קורס קוסמטיקה טבעית במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית

מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה
מכללת רידמן - רפואה משלימה

קורס קוסמטיקה ורוקחות טבעית במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית


סודות היופי הטבעי


בימינו רבים מאיתנו שואפים לעבור לאורח חיים מאוזן ובריא יותר. אנו מקדישים תשומת לב לסוגי המזון שאנו אוכלים ומקפידים על פעילות גופנית. עם זאת, לא כולם מודעים לכך שגם לתכשירים שאנו משתמשים בהם מדי יום יש השפעה על בריאותנו. קרמים, סבונים ותכשירי שיער משפיעים כולם על בריאות העור ועל החיוניות שלו והחומרים הכימיים שמצויים ברבים מהם עלולים אפילו לפגוע במערכות פנימיות בגוף שלנו.


מסיבה זו, לא מעט אנשים בוחרים לעבור להשתמש במוצרי קוסמטיקה טבעיים. מדובר במשחות ובתכשירים נוספים שמופקים בצמחים, פרחים ומרכיבים מן הטבע. רבים מחומרי הגלם הללו נמצאים בשימוש בתרבויות עתיקות מזה אלפי שנים. כאשר מכינים לבד את מוצרי הטיפוח, ניתן לבחור בקפידה את החומרים, לוודא את איכותם ולהתאים אותם לצרכים האישיים שלנו. במקרים מסוימים יכולים המוצרים הטבעיים אף לסייע להגביר את בריאות העור ולפתור בעיות שונות.


קורס קוסמטיקה טבעית במכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית מעניק למשתתפיו כלים להכנה של מוצרי טיפוח מחומרי גלם שמקורם מן הטבע. לאורך הקורס לומדים להכין שלל מוצרים ובוחנים את ההשפעה שלהם על גופנו לעומת מוצרים קונבנציונאליים המצויים בשוק. בוגרי המסלול יכולים להשתלב במכוני בריאות טבעיים ובמרכזים לרפואה משלימה.


תכנית הלימודים


בתחילת הקורס, המשתתפים מכירים מגוון של חומרים טבעיים מהם אפשר להפיק תכשירים טיפוליים וקרמים לטיפוח. בהמשך, הם לומדים על מבנה העור ועל דרכים טבעיות בהן ניתן לשמר אותו ולמנוע נזקים שעלולים להיגרם כתוצאה מחשיפה לתנאים סביבתיים כמו זיהום אוויר, רוח ויובש. לאחר מכן, הם בוחנים לעומק כיצד להכין מוצרי קוסמטיקה מסוגים שונים שמותאמים לילדים, למבוגרים ולתינוקות, בשילוב של תמציות ארומתרפיות.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 40 שעות לימוד. השיעורים משלבים בין לימודים עיוניים לבין התנסויות בהכנת המוצרים הטבעיים דרך סדנאות והדרכות שונות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנידונים במהלך הקורס אשר למנות:

 

  • הכרת מבנה העור
  • סוגי עור
  • חומרי גלם טבעיים
  • הכנת סבונים
  • נזקי חשיפה לשמש
  • הפקת קרם טבעי
  • מוצרים לטיפול בעור
  • מוצרים לתינוקות    
  • ועוד
  • פגיעות זיהום אוויר בעור    
 


סגל הוראה


מנחת התכנית היא מטפלת הוליסטית, מומחית לנטורופתיה ולארומתרפיה. היא מנהלת ומייצרת קו של מוצרים קוסמטיים טבעיים וכן עוסקת בהנחיה של סדנאות וקורסים בנושאים כמו תזונה נכונה וטיפוח טבעי.


על מוסד הלימוד


מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית היא מוסד למקצועות הרפואה האלטרנטיבית שנוסד לפני כ - 30 שנה. במכללה מוצעים קורסים למטפלים בשלל זרמים ברפואה המשלימה. בין היתר, מתקיימים קורס תזונה הוליסטית, קורס רפואה סינית, קורס רפלקסולוגיה, קורס צמחי מרפא וקורס פרחי באך. למכללה קמפוסים בפרישה ארצית, בין היתר בתל אביב, בחיפה, בירושלים, באילת, בבאר שבע ובצפת.


תנאי קבלה


קורס זה אינו מותנה בתנאי קבלה ומתאים הן למטפלים מנוסים ברפואה משלימה, שברצונם להעשיר את ארגז הכלים המקצועי, והן לחסרי ניסיון קודם בטיפול הוליסטי שמעוניינים להיכנס לראשונה לענף הטיפוח הטבעי.


תעודה


משתתפים שמסיימים קורס זה בהצלחה ועומדים בכל דרישות המסלול מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת רידמן – המכללה לרפואה משלימה ואינטגרטיבית.

עוד מסלולי לימוד - מכללת רידמן - רפואה משלימה

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp