קורס Solidworks במכללת כרמל בטיחות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על כרמל בטיחות - קורס סולידוורקס.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תכנון מכני באמצעות תוכנת SolidWorks במכללת כרמל בטיחות


יצירתיות בתהליך הייצור


תוכנת סולידוורקס (Solidworks) מיועדת לשרטוט ולעיצוב של מוצרים ורכיבי מכונות. מערכת התוכנה מאפשרת תכנון קפדני של מרכיבים ובאמצעותה אפשר לבצע בדיקות שונות, כדי להבטיח שאין ברכיבים תקלות שעלולות לפגוע בפעילות השוטפת. באמצעות היישום ניתן להעלות את איכות הגימור של החלקים וגם לייעל את תהליך הייצור ולהפוך אותו למהיר יותר וכך לסייע לחיסכון כלכלי.


סולידוורקס נחשבת היום לאחת התוכנות המבוקשות בענף השרטוט הטכני והתכנון הממוחשב ומשתמשים בה באופן שוטף בתעשיות מגוונות בישראל כמו פלסטיקה, הייטק, אלקטרוניקה ומכונות. מכללת כרמל בטיחות מציעה קורס Solidworks, שבא להעניק לעובדים בתחומי הייצור והתיב"מ כלים להפעלה מקצועית של התוכנה. התכנית מתקיימת בחסותו של איגוד האיכות הישראלי וכוללת תרגולים מעשיים ליישום החומר. בוגרי הכשרה זו יכולים ליישם את הכלים הנלמדים במקומות העבודה שלהם בתעשייה וכך לזכות ליתרון מקצועי בענף.

 


תכנית הלימודים


לאורך התכנית המשתתפים מכירים את היישומים השונים שמוצעים בתוכנת סולידוורקס ולומדים כיצד להשתמש בהם באופן איכותי ומקצועי כדי להכין שרטוטים ומודלים, בדגש על תחום התיב"מ (תכנון בעזרת מחשב). כך הם מכירים שיטות להפקה של מודלים בתלת ממד ולעריכתם ובוחנים את כל השלבים לאורך תהליך זה, לרבות יצירה של סקיצות וחתכים. כמו כן, הם רוכשים מיומנויות קריאת שרטוטים טכניים ולומדים לפרש את המודלים והתרשימים וליישם אותם באופן מעשי במפעלים בהרכבת מערכות שונות.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 112 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר לבין קורס ערב שמותאם יותר לצרכיהם של אנשים עובדים. המסלול משלב בין שיעורים עיוניים והדגמות לבין התנסות מעשית של התלמידים בהפעלת התוכנה במעבדת המחשבים. תרגולים אלו כוללים עבודה בעמדות תוכנה אישיות ותרגילים שמתקיימים בקבוצות קטנות.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים שנידונים במהלך הקורס אפשר לכלול:

 

 • צורות מבט בשרטוט
 • בניית קפיץ
 • שרטוט ועריכת סקיצה
 • ניהול והרכבה
 • בניית מודל תלת ממדי
 • חתכים ומידות
 • עריכת הרכבה
 • עריכת שרטוטים והדפסתם
 • עיצוב שרטוטים    
 • משיכת סקיצה לאורך עקומה
 • ועוד
 • סביבת התוכנה Solidworks    
 


על מוסד הלימוד


במכללת כרמל בטיחות אפשר ללמוד במגוון של הכשרות מקצועיות בענפים כמו חשמל, בניין, תחבורה, ניהול ובטיחות אש. מוסד הלימוד עורך גם קורסים טכנולוגיים בתחומי התעשייה השונים, כגון קורס ריתוך, קורס תכנות מכונות מדידה XYZ, קורס בקרת איכות, קורס מפעילי CNC וקורס עורכי מבדקים פנימיים. דרך קשרים עם ארגוני תעשייה, שואפים במוסד הלימוד לסייע לבוגרים להשתלב בעבודה באזור הצפון וברחבי הארץ.


תנאי קבלה


תכנית זו מיועדת לאנשי מקצוע מנוסים בתעשייה, שברצונם לרכוש כלים לעבודה בתוכנת סולידוורקס. בין היתר יכולים להתקבל מהנדסים, טכנאים ובוגרי לימודי הנדסאי מכונות.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובותיהם במסלול ומסיימים אותו בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר שניתנת על ידי איגוד האיכות הישראלי בשיתוף מכללת כרמל בטיחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות
פורום לימודי מחשבים
תעסוקה אחרי קורס ניהול תשתיות ענן היברדי
אורי
1 תגובות
ללמוד מדעי המחשב בטכניון עם ממוצע בגרויות גבוה ללא פסיכומטרי
אברהם רחימוב
1 תגובות
מהם תנאי הקבלה ללימודי מדעי המחשב?
אודל וויניק
1 תגובות
מדעי המחשב או הנדסת תוכנה
מוניר סלאמנה
1 תגובות
איפה ניתן לעשות קורס אקסל?
רביטל
1 תגובות
קורס בדיקות תוכנה במקום תואר מדעי המחשב
אנונימי
1 תגובות
לימודי מולטימדיה - תעודה או תואר?
רחל
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp