קורס After Effects חשיפה האוניברסיטה הפתוחה

שירות אישי - צור קשר

קורס After Effects חשיפה האוניברסיטה הפתוחה

קורס אפטר אפקטס בבית הספר חשיפה באוניברסיטה הפתוחה


כלי חובה לכל עורך ווידאו


אפטר אפקטס היא תוכנה של חברת אדובי המשמשת לעיבוד סרטי וידאו והנפשות דיגיטליות. עורכים המתמחים בתוכנה זו הם מצרך חשוב בכל הפקה טלוויזיונית וקולנועית, בעיקר בשלב הפוסט פרודקשן בתום התהליך. התוכנה פועלת על עיקרון העבודה בשכבות ומאפשרת יצירה של אפקטים וקומפוזיציות מורכבות בדו ממד ובתלת ממד.


אפטר אפקטס נחשבת היום לאחת התוכנות המתקדמות לעיבוד חזותי, משתמשים בה אולפנים קטנים וגדולים בארץ ובעולם וכן משרדי שיווק ויחסי ציבור במסגרת קמפיינים ומסעות פרסום. קורס After effects בבית הספר "חשיפה" מכשיר את תלמידיו ליצירת שלל סוגי אפקטים ולעיבוד גרפי של סרטים וסרטוני אנימציה. התכנית מעניקה לבוגריה כלים לעריכת פרסומות, פתיחים, וידאו קליפים וקדימונים וכך יכולה לתרום רבות למעוניינים להשתלב בעולם המדיה הדיגיטלית.

 


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס מתחילים ומתוודעים לכלים הבסיסיים באפטר אפקטס, לרבות כלי אנימציה ועיבוד וידאו. בהמשך, הם לומדים כיצד ליצור אפקטים מסוגים שונים, לשלב טקסט ולבצע תיקוני צבע לסרטונים. כך הם דנים גם באופן העבודה עם מסך ירוק (Chroma key) להשגת אפקטים. לאחר מכן הם גם מכירים כלים מתקדמים לעריכת תלת ממד בתנועה ולומדים לשלב את התוכנה עם יישומים נוספים לעיבוד תלת ממדי.


מתכונת הלימוד


תכנית זו מתפרשת על פני כ - 39 שעות לימוד אקדמיות, אשר מחולקות ל - 13 מפגשים, שמתקיימים פעם בשבוע. המסלול משלב תרגולים מעשיים רבים במעבדת המחשבים של בית הספר לצד הדגמות בשימוש בתוכנה, כאשר תלמידים שמעוניינים בכך יכולים גם להשתתף בהדרכות אישיות נוספות שמועברות על ידי מתרגלים במעבדה מחוץ לשעות הקורס.


נושאי הלימוד


הנה מספר נושאים שנלמדים במהלך ההכשרה:

 

  • ריטוש וטיפול בווידאו
  • סוגי אפקטים מיוחדים
  • כרומה ולומה קי
  • יצירת motion graphics
  • ביצוע תיקוני צבע
  • ייבוא של חומרים חיצוניים
  • עבודה בטקסט וטיפוגרפיה
  • כלים באפטר אפקטס    
  • תיאוריות בסיסיות באנימציה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


קמפוס בית הספר חשיפה ממוקם באזור המרכז, בכפר הירוק ומופעל על ידי האוניברסיטה הפתוחה. בבית הספר מציעים שלל מסלולים בתחום המדיה, האנימציה, המחשבים והשיווק. אלו מיועדים הן לאנשי מקצוע מנוסים בעולם התקשורת והן לחסרי ניסיון המעוניינים להשתלב בענף המדיה הכתובה והדיגיטלית. מוסד הלימוד עורך גם קורסים להכרת תוכנות גרפיקה ועריכה, כגון קורס אנימציה בתכנת MAYA, קורס AVID, קורס פרימייר, קורס פוטושופ וקורס אילוסטרייטור.


תנאי קבלה


קורס זה מתאים לעובדים בעלי ניסיון בתחומים כמו מדיה, פרסום, אנימציה, טלוויזיה והפקת סרטי תדמית. כדי להתקבל, יש צורך בידע קודם ברמה בסיסית בשימוש בתוכנת Photoshop וכן שליטה טובה בשפה האנגלית ובהפעלה של יישומי מחשב.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל דרישות התכנית בהצלחה מקבלים בסיומה תעודת גמר מטעם בית הספר חשיפה לאמנות המולטימדיה והתקשורת של האוניברסיטה הפתוחה. כדי לזכות בתעודה הם צריכים להגיש את כל התרגילים ולהיות נוכחים בלפחות 80 אחוזים מסך השיעורים.

עוד מסלולי לימוד - בית ספר חשיפה

Whatsapp Whatsapp