הגיעה לבקר את ביתה הסטודנטית במעונות, איך הפכה ללהיט ויראלי?

15/5/2016 מאת: אנאבל אדמסקי (1,640 צפיות)

כולנו יודעים טוב מאוד כמה הורים יכולים להיות פדחנים. למרות שאנחנו אוהבים אותם, חלק מהחוויה הסטודנטיאלית היא לגור לבד בפעם הראשונה, בלי אף אחד שיגיד לך לסדר את החדר או להוריד את הזבל. אימא של סטודנטית אמריקאית רק רצתה לבוא ולהפתיע את ביתה במעונות, אבל התבלבלה והגיעה לחדר הלא נכון. מה שכמעט הסתיים בפדיחה הפך לבדיחה ויראלית שזכתה לעשות אלפי שיתופים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


ניסתה להפתיע את ביתה הסטודנטית, העניינים הסתבכו כשנכנסה לחדר הלא נכון במעונות


מק'קנה פילינג (McKenna Pilling) היא סטודנטית ללימודי ריפוי בעיסוק באוניברסיטת יוטה שבארצות הברית. בשבוע שעבר, עזבה מק'קנה את החדר שלה במעונות והייתה בעיצומה של אריזת כל החפצים שלה. אימה של הסטודנטית, דיאנה, החליטה לעשות לביתה הפתעה קטנה ולהגיע לבקר אותה כדי לעזור לה לארוז. אלא שהעניינים לא בדיוק קרו כפי שתכננה והאם הפכה לכוכבת ויראלית ברשת.


דיאנה פילינג מודה שהיא סוג של "אימא חנונית", מסוג האימהות שלא מצטיינות במיוחד בטכנולוגיה ולא כל כך טובות בהתמצאות במקומות חדשים. היא מעידה על עצמה שהיא מוצאת את עצמה לפעמים במצבים מוזרים ומשעשעים, קצת כמו 'הפרופסור המפוזר', אבל הכל מאהבה כמובן. עובדה שלקחה בקלילות את הפרסום האינטרנטי שאליו הגיע סלפי תמים ששלחה לביתה.


הגיעה לחדר אחר: "לא רציתי שתפדח אותי"


האם דיאנה אמרה לביתה שתגיע לעזור לה לארוז את החפצים שלה אך החליטה להפתיע אותה ולהגיע יום קודם לכן. אולם, כשהגיעה לחדר המעונות איש לא היה שם, החדר הריק היה מלא בארגזים והקירות היו ריקים מפוסטרים ומקישוטים.


"היא הגיעה כל הדרך מניו יורק כדי להפתיע אותי ולעזור לי לנקות את החדר. כנראה שהיא פשוט נכנסה לחדר המעונות הלא נכון," סיפרה הבת מק'קנה לאתר BUZZFEED. "אף אחד לא היה שם אז היא פשוט נשכבה על המיטה לכמה דקות ושלחה לי תמונה כדי להפתיע אותי."


"במקום פשוט לעמוד שם ולחכות, חשבתי לעצמי שהמיטה נראית מאוד נוחה ואמרתי לעצמי שאנוח עליה ואחכה," אמרה דיאנה להגנתה. "כל החדרים במעונות נראו לי בדיוק אותו הדבר. הייתי בטוחה לגמרי שזו המיטה שלה."


בנקודה הזו שלחה האם הודעה לביתה: "תראי איפה אני נמצאת! איפה את?" לאחר כמה רגעים הגיעה התגובה: "איפה זה? אני נמצאת בחדר שלי עכשיו! בבקשה תגידי לי שאת לא בחדר המעונות של מישהו אחר!" רק ברגע זה הבינה האם שהיא נמצאת בחדר של סטודנט זר, ולמעשה הגיעה לקומה הלא נכונה בבניין המעונות.


מק'קנה אמרה שידעה מיד שאימה לא שלחה את הסלפי החביב ממיטתה, פשוט מפני שהיא עצמה ישבה על המיטה בדיוק באותו הרגע, מתאוששת מהמבחן האחרון בתקופת המבחנים שלה. היא סיפרה שאימה מיד ברחה בריצה מהחדר בבושה. "בהתחלה הייתי מבולבלת אבל מהר מאוד הבנתי מה קרה. נכנסתי ללחץ וחשבתי לאן היא הגיעה ולחדר של מי היא נכנסה. לא רציתי שתפדח אותי." האם וביתה נפגשו מחוץ למעונות לאיחוד מבולבל ומבועת.

 

גולשים שקראו את זה אהבו גם:

 


"הכל ברוח טובה"


פילינג שלחה תחילה את ההודעה המצחיקה מאימא שלה לכמה חברות, אבל ראתה שהתגובות ממהרות לבוא והחליטה להעלות אותה גם לחשבון הטוויטר שלה. משם היא כבר הספיקה להפוך ללהיט ויראלי וצברה עשרות אלפי לייקים ושיתופים ברחבי האינטרנט.


"הכוונה הראשונית הייתה שרק המשפחה והחברים יראו. אבל זה נעשה גדול יותר ויותר ופשוט לא יכלנו להפסיק לצחוק כי זה היה כל כך לא צפוי." אמרה מק'קנה. "בכל פעם שאני מרעננת את הפיד, צצים בו עוד ועוד 'Retweets'. עכשיו, כל מה שיש לאימא לומר הוא 'הלוואי והייתי שולחת לך תמונה טובה יותר.'"


דיאנה, שעובדת בתחום עיצוב הפנים, מספרת שלמרות שכבר יצאה "אימא פדחנית" במספר הזדמנויות בעבר, היא פשוט שמחה לתת לארבעת ילדיה עוד סיבה לצחוק ולעשות שטויות. מלבד מק'קנה, דיאנה היא גם אימא לשלושה בנים. "כשהילדים שלך גדלים, את הופכת למושא הבדיחות שלהם וזה בסדר גמור וכיף גדול. אני פשוט אוהבת את הילדים שלי, הכל ברוח טובה. בשבילם, זה פשוט היה עוד דבר מביך שאימא עושה." אמרה.


למק'קנה יש רק דברים טובים לומר על אימה, למרות הפדיחה שגרמה לה. "פשוט לא יכלתי להפסיק לצחוק, היא פשוט כזו מצחיקה וזה משהו כל כך אופייני לה, היא עושה דברים טיפשיים כאלה כל הזמן."


הסטודנטית מספרת שאימה תמיד הייתה שם בשבילה כשהייתה זקוקה לעזרה. היא מתארת שהייתה בלחץ בגלל תקופת הבחינות. היא גם הייתה במתח לקראת טיול התנדבות של ארבעה חודשים לרומניה, שהיא אמורה לנסוע אליו בחודשי הקיץ ובמהלכו תתנדב בבתי יתומים ובתי חולים במדינה במסגרת לימודי הריפוי בעיסוק.


היא אומרת שהיא שמחה שאימה הגיעה מוקדם לעזור לה, למרות הנסיבות המעט מביכות. "היא אימא כזו נהדרת ואני אסירת תודה שיש לי אותה. היא עוזרת לי כל כך הרבה ותמיד שם כדי לתמוך בי, והיא גם כיפית ומצחיקה."

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 16/11/2021
סטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר - מה הם באמת חושבים על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה אחרי השיעורים? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 9/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים היום באריאל ומספרים על המרצים, הקמפוס, האווירה בלימודים ועוד. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין
Whatsapp Whatsapp