מכללת מ.ל.מ המרכז לטכנולוגיות מתקדמות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי טכנאי?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על מכללת מ.ל.מ.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


הכשרות טכנאים במכללת מלמ - המרכז לטכנולוגיות מתקדמות


על מוסד הלימוד


מכללת מ.ל.מ, המרכז לטכנולוגיות מתקדמות הוא מוסד להכשרות מקצועיות המתמקד בענפים טכניים. המכללה שמה דגש על מקצועות מבוקשים בעידן הדיגיטלי של ימינו ופועלת להכשיר תלמידים גם ללא ניסיון קודם ולהפוך אותם לטכנאים מיומנים, שכירים או עצמאיים.


קורסי הכשרת הטכנאים שמציעה המכללה מותאמים לתנאים במעבדות התיקונים וההתקנות בישראל, כאשר השיעורים שמים דגש רב על התנסות פרקטית ועל עבודה מעשית עם ציוד המעבדה. כמו כן, הקורסים חושפים את תלמידיהם לשכלולים בשוק ולעדכונים הטכנולוגיים האחרונים. במוסד הלימוד מסייעים לבוגרים גם לאחר תום הקורסים ומעניקים להם ייעוץ והכוונה להשתלבות בעבודה. קמפוס המכללה ממוקם בבנימינה.


מסלולי לימוד במכללה


מכללת מ.ל.מ מציעה את תכניות לימודי התעודה הבאות:


קורס טכנאי טלפונים סלולריים


מטרתו של קורס הכשרת טכנאי טלפונים סלולריים היא להעניק לתלמידיו כלים לתיקון ולתפעול מכשירי סמארטפון בדגמים החדשים המגוונים הקיימים כיום בשוק. המסלול גם שם דגש על מיומנויות שיפוץ וחידוש של מסכי המכשירים, לצד כישורי תמיכה ושירות לקוחות שדרושות להשתלבות במעבדות התיקונים. קורס זה מכשיר את תלמידיו עד לדרג ד', הגבוה ביותר בתחום, לביצוע הלחמות מורכבות על לוחות אם.


אורכו של הקורס כארבעה חודשים והוא מורכב מ - 30 מפגשים ובסך הכל כ - 120 שעות לימוד. השיעורים מתקיימים פעמיים בשבוע במתכונת נוחה לאנשים עובדים, בשעות אחר הצהריים ובערבים. התכנית משלבת תרגולים מעשיים, כאשר לכל אחד מהמשתתפים ישנה עמדת עבודה אישית.

 


קורס טכנאי מיגון ואבטחה


קורס טכנאי מיגון ואבטחה מכשיר אנשי מקצוע להתקנה ולתיקון של מערכות תקשורת, אזעקה וגילוי פריצות. כמו כן, לומדים התלמידים על התקנתן של מערכות טלוויזיה במעגל סגור והקלטה דיגיטלית וכן מערכות בית חכם. הם גם סוקרים יישומי מחשב לבקרה לצד אפליקציות סלולריות ותוכנות שונות.


קורס ערב זה נמשך כשלושה חודשים וכולל כ - 100 שעות המחולקות ל - 25 מפגשים. אלו נערכים פעמיים במהלך השבוע, בשעות בערב ואחר הצהריים. המסלול משלב תרגולים מעשיים במעבדות לצד הרצאות המשלבות בין הדגמות וצפייה בסרטים, כדי להמחיש את החומר הנלמד.


תנאי קבלה


המכללה מקבלת לתכניות הלימוד מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, שברשותם ידע טכני בסיסי, אם כי אין צורך בהכרח בניסיון תעסוקתי קודם כטכנאים. כמו כן, יש צורך בשליטה ברמה בסיסית ביישומי המחשב של מערכת ההפעלה WINDOWS ולעיתים גם ביכולת הבנת הנקרא בשפה האנגלית. במקרים מסוימים, מזמן מוסד הלימוד את המועמדים למבחני התאמה ולראיונות אישיים.


תעודה ואפשרויות תעסוקה


המכללה מעניקה לבוגרי הקורסים שעומדים בהצלחה בכל חובותיהם תעודת גמר מטעמה. בפני בוגרי ההכשרות פתוחות אפשרויות מגוונות לתעסוקה בעולם הטכני, שכן טכנאי סמארטפונים ומערכות אבטחה הם ענפים מבוקשים מאוד כיום. הם יכולים להשתלב כטכנאים בחברות תקשורת ואבטחה ובמעבדות ואף לפתוח מעבדה עצמאית משלהם.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

התאמה לתפקיד טכנאי/ת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.1

  המכללה האקדמית אשקלון454 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן950 חוות דעת

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp