קורס הכשרת מעצבי פנים במכללה המשותפת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי עיצוב?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המשותפת - קורס עיצוב פנים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עיצוב פנים לתעודה במכללה המשותפת


יפה מבפנים ומבחוץ


עד לפני שנים אחדות, לא יוחסה תשומת לב רבה לעיצוב חללים פנימיים. האדריכלות קיימת שנים רבות ועיקר העיסוק בעיצוב התמקד בחלקו החיצוני של המבנה ולאו דווקא בחלקו הפנימי. עם הזמן, גדלה החשיבות שבעיצוב חלקו הפנימי של המבנה, למרות שהיה מנת חלקם של עשירים בלבד. עיצובים עתיקים מרשימים ניתן לראות בחללים פנימיים של מבנים כמו ארמונות והיכלים דתיים ובהם כנסיות ובתי תפילה.


שיטת הפנג שואי שהגיעה למערב לפני שנים לא רבות, חוללה שינוי בתפיסה זו ואנשים החלו להבין כי עיצוב פנים המבנה חשוב לא פחות מחלקו החיצוני. שיטה זו דוגלת בארגון חפצים בדרכים מסוימות המאפשרות להגיע להרמוניה עם הטבע. גורם נוסף שחיזק את חשיבותו של עיצוב הפנים הוא תחום האמנות שהפך לנפוץ יותר בקרב אוכלוסיות שונות ועבר מהמוזיאונים אל תוך המרחב הביתי.


בימים אלה, מעצבי פנים נדרשים במרחבים שונים, הן פרטיים כמו עיצוב בתים והן עסקיים כגון חנויות, משרדים ומסעדות. לפיכך, על מעצבי הפנים לשלוט במיומנויות רבות וביניהן תכנון פרויקט, טכניקות עיצוב והתאמתן ללקוח וכן יצירת מרחב. המכללה המשותפת מציעה קורס להכשרת מעצבי פנים. הכשרה זו מתקיימת בשלוחות המכללה בנתניה ובחדרה בלבד.


תכנית הלימודים


מטרת הקורס היא הקניית המיומנויות המקצועיות להשתלבות בתחום עיצוב הפנים, תוך מתן דגש על התפתחות אישית ואמנותית. התלמידים רוכשים ידע נרחב בעיצוב ובאדריכלות, כולל מגוון סגנונות עיצוב בתקופות זמן שונות. בנוסף, הם מתנסים בתוכנות העדכניות בתחום לשרטוט ממוחשב כמו אוטוקאד וסקצ'אפ. כמו כן, הם לומדים על ההיבטים השונים שבעבודת עיצוב הפנים, לרבות תכנון פרויקט, בניית הרעיון ושרטוט טכני.


מתכונת הלימוד


הקורס נלמד בהיקף של 200 שעות אקדמיות ונמשך כשנה. הוא כולל 50 מפגשים המתקיימים בין פעם לפעמיים בשבוע. במסגרתו, משולבת למידה עיונית עם התנסות מעשית הכוללת בין היתר סיורים לימודיים ותערוכות עיצוב.


נושאי הלימוד

 

  • סימנים מוסכמים
  • ביצוע חתך
  • פרויקטים מקצועיים
  • תקופות באדריכלות
  • בניית מודלים
  • תכנון ובניית קונספט
  • סגנונות בעיצוב
  • שרטוט ממוחשב    
  • עיצוב פוסט מודרניסטי    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה המשותפת מציעה מגוון רחב של הכשרות מקצועיות בתחומי המדיה החדשה. ביניהן ניתן למצוא קורס שיווק באינטרנט SEO, קורס פיתוח אפליקציות לאנדרואיד קורס עיצוב גרפי ודיגיטלי, המקנה מיומנויות בעיצוב גרפי וברישום למעוניינים להשתלב בבתי דפוס, משרדי פרסום, חברות היי טק והוצאות ספרים.


תנאי קבלה


למסלול זה מתקבלים מועמדים שעוברים ראיון קבלה. אין צורך בידע קודם בתחום העיצוב כדי להירשם.


תעודה


תלמידים שנוכחים בלפחות 85% מהשיעורים, מגישים את מטלות הקורס ועוברים את המבחנים זכאים לתעודת מעצבי פנים מטעם המכללה המשותפת.


אפשרויות עבודה


בוגרי התכנית יכולים לעסוק בתור מעצבי פנים הן בתור שכירים והן כעצמאיים. הם יכולים להשתלב במשרדי אדריכלים, מהנדסים ובחברות המציעות שירותי עיצוב פנים.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה המשותפת - קורסים מקצועיים, בואו לבחור קריירה

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp