רוצה פרטים על לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

לימודי קרימינולוגיה בלי פסיכומטרי

מחפש/ת מידע על לימודים? לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי? אנחנו רוצים לעזור לך!
 

דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. רוצה לדעת מה טוב בשבילך? רוצה לקבל החלטה? אנחנו בקשר עם מאות מוסדות לימוד המציגים אלפי מסלולי לימוד שונים.

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל94% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:

אהבת? שתף ב:


לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי


האם ניתן להתקבל לקרימינולוגיה בלי פסיכומטרי?


קרימינולוגיה עוסקת בתופעת הפשיעה ובגורמים הפסיכולוגיים והחברתיים שעומדים מאחוריה. מאחר והעבריינות משתנה בין מדינות ותרבויות, זהו ענף חקר מגוון מאוד שגם מתאפיין בדינמיות רבה ובעיסוק בתכנים אקטואליים.


לימודי קרימינולוגיה משתייכים למקצועות מדעי החברה והם באים לספק לסטודנטים בסיס למחקר תופעות של סטייה מהנורמה ומהחוק. בחלק ממוסדות הלימוד הם נלמדים בפני עצמם בתכנית חד חוגית, ובאחרים במסגרת דו חוגית בשילוב חוג לימוד נוסף. בוגרי המסלול יכולים להמשיך ללימודים מתקדמים או להשתלב בענפי הביטחון, השיקום, האכיפה, הטיפול והמשפט בישראל.


ציון הפסיכומטרי הדרוש לקבלה ללימודי הקרימינולוגיה אינו גבוה במיוחד ונע במרבית המוסדות בין 500 - 550. עם זאת ישנם מוסדות המאפשרים להתקבל גם ללא צורך להיבחן בפסיכומטרי. בדרך כלל, יש צורך בציון ממוצע גבוה בבגרויות או במכינה. במרבית המקרים נדרשים המועמדים להיבחן במבחן לסיווג רמת האנגלית, כמו מבחן אמי"ר או אמיר"ם כחלק מתנאי הקבלה.

 


הנה תנאי הקבלה בלי צורך בפסיכומטרי בחלק ממוסדות הלימוד:

 

מוסד הלימוד תנאי קבלה ללימודים ללא פסיכומטרי
המכללה האקדמית אשקלון ללימודי קרימינולוגיה במכללה האקדמית אשקלון מתקבלים מועמדים שברשותם תעודת בגרות מלאה בממוצע של 82 לפחות. כמו כן על המועמדים להגיע לרמת "בסיסי ב'" בשפה האנגלית. יכולים להתקבל גם בעלי תואר ראשון קודם מהמכללה האקדמית אשקלון. יש לציין שהקבלה לחוג נעשית לפי שיקולי וועדת הקבלה של המכללה, לפי תנאים שנקבעים על ידי חוג הלימוד או גורמים נוספים.
אוניברסיטת בר אילן ממוצע הבגרויות הנדרש לקבלה ללימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי בבר אילן הוא 9.8 ומעלה. כמו כן על המועמדים לעבור מבחן אמי"ר בציון של 85 לפחות לקביעת רמת שליטתם באנגלית.
אוניברסיטת אריאל בשומרון לימודי קרימינולוגיה באוניברסיטת אריאל מתקיימים במתכונת דו חוגית, ניתן לשלב אותם עם לימודי סוציולוגיה או עם לימודי ישראל במזרח התיכון. יכולים להתקבל בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע 90 ומעלה ללא פסיכומטרי. כמו כן, יכולים להתקבל בוגרי לימודי הנדסאים שממוצע הבחינות החיצוניות שלהם הוא לפחות 85. האוניברסיטה מקבלת גם בוגרי מכינה קדם אקדמית בממוצע 85 ומעלה. בנוסף יש להציג ציון של 185 בבחינת אמי"ר או 85 במבחן אמיר"ם. כל המועמדים צריכים לעבור גם ראיון בפני ועדת קבלה.
המכללה האקדמית עמק יזרעאל לימודי קרימינולוגיה במכללת עמק יזרעאל מתקיימים במסלול דו חוגי, כשהסטודנטים צריכים לשלב את לימודיהם עם חוג נוסף במכללה. המכללה מאפשרת מספר מסלולים לקבלה, כאשר אחד מהם הוא מסלול הבגרויות שאינו מחייב פסיכומטרי. מתקבלים בעלי ממוצע בגרויות גבוה במיוחד (שמשתנה משנה לשנה) או לחלופין תעודת גמר של מכינה קדם אקדמית. יש צורך להיבחן גם בבחינת אמי"ר למיון באנגלית.
האקדמית גליל מערבי ללימודי הקרימינולוגיה במכללת גליל מערבי יכולים להתקבל בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע של 85 לפחות. כמו כן, מתקבלים בוגרי מכינה קדם אקדמית שממוצע הציונים שלהם הוא 85 ומעלה. בנוסף לכך, ניתן להתקבל לקרימינולוגיה דרך אפיק מעבר של האוניברסיטה הפתוחה, למשלימים ארבעה קורסים בממוצע 80 ומעלה, ללא צורך בתעודת בגרות.
המכללה האקדמית בית ברל מכללת בית ברל מציעה מסלול לימודי קרימינולוגיה שמתקיים כחלק מהתכנית למדעי הרוח והחברה של האוניברסיטה הפתוחה. ככזה, המסלול מקבל מועמדים ללא כל צורך בציון פסיכומטרי ואף ללא תעודת בגרות מלאה.

 

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

רוצה לדעת יותר על לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי?

רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

רוצה לדעת יותר על לימודי קרימינולוגיה ללא פסיכומטרי? רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?
אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור

מעל 2 סטודנטים
המליצו והצביעו על תנאי קבלה

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

  • 3.9

    עזריאלי - מכללה להנדסה ירושלים 272 חוות דעת

  • 4.0

    אוניברסיטת תל אביב 960 חוות דעת

  • 4.2

    המכללה האקדמית עמק יזרעאל 366 חוות דעת

עדכונים אחרונים באתר

חדשות ועדכונים

עכשיו בפורום

מלגות חדשות

ימים פתוחים

חוות דעת של סטודנטים: תנאי קבלה

התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 2.5 מתוך 5


סטודנט? רוצה להצביע ולקבל מילגה? לחץ כאן

שירות אישי חינם!

נציגנו עומדים לשירותכם