנלמדים לאורך הקורס, יכולים הבוגרים לייעל ולפתח את תפקוד המוסך מבחינה תפעולית ושירותית.


למי מיועדים הלימודים


מסלול זה מיועד למנהלי מוסכים, שמעוניינים לקבל כלים מקצועיים לייעול עבודתם. התכנית מתאימה גם לעובדים בכירים בתחומים שונים בעולם הרכב, כגון פחחות, צבעות, חשמלאות, מכונאות, חילוץ וגרירה, שברצונם להתקדם לדרגות ניהוליות בכירות יותר.


תכנית הלימודים


במהלך המסלול, רוכשים המשתתפים כישורים רבים ומגוונים שחשובים לצורך ניהול מוסך לתיקון רכב. תחילה, הם עוסקים בסוגיות כלליות בתחומי הכלכלה, הפיננסים והשיווק. בהמשך, הם לומדים שיטות מתקדמות להובלת מערך כוח האדם במוסך ודנים כיצד ניתן לשפר את השירות ונהלי העבודה כדי להעניק שירותים איכותיים יותר ללקוחות. כמו כן, הם מתעמקים בסוגיות משפטיות וטכניות שנוגעות לעבודה במוסך וכן מתרגלים מיומנויות שיווק עסקי שיכולות לסייע לקדם את המוסכים שלהם.


מתכונת הלימוד


לפי הנחיות משרד הכלכלה והתעשייה, היקפו של מסלול זה הוא כ - 280 שעות לימוד. התכנית מתקיימת כקורס ערב, בו נערכים שיעורים פעם או פעמיים במהלך השבוע. זו מסלול עיוני, שמועבר במתכונת של הרצאות פרונטליות. כמו כן, הוא כולל הכנה לקראת מבחני ההסמכה הממשלתיים.


נושאי הלימוד

 

 • יסודות בהון ובכלכלה
 • ניהול מרכז שירותי רכב
 • ניהול כוח אדם
 • ניהול עסקי וניהול פיננסי
 • עקרונות השירות    
 • תורת המקצוע בניהול מוסך    
 • ועוד


תנאי קבלה


למסלול זה יכולים להתקבל מועמדים שהם תושבי ישראל, שברשותם רישיון נהיגה מסוג 2 לפחות. כמו כן, עליהם להציג תעודת מקצוע ברמה 3 לפחות במקצועות כגון אוטוטרוניקה, מכונאות רכב, חשמלאות רכב, פחחות, לצבעות רכב, צמיגים, מכונאות אופנועים וקטנועים, מכונות ניידות צמ"ה או מכונאות מלגזות. כמו כן, יכולים להתקבל למסלול גם בוגרי לימודי הנדסאי מכונות רכב.


תעודה


בתום ההכשרה, משתתפים שעומדים בכל חובותיהם מקבלים תעודת גמר "מנהל עסקי למנהלי מוסך - מרכז שירות לרכב" שניתנת מטעם משרד הכלכלה והתעשייה. כדי לזכות בדיפלומה זו, עליהם לעבור מספר מבחנים בציון של מעל 55. בחינות אלה בודקות את הידע של התלמידים בנושאים כניהול פיננסי, חוקי עבודה, שימוש באנגלית טכנית ומיומנויות ניהול המוסך. בוגרים שעוברים גם מבחנים חיצוניים מעשיים ועיוניים שנערכים מטעם משרד התחבורה מקבלים גם דיפלומת הסמכה מטעם המשרד.


מוסדות

 

 • מכללת עתיד (תל אביב): ברשת עתיד מתקיים קורס מינהל עסקי - מנהלי מוסך. היקפו של הקורס 280 שעות.

 

 • המכללה הטכנולוגית רופין (עמק חפר): במכללה הטכנולוגית רופין מתקיים קורס מנהלי מוסך אוטוטק, מסלול זה כולל כ - 710 שעות לימוד ובמהלכו מתכוננים למבחנים עיוניים ומעשיים של משרד התחבורה. הקורס מתאים לעובדים מנוסים בתחומי מכונאות הרכב וחשמל הרכב.

 

 • המכללה הטכנולוגית לרכב (תל אביב): קורס מנהל למנהלי מוסכים במכללה זו נערך במתכונת ערב אחת לשבוע. במוסד זה נלמדות מגוון הכשרות רכב, ביניהם קורס פחחות, קורס מצבעות רכב, קורס שמאות רכב וקורס בוחני רישוי רכב.

 

 • מכללת עמל מקס פיין (תל אביב): מכללת מקס פיין היא חלק מרשת המכללות עמל הישגים ובה מתקיימות שלל הכשרות מקצועיות בענפים כגון רכב, חשמל ומיזוג אוויר. קורס מנהלי מוסך במוסד זה תואם את מתכונת משרד הכלכלה וכולל שני מפגשים שבועיים, בשעות הערב. בנוסף, ניתן להשתתף בקורסי רכב אחרים, כגון קורס מנהל מקצועי פחחות רכב, קורס תיקון והחלפת צמיגים וקורסי אוטוטרוניקה ברמות השונות.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ניהול למנהלי מוסך?

רוצה לדעת יותר על קורס ניהול למנהלי מוסך?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור