רוצה פרטים על לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי היסטוריה בלי פסיכומטרי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי


האם אפשר להתקבל להיסטוריה בלי פסיכומטרי?


בתור ענף ידע החוקר את השינויים בתרבות האנושית, להיסטוריה יש חשיבות רבה לכל חברה. לימודי ההיסטוריה מקיפים תקופות שונות, מהעידן העתיק ועד לימינו. זהו תחום מגוון מאוד, שמשלב בו היבטים רבים כמו סוציולוגיה, גיאוגרפיה, כלכלה, פוליטיקה ואמנות.


לימודי היסטוריה כללית נוגעים בתמורות באזורים שונים ברחבי העולם כגון אירופה, אמריקה, אפריקה ואסיה, כאשר מרבית המוסדות מאפשרים גם להתמקד במדינה מסוימת. ישנם גם מסלולי לימוד נפרדים כגון לימודי היסטוריה של ארץ ישראל או לימודי היסטוריה של המזרח התיכון. בוגרי לימודי היסטוריה יכולים להשתלב באפיקים תעסוקתיים רבים ומגוונים לרבות מחקר, ארכיונאות, הדרכה באתרים היסטוריים, תקשורת וכן באפשרותם להמשיך ללימודים מתקדמים.


תנאי הקבלה להיסטוריה אינם מחמירים במיוחד וכוללים במרבית המקרים ציון התאמה (ממוצע פסיכומטרי ובגרות) שבין 450 - 550. עם זאת, מרבית מוסדות הלימוד מאפשרים קבלה במסלול מיוחד ללא פסיכומטרי, שמביא בחשבון את ממוצע הציונים בתעודה הבגרות. חלק מהם שמים דגש גם על הציונים במקצועות ההומניים בתעודת הבגרות. בכמה מהמוסדות מקבלים גם בוגרי מכינות קדם אקדמיות.


הנה תנאי הקבלה בחלק מהמוסדות ללא צורך בפסיכומטרי:


שימו לב כי תנאי הקבלה עשויים להשתנות מעת לעת לכן מומלץ תמיד לפנות ישירות למוסדות הלימוד לקבלת תנאי הקבלה המדויקים ביותר.

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
אוניברסיטת חיפה כדי להתקבל ללא פסיכומטרי ללימודי היסטוריה באוניברסיטת חיפה יש צורך בתעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 100 ומעלה. מועמדים שגילם מעל 30 יכולים להתקבל על סמך בגרות מלאה בממוצע של 75 ומעלה בלבד. כמו כן, מתקבלים בוגרי מכינה קדם אקדמית שממוצע הציונים שלהם הוא 85 ומעלה, ללא צורך בפסיכומטרי. כל המועמדים צריכים להגיע לקמת "טרום בסיסי א'" לפחות בשפה האנגלית.
האוניברסיטה העברית ללימודי היסטוריה באוניברסיטה העברית מתקבלים בעלי ממוצע בגרויות של 9.75 לפחות ללא צורך בפסיכומטרי. מועמדים שמתקבלים במסלול זה נדרשים להיבחן בבחינת אמי"ר ולעיתים לעבור ראיון אישי.
אוניברסיטת בר אילן אוניברסיטת בר אילן מקבלת ללימודי היסטוריה כללית מועמדים עם תעודת בגרות מלאה שלהם ממוצע ציונים של 9.5 ומעלה גם ללא פסיכומטרי. כמו כן הם צריכים להציג ציון של 185 לפחות במבחן אמי"ר לקביעת רמת האנגלית.
אוניברסיטת בן גוריון בנגב ללימודי היסטוריה כללית באוניברסיטת בן גוריון ניתן להתקבל ללא פסיכומטרי על סמך ממוצע בגרות של 90 ומעלה. מי שמתקבלים במסלול זה צריכים להיות בעלי ציון של 185 לפחות במבחן אמי"ר (רמת בסיסי באנגלית). עם זאת, מי שברשותם בגרות באנגלית ברמת 5 יחידות בציון של מעל 90 פטורים ממבחן אמי"ר.
אוניברסיטת תל-אביב הקבלה ללא פסיכומטרי ללימודי היסטוריה באוניברסיטת תל-אביב היא למועמדים שממוצע הבגרות שלהם הוא 100 ומעלה. לחלופין, ניתן להתקבל על סמך ממוצע ציוני הבגרויות ההומניות של 85 לפחות ללא בונוסים. מקצועות אלו כוללים בין היתר את הבגרות בתנ"ך, הבגרות בהבעה עברית, הבגרות בהיסטוריה, הבגרות בספרות, הבגרות באזרחות והבגרות במחשבת ישראל. יכולים להתקבל למסלול גם בעלי תואר ראשון קודם ממוסד אקדמי מוכר.
האוניברסיטה הפתוחה בדומה לשאר המסלולים באוניברסיטה הפתוחה, גם ללימודי ההיסטוריה אין צורך בציון בפסיכומטרי או בתעודת בגרות כדי להתקבל ללימודים, ההרשמה פתוחה לכולם.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מוסדות לימוד לימודי היסטוריה ללא פסיכומטרי

אלון גל ופרופ' יורם יובל בסדנה דיגיטלית לבחירת לימודים ומקצוע לחיים!

Whatsapp Whatsapp