רוצה פרטים על תנאי קבלה - עיצוב אופנה?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה לעיצוב אופנה

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - עיצוב אופנה? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי הקבלה ללימודי עיצוב אופנה


איך מתקבלים ללימודי עיצוב אופנה?


אופנה ולבוש הם חלק בלתי נפרד מחיינו, באירועים מיוחדים ובשגרת היום יום. כך, רבים מעוניינים לעסוק בתחום יצירתי ודינמי זה ולהשתלב בתעשיית האופנה הענפה בארץ ובחו"ל. מהבגדים המקופלים על המדף בחנויות בקניון ועד לשמלות המפוארות בתצוגות האופנה העולמיות, כל בגד החל את דרכו כשרטוט על שולחן המעצב והצריך תהליך קפדני של תכנון וחשיבה. אחת הדרכים לסלול דרך לענף האופנה היא ללמוד בתכנית לימודי עיצוב אופנה, שנלמדים במסלול לתואר ראשון או בתכניות לימודי תעודה.


במרבית המקרים, מתבססת הקבלה לתכניות ללימודי עיצוב אופנה פחות על רקע אקדמי וציוני הבגרות והפסיכומטרי ויותר על יכולות אמנותיות וזיקה לעיצוב, אם כי יש צורך בתעודת בגרות מלאה כתנאי ראשוני במרבית המוסדות. תהליך הקבלה כולל לרוב מספר שלבים, כמעט כל מוסדות הלימוד עורכים מבחני מיון פנימיים, שבוחנים יכולות רישום וחשיבה יצירתית.


מי שעוברים את המבדקים הללו מוזמנים לרוב לראיונות בהם מתבקשים להציג תיק עבודות המייצג את הסגנון הייחודי של המועמדים. במקרים מסוימים מוצעות מכינות שבאות לסייע למועמדים לגבש תיק עבודות ולהתכונן לראיונות האישיים.


לפניכם תנאי הקבלה ללימודי עיצוב אופנה במוסדות השונים:


שימו לב, תנאי הקבלה משתנים מעת לעת. כדי לקבל את הפרטים המדויקים בנוגע לתנאי קבלה אנו ממליצים לכם לפנות הישר למוסדות הלימוד.

 


מכללת שנקר


כדי להתקבל ללימודי עיצוב אופנה במכללת שנקר, המועמדים צריכים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה וכן עליהם לעבור מבחן פסיכוטכני שנערך במכון חיצוני. כמו כן, הם צריכים לעבור מבחן מיון פנימי שבוחן כישורי עיצוב ורישום. העוברים שלב ראשוני זה מוזמנים לראיון שמתקיים בפני וועדת קבלה במכללה. במהלך הריאיון מתבקשים המועמדים להציג תיק עבודות הכולל בגד מלווה בסקיצות שמתארות את תהליך עיצובו. אין צורך בהכרח בידע קודם באופנה אך זה יכול להוות יתרון בשלב הריאיון.


המרכז האקדמי ויצו חיפה


ללימודי עיצוב אופנה במרכז האקדמי ויצו בחיפה יכולים להתקבל בעלי תעודת בגרות מלאה בממוצע ציונים של 92 לפחות, כולל 5 יחידות לימוד במקצוע רלבנטי לתחום, ללא צורך בציון בפסיכומטרי. מי שממוצע הבגרות שלהם מתחת ל - 92 יכולים להתקבל על סמך ציון משולב (ממוצע הפסיכומטרי והבגרויות) של 540 ומעלה, כאשר בתעודת הבגרות 5 יחידות לימוד במקצוע רלבנטי לתחום. כמו כן, על המועמדים לעבור מבחן התאמה ממיין - מי שעוברים את הבחינות האלה מוזמנים גם לראיון אישי בו יש להציג תיק עבודות.


בצלאל - האקדמיה לאמנות ועיצוב


באקדמיה לאמנות ועיצוב בצלאל ניתן ללמוד עיצוב אופנה כחלק ממסלול עיצוב אופנה וצורפות. כדי להתקבל ללימודי עיצוב אופנה בבצלאל המועמדים נדרשים להיות בעלי תעודת בגרות מלאה ולמלא שאלון אישי. חסרי תעודת בגרות יכולים לעבור מכינה קדם אקדמית כדי לשפר את סיכויי קבלתם. מועמדים שעוברים שלב ראשוני זה מוזמנים ראשית למבחן כניסה פנימי מעשי. מי שעוברים שלב זה מוזמנים לשלב ב' שכולל ראיונות אישיים והצגה של תיק עבודות.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - עיצוב אופנה?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - עיצוב אופנה?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד תנאי קבלה - עיצוב אופנה
Whatsapp Whatsapp