מעבדות לחירות: אירועים ומסיבות לסטודנטים לקראת פסח 2016

20/4/2016 מאת: אנאבל אדמסקי (1,967 צפיות)

אילו אירועים מציעות אגודות הסטודנטים לקראת הפסח? בין אם אתם מעדיפים מסיבות, תערוכות או פעילות ספורטיבית, לחג האביב הזה יש מה להציע לכם. הנה כמה מהאירועים שמצפים לסטודנטים בחופשת פסח 2016.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מה יש לעשות בחופשת הפסח? כל האירועים לסטודנטים


סיימתם כבר חצי סמסטר, עברתם את הפאנג'ויה ועכשיו מגיע גם חג הפסח. חופשת הפסח היא מושג חמקמק לרוב הסטודנטים, שלרוב מוצאים את עצמם מנצלים אותה כדי להשלים מטלות ללימודים או להתחיל סוף סוף את עבודת הסמינריון, במקום היציאה המובטחת "מעבדות לחירות".


בין הניקיונות לשיעורי הבית, אין סיבה לא לקחת קצת זמן גם להתרעננות ולמילוי מצברים להמשך הסמסטר. לרגל חג הפסח, אגודות הסטודנטים ברחבי הארץ מציעות אירועים שונים לסטודנטים, שמבטיחים להפוך את חג האביב לקצת יותר שמח. אז מה בתכנית? באנו לעשות לכם סדר.


סדר פסח בין לאומי - אגודת הסטודנטים בעברית


אם אתם מחפשים לגוון קצת את מסורת הסדר ולבלות את ערב החג באווירה קצת שונה, אגודת הסטודנטים של האוניברסיטה העברית עורכת גם השנה פרויקט שמציע לסטודנטים לארח את תלמידי חו"ל במוסד הלימוד לחגיגות המשפחתיות שלהם. לפי האגודה, הסטודנטים הללו נמצאים כעת בארץ ללא בני משפחה איתם יוכלו לחגוג את החג ורבים מהם רוצים לחוות את הסדר באווירה ישראלית. האגודה תתאים בין הסטודנטים הזרים לבין המתנדבים הישראלים שמוכנים לקצת מעשים טובים בערב החג, לצד המה נשתנה.


מתי? ערב פסח כמובן, יום שישי 22/6.


מסיבות פסח במוסדות השונים


אגודות הסטודנטים של מוסדות הלימוד מציעות גרסה אלטרנטיבית לביעור חמץ לקראת החג, כי איזו דרך טובה יותר יש להיפטר מכל החמץ מאשר לשתות אותו? כולם יודעים שאלכוהול וסטודנטים הוא שילוב מנצח, אפילו אם רק לפני יומיים עוד חגגתם בפאנג'ויה באילת.


כך למשל, אגודת הסטודנטים של הטכניון בחיפה (אס"ט) עורכת את מסיבת "בדרך לחירות" ומבקשת מהסטודנטים לעזור לה לסיים את כל האלכוהול שנמצא במחסני האגודה. באגודה מבטיחים מסיבה שתפיל את הפירמידות, כך שיש למה לצפות.


מתי ואיפה? רחבת בית הסטודנט בטכניון, רביעי 20/4/16 החל משעה 21:00.


כמה זה עולה? חברי אגודת הסטודנטים משלמים 35 שקלים. כל השאר, כולל אורחים חיצוניים משלמים 40 שקלים.


אגודות הסטודנטים של מכללת אפקה ומכללת סמינר הקיבוצים מציעות מסיבת ביעור חמץ משותפת לקראת הפסח. גם כאן יחכו לסטודנטים אלכוהול במחירים זולים, מוזיקה איכותית ומקפיצה ושאר הפתעות, כיאה לערב אחרון של חמץ לפני שמגיע החג. באגודות מבטיחים שיהיה שמח.


היכן ומתי? יום חמישי 21/4/16 החל משעה 21:00 בפאטיו בר בתל אביב.


כמה עולה? כרטיס יעלה לכם 43 שקלים, לא תתבצע מכירה במקום כך שכדאי לרכוש מראש את הכרטיסים.

 

גולשים שאהבו את זה קראו גם:

 


תערוכת הסטודנטים לעיצוב "באמצע" - מכון טכנולוגי חולון


אם אתם מחפשים בילוי יצירתי לחופשה, בשבוע הבא נפתחת תערוכת האמצע של הסטודנטים לעיצוב במכון הטכנולוגי חולון HIT. הסטודנטים ללימודי עיצוב פנים, לימודי עיצוב תעשייתי ולימודי תקשורת חזותית יציגו תערוכה שמתמקדת דווקא בתהליך העבודה על פרויקטים ולא בהכרח בתוצר הסופי.


איפה ומתי? מתחם התחנה ביפו, חללים 4 ו - 6. פתיחת התערוכה ביום ראשון 24/4/16 בשעה 20:00. התערוכה פתוחה עד ליום שבת 30/4. בימים ב' עד ד' בין השעות 10:00 - 20:00 ובימים חמישי ושישי בין 10:00 - 14:00.


כמה עולה? הכניסה ללא תשלום.


יריד מעצבים Made in Shenkar


אגודת הסטודנטים של שנקר עורכת השנה שיתוף פעולה עם מתחם שרונה ומציעה יריד סטודנטים מיוחד. הסטודנטים לעיצוב מהחוגים השונים במכללה יציעו את היצירות המקוריות שלהם למכירה בדוכנים למשך שלושה ימים. במתחם נערכים במהלך השבוע גם מופעים, הופעות מחול וסדנאות.


איפה ומתי? מתחם שרונה בתל אביב. בימים שני עד רביעי 25/4/2016 - 27/4/2016.


כמה זה עולה? הכניסה חופשית.


מרוץ הסטודנטים השנתי ברופין


אם אתם רוצים להוריד את כל המצות שאכלתם במהלך החג, במרכז האקדמי רופין עורכים מיד לאחר חופשת הפסח את מרוץ המכללה השנתי. התחרות תכלול מקצה תחרותי של 5 ק"מ ומקצה נוסף של 2 ק"מ המיועד לחובבנים. בתי הספר השונים במכללה יתחרו ביניהם, כשלבית הספר הזוכה מובטח גביע. כמובן שגם הזוכים במקצים השונים לנשים ולגברים מקבלים פרסים.


מתי? 3/5/16 יום שלישי, החל משעה 13:00.


כמה זה עולה? לסטודנטים במכללה ההרשמה בחינם. כל המשתתפים מקבלים גם חולצות מנדפות זיעה.

 

אולי יעניין אותך גם
מאת: אנאבל אדמסקי, 16/11/2021
סטודנטים מספרים על המכללה האקדמית ספיר - מה הם באמת חושבים על התואר, הקמפוס, המרצים והאווירה אחרי השיעורים? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 15/11/2021
מה חושבים הסטודנטים של המכללה האקדמית צפת על הלימודים? הנה כל מה שיש להם להגיד על התואר, הקמפוס, המרצים ועוד. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים שלומדים היום בקריה האקדמית אונו על הלימודים, הקמפוס, התכנים והאווירה בתואר? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 14/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת בן גוריון? הנה מה שחושבים הסטודנטים על הקמפוס, הקורסים, המרצים והאווירה בבאר שבע. לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 10/11/2021
סטודנטים מספרים על האוניברסיטה הפתוחה - מה דעתם על התואר, על השילוב בין עבודה ולימודים, על המרצים ועל הקמפוס? לכתבה המלאה >>
מאת: אנאבל אדמסקי, 9/11/2021
מה מספרים הסטודנטים על הלימודים באוניברסיטת אריאל בשומרון? הבאנו לכם חוות דעת של סטודנטים שלומדים היום באריאל ומספרים על המרצים, הקמפוס, האווירה בלימודים ועוד. לכתבה המלאה >>


לכל כתבות המגזין
Whatsapp Whatsapp