קורס קידום אתרים ומדיה חברתית Web Triple Master במדיאטק ג`ון ברייס חיפה

שירות אישי - צור קשר

מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק
מכללת מדיאטק הייטק

קורס WEB triple master במכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה - קידום אתרים, מדיה חברתית והפקת אתרים

 

מהפכה דיגיטלית שיווקית

 

עליית האינטרנט השפיעה רבות על עולמות הפרסום והתקשורת. כדי להצליח לקדם שירותים ומוצרים, ארגונים חייבים היום ליצור נוכחות משמעותית ברשת ובמדיה החברתית. ישנם כלים רבים לשיווק בעולם הדיגיטלי כגון פייסבוק, בלוגים וסרטוני יוטיוב, שמאפשרים יצירה של קמפיינים שונים ומגוונים, בהתאם לקהל היעד המתאים. SEO היא אסופת טכניקות לשיפור מיקום אתרים בתוצאות מנועי החיפוש, זהו כלי חשוב לכל העוסקים בשיווק שמסייע להביא ליתרון בזירה המקוונת.

 

קורס web triple master של מכללת מדיאטק ג'ון ברייס חיפה משלב הכשרה בשלושה עולמות מבוקשים - קידום אתרים, רשתות חברתיות והפקת אתרים. התכנית מספקת הכנה מקיפה לתפקידים בעלי ביקוש רב במיוחד בענף המדיה הדיגיטלית. התכנים המגוונים בקורס מותאמים לדרישות עכשוויות של שוק האינטרנט והמדיה הדיגיטלית והוא מעניק כלים רבים שיכולים להעניק יתרון בעת ההשתלבות בשוק העבודה.

מסלול זה מוכר למימוש הפיקדון לחיילים משוחררים. כמו כן, מוסד הלימוד מסייע לבוגריו בהשתלבות בעבודה.

תכנית הלימודים

 

במהלך ההכשרה המשתתפים רוכשים כלים רבים לניהול שיווק בזירת האינטרנט. המשתתפים מתחילים ולומדים על בניית אתרים בהתמחות וודרפרס, WIX וחוויית משתמש UX UI, כך הם לומדים להקים דפי נחיתה ואתרים בסיסיים. לאחר מכן ממשיכים לתחום קידום האתרים ומכירים תיאוריות וכללים למיתוג יעיל וכמו כן לומדים על אופטימיזציה לחנויות איקומרס.

 

בהמשך, הם לומדים לעומק איך לנהל קמפיינים לשיווק ברשתות החברתיות כגון פייסבוק, טוויטר, אינסטגרם ולינקדאין. שלב זה כולל גם הכנה להסמכת חברת פייסבוק בניהול קמפיינים. באופן זה המשתתפים לומדים לנצל את הפוטנציאל בכלים הרבים שמציעות הרשתות החברתיות תוך יישום מערך אסטרטגיות מלא של תקציבים וכלים.


מתכונת הלימוד

 

מסלול הלימוד נפרש על פני 330 שעות לימוד, מהן 275 שעות להדרכה ו - 55 שעות לתרגל עצמאי. התכנית מתקיימת כקורס ערב, שבו 55 מפגשים, אשר נערכים פעמיים במהלך השבוע.

 

 

נושאי הלימוד

 

  • ניהול קמפיין אינטרנטי
  • בניית אתרים בוורדפרס
  • שיווק ויזואלי באינסטגרם
  • ניהול קמפיינים בפייסבוק
  • מדדי קידום ומילות מפתח
  • שיווק בוידאו וקמפיינים ביוטיוב
  • אופטימיזציית מבנה ו - UI UX    


תנאי קבלה

 

הקורס מתאים לחסרי רקע שברצונם להשתלב בתחום קידום האתרים. הוא מיועד למנהלים בתחום הפרסום והשיווק, לבעלי אתרים ולבעלי עסקים שברצונם לנצל פלטפורמות אינטרנטיות לצורך קידום שירותיהם. הוא מתאים גם ליועצים בענפי השיווק, המסחר האלקטרוני והאינטרנט שמעוניינים להרחיב את הידע המקצועי.

 

במסגרת תנאי הקבלה לקורס על המועמדים להיות בעלי שליטה במחשב ובמוצרי אופיס ויכולות קריאה וכתיבה ברמה בסיסית בשפה האנגלית. כמו כן, הם צריכים להכיר את השימוש באינטרנט ולהבין בגלישה ברשתות חברתיות. אין צורך בידע קודם בתכנות.

 

תעודה

 

למשתתפים שמשלימים בהצלחה את כל החובות בקורס ניתנת תעודת גמר מטעם מדיאטק ג'ון ברייס חיפה. כמו כן, הם מקבלים תעודת הסמכה CSMO ותעודת הסמכה SEO. מוסד הלימוד גם מגיש את בוגריו למבחני חברות גוגל ופייסבוק, מי שעוברים בחינות אלה בהצלחה מקבלים הסמכות בין לאומיות מטעם חברות אלה. יש לציין כי המבחנים כרוכים בתשלום נוסף מעבר לעלויות הקורס.

 

 

עוד מסלולי לימוד - מכללת מדיאטק הייטק

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp