קורס מנהלי עבודה במכללת כרמל בטיחות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על כרמל בטיחות - קורס מנהלי עבודה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הכשרת מנהלי עבודה בתעשייה במכללת כרמל בטיחות


מובילים את הייצור


כחלק מהמהפכה הטכנולוגית שידעה התעשייה לאחרונה, גם תהליכי העבודה וטכניקות הייצור הולכים ומשתכללים ללא הרף. יישומי מחשוב מתקדמים משנים את האופן בו פועל פס הייצור, מה שמצריך גם שינוי הרגלי הפעולה של העובדים. על כן, ניהול העבודה הפך למשימה מאתגרת במיוחד, שמצריכה שלל כלים ניהוליים מהעוסקים בה.


כדי לשמור על רווחיות המפעל לצד איכות הייצור, מנהלי העבודה נדרשים לפקח על התהליכים והתוצרים המתקבלים בסיומם וכן להדריך את הפועלים בעבודתם השוטפת ביום יום. קורס מנהלי עבודה בתעשייה שמתקיים במכללת כרמל בטיחות בא להקנות לעובדים ידע במגוון רחב של נושאים שחשובים בתעשיות השונות בישראל, כדי שיוכלו להתעדכן בשינויים בסביבת העבודה. התכנית, שמוכרת על ידי משרד התמ"ת, מאפשרת לבוגריה להתקדם בסולם המקצועי ולתרום גם לתפוקת המפעל בו הם פועלים.

 


תכנית הלימודים


בתחילת הכשרה זו רוכשים המשתתפים ידע בסיסי בתחומים טכניים ומדעיים כגון הסתברות, שימוש במחשב וכלכלה, שמצויים בבסיס העבודה בתעשייה. בהמשך, הם מעמיקים בכישורים הדרושים ממנהלי העבודה בתעשייה, לרבות פיקוח על תהליכי הייצור והבטחת איכות. כמו כן, הם לומדים כיצד לנהל צוותי עובדים באופן יעיל ואיכותי, תוך שמירה מרבית על בטיחותם ושלומם במהלך העבודה.


מתכונת הלימוד


קורס זה מתפרש על פני כעשרה חודשים וכולל כ - 378 שעות לימוד. המפגשים מתקיימים פעמיים במהלך השבוע, בשעות הערב כדי להתאים לצרכי אנשים עובדים. מלבד הלימודים העיוניים בכיתה, המשתתפים מקדישים כ - 42 שעות לביצוע פרויקט גמר יישומי, בו הם מתרגלים באופן מעשי את מיומנויות הניהול הנלמדות.


נושאי הלימוד


מבין הנושאים הנידונים במהלך הקורס נכללים:

 

  • תכנון ופיקוח על ייצור
  • הסתברות ומתמטיקה
  • תמחיר וכלכלה
  • גהות ובטיחות בעבודה
  • ניהול וארגון עובדים    
  • בקרת תהליכים בתעשייה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


במכללת כרמל בטיחות, שממוקמת בעיר חיפה, ניתן ללמוד בשלל הכשרות מקצועיות בתחומים מבוקשים. בין נושאי ההכשרות אפשר למנות חשמל, רכב, בטיחות, ניהול, כיבוי אש ובטיחות. בתחום התעשייה, מציעים במכללה מספר קורסים, ביניהם קורס ממוני אנרגיה, קורס ממוני בטיחות, קורס מפעילי דודי קיטור והסקה, קורס ממוני בטיחות אש, קורס בודקי אביזרי הרמה וקורס עבודה בגובה. דרך תכניות אלה, שואפים במוסד הלימוד לסייע לבוגרים להשתלב בתעשייה או לחלופין להתקדם לדרגה גבוהה יותר במקום העבודה הנוכחי שלהם.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים בוגרי 10 שנות לימוד לפחות, שברשותם ארבע שנים ומעלה של ניסיון מעשי בתפקידים ניהוליים בתעשייה. כחלק מתנאי הקבלה, עליהם לעבור גם ראיון שמתקיים בפני וועדת קבלה של משרד התמ"ת.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל דרישות התכנית מקבלים בסיומה תעודת גמר שמוענקת על ידי מכללת כרמל בטיחות ומשרד התמ"ת, האגף להכשרה ולפיתוח כוח אדם. כדי לקבל דיפלומה זו עליהם לעבור בהצלחה מספר בחינות חיצוניות שנערכות על ידי המשרד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות
פורום לימודי תעודה | קורסים
מוסדות לימוד מבוקשים ללימודי פסיכותרפיה
יהודית בבקוב
ללא תגובה
איפה עושים קורס הכנה למבחן NCLEX?
Sabrine Kassas
1 תגובות
היכן לומדים טכנאי מוצרי חשמל?
בשארה
1 תגובות
אפשרויות לימוד לקהל הגיל השלישי
אורלי אלקלעי
1 תגובות
היכן לומדים קורס גמול השתלמות?
ואליד זבידאת
1 תגובות
נושאי לימוד בקורס זוגי
רון
1 תגובות
משך ועלות קורס ניהול סיכונים
איה
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp