רוצה פרטים על לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי גיאוגרפיה בלי פסיכומטרי

מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי


איך אפשר להתקבל לגיאוגרפיה בלי פסיכומטרי?


תחום הגיאוגרפיה חוקר היבטים רבים בעולמנו כגון תופעות אקלימיות, משאבים טבעיים, תהליכי אורבניזציה ויחסי האדם וסביבתו. שדה מחקר זה משיק לענפים רבים במדעים כגון פיזיקה, גיאולוגיה, מדעי הטבע ומתמטיקה וכן לתחומים כמו מדעי החברה ופוליטיקה.


לימודי הגיאוגרפיה, שנכללים במקצועות מדעי החברה, מאפשרים לסטודנטים להעמיק ולחקור את שלל התופעות בעולם שסביבנו. בחלק מהמוסדות ניתן לבחור להתמחות בפן מסוים בגיאוגרפיה, כמו למשל גיאוגרפיה חברתית, גיאוגרפיה היסטורית, גיאוגרפיה עירונית או איכות הסביבה. לעיתים אפשר גם ללמוד בתכנית דו חוגית ולשלב לימודים בחוג נוסף כגון לימודי ארכיאולוגיה, סוציולוגיה, היסטוריה או מדעי הסביבה. בוגרי הלימודים יכולים להשתלב בתפקידי מחקר וניהול במגוון ענפים, כגון תכנון ערים, חקלאות, מערכות מידע גיאוגרפיות או שימור סביבתי ואקולוגיה.


תנאי הקבלה לגיאוגרפיה כוללים בדרך כלל בגרות מלאה וציון בפסיכומטרי, שנע בטווח שבין 450 - 650, בכפוף למוסד המלמד. עם זאת, ברוב המוסדות מציעים גם אפשרות להתקבל בלי פסיכומטרי. לרוב קבלה זו מתאפשרת על ידי הצגת ממוצע ציונים גבוה בתעודת הבגרות.


להלן תנאי הקבלה ללימודי הגיאוגרפיה בלי פסיכומטרי במוסדות הלימוד השונים:


לתשומת לבכם, תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעלת לעת, אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד לקבלת הפרטים המדויקים בנוגע לתנאי קבלה.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
אוניברסיטת חיפה החוג ללימודי סביבה וגיאוגרפיה באוניברסיטת חיפה מקבל מועמדים שגילם מעל 30 גם לא צורך בפסיכומטרי, בתנאי שברשותם תעודת בגרות מלאה שממוצע הציונים שלה הוא 76 לפחות. כמו כן עליהם לעבור ראיון קבלה אישי. מועמדים שגילם מתחת ל - 30 יכולים להתקבל לחוג ללא פסיכומטרי בכפוף למעבר של מכינה קדם אקדמית בממוצע ציונים של 90 ומעלה בבחינות הסופיות.
אוניברסיטת בר אילן ללימודי גאוגרפיה וסביבה באוניברסיטת בר אילן אפשר להתקבל ללא פסיכומטרי בהצגת ממוצע בגרויות של 9.5 ומעלה. כמו כן יש לעבור מבחן אמי"ר להערכת השליטה בשפה האנגלית בציון של 85 לפחות.
אוניברסיטת בן גוריון בנגב כדי להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי גיאוגרפיה ופיתוח סביבתי באוניברסיטת בן גוריון יש צורך בתעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 100 ומעלה. יש להגיע לרמת בסיסי ב' באנגלית (185 בבחינת אמי"ר), מי שיש ברשותם בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בציון מעל 90 פטורים ממבחן זה.
האוניברסיטה העברית האוניברסיטה העברית מקבלת ללימודי גאוגרפיה גם ללא צורך בפסיכומטרי, מועמדים שלהם ממוצע ציוני בגרויות של 100 לפחות. מי שמתקבלים במסלול זה צריכים להיבחן במבחן סיווג בשפה האנגלית ולעבור ראיון אישי. כמו כן מקבלים ללא פסיכומטרי גם מועמדים שברשותם תואר ראשון קודם ממוסד אקדמי מוכר.
אוניברסיטת תל-אביב ללימודי גיאוגרפיה וסביבת האדם באוניברסיטת תל-אביב יכולים להתקבל בלי פסיכומטרי בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 100 ומעלה. כמו כן, ניתן להתקבל על סמך ממוצע של 85 לפחות בציוני הבגרויות במקצועות ההומניים. אלו כוללים בין היתר בגרות באזרחות, בגרות בספרות, בגרות בהיסטוריה, בגרות במחשבת ישראל בגרות בעברית ובגרות בתנ"ך. מועמדים שגילם 40 ומעלה או שבידיהם תואר ראשון קודם מתקבלים אוטומטית למסלול.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על לימודי גיאוגרפיה ללא פסיכומטרי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 4 סטודנטים
המליצו והצביעו על תנאי קבלה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 4.1

    האוניברסיטה הפתוחה 1,226 חוות דעת

  • 3.9

    המכללה האקדמית כנרת 184 חוות דעת

  • 4.0

    חמדת הדרום 178 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

לכל הפורומים

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: תנאי קבלה

התקבלו 4 דירוגים בציון ממוצע 2.8 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם