רוצה פרטים על קורס QA בירושלים?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס בדיקות תוכנה בירושלים

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס QA בירושלים? אנחנו רוצים לעזור לך!

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס בודקי תוכנה QA בירושלים

 

תושבי ירושלים והסביבה הקרובה שברצונם להשתלב בתעשיית ההייטק, יכולים לעשות את הצעדים הראשונים לעבר פיתוח הקריירה בקורסים בתחום ה – QA, או בדיקות תוכנה. הכשרות אלה מתקיימות במכללות וחברות הדרכה במיקומים שונים עיר, מה שמאפשר לירושלמים ללמוד סמוך לבית ובתנאים נוחים ובמקרים רבים גם לשלב לימודים עם עבודה.


קורס בדיקות תוכנה מתאים לבעלי זיקה לעולם הטכנולוגי ובמהלכו לומדים על מגוון רחב של בדיקות שיש להן ביקוש כיום בתחום התוכנה. חלק מן הקורסים יכולים להתאים גם למי שאין ברשותם ניסיון קודם בתכנות, ומעוניינים לפתוח דלת לקריירה מבוקשת. לצד אלה ניתן למצוא גם קורסים שמתאימים לבודקים מנוסים יותר המעוניינים להרחיב את סל הכלים המקצועי, להכיר שיטות עבודה חדשות וכך לקדם עצמם מבחינה מקצועית.

 

מוסדות


בין המוסדות שבהם מתקיימים לימודי מחשבים בירושלים, ניתן למצוא מספר מכללות וחברות שבהן מציעים קורסים בתחום ה – QA. הנה כמה מהן:


ג'ון ברייס הדרכה - בשלוחת ירושלים של ג'ון ברייס הדרכה, הממוקמת במתחם ההייטק בגן הטכנולוגי, ניתן למצוא קורס בתחום זה, שמתקיים במתכונת ערב או במסלול בוקר לבחירת המשתתפים. התכנית נערכת בהתמחות ISTQB וכוללת יסודות בתחום האוטומציה. הסטודנטים לומדים גם על מתודולוגיות למובייל ולאינטרנט ובדיקות ידניות. במהלך התכנית מבצעים גם פרויקט מעשי. הקורס מוכר למימוש הפיקדון הצבאי לחיילים משוחררים. למשתתפים בקורס זה ישנה אפשרות לקחת חלק במפגשי תרגול אונליין, שנערכים בפלטפורמות ללמידה מקוונת ובהם ניתן ללמוד מהבית וכך להעמיק את הידע הנלמד ולחזק אותו.

 

המכללה למינהל - בין שלוחותיה של המכללה למינהל ברחבי הארץ פועלת גם שלוחה בירושלים, הממוקמת ברחוב מסריק והיא בין הסניפים הראשונים של הרשת. קורס QA במכללה זו כולל לימוד בדיקות ידניות ואוטומטיות בסביבת דוט נט. כמו כן, המשתתפים מקבלים הכנה למבחני ISTQB בתחום הבדיקה. לבוגרים ניתנת גם דיפלומה מטעם משרד העבודה. במהלך הקורס המשתתפים עורכים פרויקט גמר יישומי במסגרתו מתנסים בפועל בטכניקות הנלמדות. קורסים נוספים הנערכים בבית הספר למחשבים של המכללה כוללים בין היתר קורס ניהול רשתות MCSA, קורס תחזוקת מחשבים, קורס ניהול תקשורת סיסקו, קורס מיישם הגנת סייבר ועוד.

 

עזריאלי והטכניון לימודי חוץ - בעזריאלי טכניון לימודי חוץ ניתן ללמוד בקורס TCQA, להכשרה בבדיקות ידניות ואוטומטיות. בקורס זה מקבלים הכנה לקראת מבחן בין לאומי של ITCB, עמותה ישראלית להכשרה במקצוע הבדיקות. מפגשי הקורס מתקיימים בשעות אחר הצהריים ומתאמים גם לאנשים עובדים. המסלול מתאים בין היתר לבודקים מתחילים, להנדסאים, למתכנתים, למהנדסים ולאקדמאים בתחומים שונים המעוניינים להשתלב בתחום הנלמד. בתחום התכנות, נלמדים במוסד זה גם קורס אבטחת מידע וקורס מנהלי אבטחת מידע CISO.

 

Smart College - במכללה זו למקצועות ההייטק מתקיים קורס בדיקות ידניות וכן קורס QA אוטומטי. ניתן ללמוד גם בקורס משולב שבו נלמדים שני התחומים במקביל. במהלך הקורסים מכירים טכניקות לעבודה בסביבות מבוקשות כגון ווב, מובייל, סייבר ווירטואליזציה. בקורסים השונים נכללים פרויקטים וסימולציות שבהם מתמודדים עם מצבי אמת בתחום.


לציבור הדתי והחרדי


בני הציבור הדתי והחרדי המעוניינים בהכשרות המותאמות להם יכולים למצוא מסלולים מסוימים, המתקיימים במכללות שונות בעיר. קורס בדיקות תוכנה לחרדים מתקיים בהפרדה בין נשים לגברים, שלומדים לעיתים בקמפוסים נפרדים ולעיתים בימים שונים במהלך השבוע. גם התכנים הנלמדים בקורס מפוקחים על ידי רבנים ומותאמים לעולמם של הסטודנטים.


המרכז החרדי להכשרה מקצועית - למרכז שלוחה בירושלים, ברחוב עם ועולמו (בית עופר). הקורס מוצע במסלול לגברים ובמסלול לנשים, ואורכו הוא כשנה אחת. לאורך הקורס מקבלים הכנה למבחן הבין לאומי להסמכת ISTQB, לבוגרים ניתנת גם דיפלומה של משרד העבודה. המשתתפים בקורסים הללו יכולים להכיר את סוגי הבדיקות העדכניות וללמוד על סביבות עבודה שונות. בתחום הטכנולוגיה, מתקיימות במרכז הכשרות נוספות כגון קורס תכנות, קורס ניהול רשתות מיקרוסופט, קורס טכנאי מחשבים אישיים וקורס יישומי מחשוב לעסקים. נערכים גם לימודי הנדסאים וקורסים בענפים נוספים בעלי ביקוש במשק.


על הקורס


המשתתפים בקורסים לומדים על החשיבות הרבה של בדיקות בתהליך הפיתוח של מוצרים דיגיטליים כגון תוכנות, אפליקציות ויישומים נוספים. הם לומדים כיצד בוחרים את הבדיקות המתאימות, כיצד מנהלים את תהליך הרצתן וכיצד מפיקים דוחות ומסקנות בהתאם לתוצאות המתקבלות, מהן אמורים המפתחים והמהנדסים להמשיך את תהליך הפיתוח.


בעוד בעבר התמקדו בתעשייה בעיקר בבדיקות תוכנה ידניות, היום מתרחש מעבר משמעותי לכיוון אוטומציה בבדיקות, כלומר הרצה של בדיקות באמצעות תוכנה ייעודית לכך. בדיקות אלה מסייעות לחסוך בזמן והן לרוב יעילות ומדויקות יותר מאלה הידניות.


משום כך, מציעים במוסדות לימוד רבים קורסים בבדיקות אוטומטיות. במקרים רבים נערכים גם מסלולים משולבים, ללימוד הבדיקות הידניות והאוטומטיות יחד, כדי לספק לסטודנטים סל כלים רחב שנדרש היום מן העובדים בתעשייה. הסטודנטים לומדים כיצד לבצע את התהליכים וכיצד לפקח על התנהלותם, וכן כיצד לזהות תקלות או כשלים אפשריים. לרוב הקורסים כוללים גם לימוד בסיסי של שפות תכנות רלוונטיות שבהן משתמשים להרצת התהליכים.

 

מתכונת הלימוד


הקורסים נפרשים בדרך כלל על פני פרק זמן שבין מספר חודשים לשנה. במקרים רבים ניתן למצוא קורסים שנערכים בשעות הערב או אחר הצהריים וכך ניתן לשלבם עם עבודה, בעוד במוסדות מסוימים מציעים לסטודנטים אפשרות לבחור בין קורס ערב או בוקר.


המפגשים בכיתה כוללים הרצאות והדגמות וכן תרגולים פרקטיים רבים שבהם המשתתפים מתנסים בפועל בטכניקות הנלמדות במעבדות מחשבים. כך הם יכולים לצבור ניסיון ולהכיר מקרוב כלים שבהם משתמשים אנשי המקצוע בעבודתם. לרוב הם צריכים לבצע פרויקט מסכם שבו מתכננים ומבצעים תהליכים לפי הכלים הנלמדים. בדרך כלל, נדרש מן הסטודנטים גם תרגול רב בין המפגשים. הם נדרשים לקרוא חומרים מקצועיים ולהשלים מטלות שונות להגשה. באופן זה הם מרעננים את הידע שברשותם וממשיכים להתמקצע לכל אורך ההכשרה.

 

תעודות


בוגרי הקורסים זכאים לקבל מספר תעודות, את חלקן מקבלים מיד עם סיום ההכשרה ואחרות ניתנות לאחר מעבר של בחינות חיצוניות. בדרך כלל מוסדות הלימוד מעניקים דיפלומה מטעמם לבוגרים. לעיתים מוענקת גם תעודה מטעם משרד העבודה, בקורסים העומדים בתכנית הנדרשת על ידי המשרד ולאחר עמידה בכל החובות הלימודיים.


כמו כן, במרבית המסלולים ניתנת הכנה ממוקדת לקראת בחינות חיצוניות שעורך ארגון ISTQB, שהוא הארגון הבין לאומי להסמכה בתחום איכות התוכנה. בחינות אלה מתקיימות במרכזים ארציים של ארגון זה, לרוב ההגשה אליהן כרוכה בתשלום נוסף ונעשית על אחריות המשתתפים עצמם ולא על ידי מוסדות הלימוד. מי שעוברים את הבחינות בהצלחה מקבלים הסמכת ISTQB Tester, התקפה בארץ וגם במדינות נוספות בעולם ומעידה על בקיאות בטכניקות הבדיקה לפי עקרונות הארגון.

 

אפשרויות תעסוקה באזור


בדומה למסלולים נוספים ללימודי הייטק בירושלים, לאחרונה ניתן לראות עלייה בביקוש לעובדים באזור הודות לגידול בהיקף חברות ההייטק העוברות לפעול בעיר ובסביבתה. מגמה זו נרשמת גם בתחום ה – QA, כאשר הבוגרים יכולים להשתלב במגוון חברות תוכנה ומחשוב באזור. בעיר קיימים גם לא מעט סטארט אפים טכנולוגיים שבהם נחוצים שירותיהם של הבודקים.


נוסף על כך, בעיר קיימים כמה מתחמי הייטק שבהם פועלות חברות גדולות, מקומיות ובין לאומיות. בין מתחמי פארק ההייטק ניתן למצוא את מתחם הגן הטכנולוגי במלחה ואת מתחם הר החוצבים.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס QA בירושלים?

רוצה לדעת יותר על קורס QA בירושלים?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

חוות דעת של סטודנטים: קורס תכנות - תוכנה

התקבלו 34 דירוגים בציון ממוצע 4.1 מתוך 5

Whatsapp Whatsapp