רוצה פרטים על לימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי סוציולוגיה בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה ללא פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל לסוציולוגיה בלי פסיכומטרי?


לימודי הסוציולוגיה בוחנים דפוסי התנהגות חברתית בתרבות האנושית. ענף זה במדעי החברה נוגע בסוגיות כלכליות, פוליטיות, תרבותיות ומשפטיות של חברות ברחבי העולם, ביניהן גם החברה הישראלית. הלימודים מכינים את בוגריהם לתפקידים רבים, בין היתר בארגונים ממשלתיים, בחברות כוח אדם, בשירות הציבורי ובחברות מחקר סטטיסטי.


בחלק ממוסדות הלימוד, מוצע מסלול לימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה מובנה, בעוד באחרים אפשר ללמוד בתכנית לימודי סוציולוגיה, אותה יש לשלב עם חוג נוסף במסלול דו חוגי. ברוב המקרים ציון ההתאמה (ממוצע הפסיכומטרי והבגרות) הדרוש איננו גבוה במיוחד ונע בין 450 - 550. יחד עם זאת, מרבית המוסדות מציעים מסלול לקבלה גם ללא צורך בפסיכומטרי, שמביא בחשבון ממוצע בגרויות גבוה או ציון במכינה.


הנה תנאי קבלה ללימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי במוסדות השונים:


שימו לב כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות, כדי לקבל את הפרטים המדויקים בנושא יש לפנות ישירות למוסדות הלימוד.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית אשקלון במכללה האקדמית אשקלון אפשר להתקבל גם בלי פסיכומטרי ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה, בהצגת ממוצע בגרויות של 82 ומעלה. בנוסף, המועמדים במסלול זה צריכים להגיע לרמת בסיסי בשפה האנגלית. מתקבלים בלי פסיכומטרי גם בעלי תואר ראשון של המכללה. בנוסף, מובאים בחשבון שיקוליה של ועדת הקבלה במוסד הלימוד, לפי תנאי החוג או גורמים מוסמכים נוספים.
אוניברסיטת חיפה ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת חיפה יכולים להתקבל בוגרי מכינה קדם אקדמית שממוצע הציונים שלהם הוא 85 ומעלה, גם ללא פסיכומטרי. כמו כן, יש לעבור מבחן סיווג באנגלית.
אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן מקבלת ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה גם ללא פסיכומטרי, כאשר ממוצע הבגרויות הוא 9.8 לפחות. בנוסף המועמדים נדרשים לציון של 85 ומעלה במבחן אמי"ר לקביעת רמת האנגלית.
אוניברסיטת בן גוריון בנגב ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת בן גוריון אפשר להתקבל גם ללא פסיכומטרי בכפוף להצגת ממוצע ציוני בגרויות של 102 ומעלה. כמו כן, יש צורך בציון של 80 ומעלה בבגרות באנגלית ברמת 5 יחידות.
אוניברסיטת תל-אביב הקבלה ללא פסיכומטרי ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה באוניברסיטת תל-אביב היא לבעלי ממוצע בגרות של 100 לפחות, כולל בונוסים. כדי להתקבל ללא פסיכומטרי למסלול סוציולוגיה ואנתרופולוגיה עם חטיבה בתקשורת, יש צורך בממוצע בגרויות של 104 ומעלה.
המכללה האקדמית עמק יזרעאל מכללת עמק יזרעאל מקבלת מועמדים ללימודי סוציולוגיה ואנתרופולוגיה גם ללא פסיכומטרי, במסגרת מסלול הבגרויות. לשם כך המכללה מביאה בחשבון את ממוצע הבגרויות ללא בונוסים. מועמדים במסלול זה צריכים להיבחן במבחן אמי"ר. בנוסף מקבלת המכללה בוגרי מכינה ללא הצגת ציון פסיכומטרי.
המכללה האקדמית גליל מערבי לימודי סוציולוגיה במכללת גליל מערבי מתקיימים במסלול דו חוגי, ניתן לשלב את הלימודים עם מסלולים כמו לימודי כלכלה, לימודי ניהול או לימודי קרימינולוגיה. יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי מי שממוצע הבגרויות שלהם הוא 85 ומעלה, כמו גם בוגרי מכינה קדם אקדמית בממוצע 85 לפחות. במקרים מסוימים מזמנת המכללה את המועמדים לראיון בפני וועדת קבלה.
אוניברסיטת אריאל בשומרון לימודי הסוציולוגיה באוניברסיטת אריאל מתקיימים בתכנית דו חוגית, יש לשלב את הלימודים עם חוג נוסף כגון לימודי פסיכולוגיה או לימודי קרימינולוגיה. ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי כאשר ממוצע הבגרויות הוא 90 ומעלה. כמו כן, מתקבלים בלי פסיכומטרי גם הנדסאים שממוצע הבחינות החיצוניות שלהם הוא 85 ומעלה ובוגרי מכינה בממוצע ציונים 85 לפחות. יש להביא בחשבון גם את תנאי הקבלה של חוג הלימוד השני.
מכללת רמת גן מכללת רמת גן היא מוסד המופעל על ידי האוניברסיטה הפתוחה, ככזה, אין צורך בפסיכומטרי כדי להתקבל למוסד לימוד זה, וכן אין צורך להציג ציון בתעודת הבגרות. הלימודים במכללה מתקיימים במתכונת גמישה המתאימה לאנשים עובדים, ומאפשרים להשתתף בלימודי ערב בסוציולוגיה.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד לימודי סוציולוגיה ללא פסיכומטרי
Whatsapp Whatsapp