רוצה פרטים על תנאי קבלה - חינוך לגיל הרך?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

תנאי קבלה ללימודי חינוך לגיל הרך

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - חינוך לגיל הרך? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לחינוך לגיל הרך


איך אפשר להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך?


גננות וגננים הם בין דמויות המפתח בחייהם של פעוטות וילדים צעירים. הדרך להשתלב בחינוך בגנים מתחילה בהשלמת לימודי חינוך לגיל הרך ובקבלת תעודת הוראה מתאימה. במהלך לימודים אלה רוכשים את כל הידע והכלים שנדרשים לעבודה במסגרות חינוכיות, החל מגני טרום חובה ועד לחטיבה הצעירה בבתי ספר, כיתות א' ו - ב'.


ברוב המוסדות, לא נדרשים תנאי סף גבוהים במיוחד כדי להתקבל. כמו מסלולי לימודי חינוך נוספים, גם במקרה של לימודי חינוך לגיל הרך יש בדרך כלל צורך בציון התאמה (ציון משולב) בטווח 500 - 560 ולתעודת בגרות מלאה. מרבית המכללות מציעות מסלולי מכינה, למועמדים שלא עומדים בדרישות ומעוניינים להעלות את הסיכוי שלהם להתקבל.


ריכזנו עבורכם תנאי קבלה ללימודי חינוך לגיל הרך במוסדות השונים:


לתשומת לבכם, תנאי הקבלה עלולים להשתנות מעת לעת. אנו ממליצים לפנות ישירות למוסדות הלימוד כדי לקבל את המידע המדויק ביותר בנוגע לתנאי הקבלה.

 


תל חי - קמפוס חדשנות בחינוך ובהוראה (לשעבר מכללת אוהלו בקצרין)


הקבלה ללימודי חינוך לגיל הרך בתל חי - קמפוס חדשנות בחינוך והוראה, לשעבר אוהלו היא למועמדים שלהם ציון התאמה של 560 ומעלה. אפשר להתקבל גם ללא צורך בפסיכומטרי, כשממוצע הבגרויות הוא מעל 94 והציון בבגרות באנגלית ובבגרות במתמטיקה ברמת 4 או 5 יחידות הוא גבוה במיוחד. המכללה מקבלת גם בוגרי מכינה קדם אקדמית וכן בעלי תואר ראשון שברצונם לעבור הסבה לחינוך.


המכללה האקדמית לחינוך קיי


כדי להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת קיי, יש צורך בממוצע בגרות ופסיכומטרי (ציון התאמה) של 550 לפחות. כמו כן, על המועמדים להציג ציון עובר בבגרות באנגלית ברמת 4 יחידות ובמקצוע מורחב נוסף בהיקף של 5 יחידות. המכללה רשאית לזמן גם לבחינות בשפה העברית, הערבית והאנגלית.


מכללת לוינסקי


ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת לוינסקי מתקבלים מי שברשותם ציון התאמה של 525 וגילם מעל 20 שנה. הסף המינימלי בפסיכומטרי הדרוש לקבלה הוא 475 וממוצע הבגרות המינימלי הוא 85. מועמדים שגילם מעל 30 שאין בידם תעודת בגרות יכולים להתקבל בתנאי שהם בוגרי 12 שנות לימוד ובכפוף להצגת ציון 475 לפחות בפסיכומטרי. מועמדים שלהם ציון ממוצע של 92 ומעלה בבגרויות יכולים להתקבל ללא פסיכומטרי לאחר מעבר ראיון בפני ועדה.


המכללה האקדמית אחוה


במסלול לימודי חינוך לגיל הרך במכללת אחוה מקבלים מועמדים עם ציון התאמה של לפחות 525, כשבעלי ממוצע בגרות מעל 92 יכולים להתקבל גם ללא צורך בפסיכומטרי בכפוף להצגת ציון במבחן אמי"ר. כדי להתקבל למסלולי מתמטיקה ומדעים לגיל הרך יש צורך בציון של 65 בבגרות במתמטיקה ברמת 5 יחידות, ציון 75 ברמת 4 יחידות או ציון של 85 לפחות ברמת 3 יחידות לימוד.


המכללה האקדמית לחינוך אורנים


מי שרוצים להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת אורנים נדרשים בציון משולב של 540 ומעלה וזכאות לבגרות מלאה. קבלה ללא פסיכומטרי אפשרית למי שבידיהם ממוצע בגרות של מעל 93 או ציון ממוצע של 93 במכינה, כאשר בידיהם בגרות באנגלית ברמת 4 או 5 יחידות לימוד ובגרות במקצוע מורחב ברמת 5 יחידות. בוגרי מכינה 30 + שברשותם ציון פסיכומטרי 540 ומעלה מתקבלים גם הם. יש צורך לעבור ראיון אישי.


המכללה האקדמית דוד ילין


ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת דוד ילין יכולים להתקבל מי שמציגים ציון פסיכומטרי של 475 ומעלה וממוצע ציוני בגרות של לפחות 85. ציון ההתאמה הנדרש הוא 525 לפחות. כחלק מתהליך הקבלה עוברים המועמדים גם ראיונות בפני וועדת קבלה.


מכללת סמינר הקיבוצים


כדי להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך בסמינר הקיבוצים יש צורך בציון התאמה של 525 ומעלה ומעבר ראיון אישי. בעלי ציון של 92 לפחות בבגרויות מתקבלים גם ללא פסיכומטרי.


מכללת גורדון לחינוך


תכנית לימודי חינוך לגיל הרך במכללת גורדון מקבלת מי שבידיהם ציון התאמה של לפחות 525. כדי להתקבל ללא פסיכומטרי יש צורך בממוצע בגרות של 92 לפחות ומעבר ראיון קבלה אישי. במכללת גורדון פועלות מכינה לחינוך ומכינת 30+ למי שאינם עומדים ברף הנדרש.


האקדמית גליל מערבי


ללימודי חינוך בגיל הרך באקדמית גליל מערבי, שמתקיימים בתכנית BA ללא קבלת תעודת הוראה, מתקבלים בעלי ציון 500 לפחות בפסיכומטרי ובגרות מלאה. קבלה ללא פסיכומטרי אפשרית למי שממוצע הבגרויות שלהם 85 ומעלה בוגרי מכינה קדם אקדמית או מכינה 30+ מתקבלים לפי ממוצע 85 ומעלה. אפשרות קבלה נוספת היא לפי אפיק המעבר של האוניברסיטה הפתוחה, לבעלי ממוצע 80 ומעלה ב - 4 קורסים שהיקפם 20 נקודות.


מכללת גבעת וושינגטון


במכללת גבעת וושינגטון נערכת תכנית לימודי חינוך לגיל הרך לדתיים שפתוחה לנשים בלבד. כדי להתקבל ללימודי חינוך לגיל הרך בגבעת וושינגטון המועמדות צריכות להציג ציון ממוצע של 92 בתעודת הבגרות או לחלופין ציון התאמה של 525. מי שמתקבלות ללא פסיכומטרי צריכות גם להיבחן בבחינת אמי"ר.


מכללה ירושלים


לימודי חינוך לגיל הרך במכללה ירושלים פתוחים בפני נשים חרדיות שלהם ציון של 500 ומעלה בפסיכומטרי. מי שאינן בעלות ציון פסיכומטרית צריכות להיבחן בבחינה פנימית ולעבור אותה בציון 85 לפחות. ניתן להתקבל גם על סמך בגרות מלאה בממוצע של מעל 90.


מכללת תלפיות


הקבלה ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת תלפיות היא לנשים דתיות, בוגרות שירות לאומי או צבאי מלא, שלהן בגרות מלאה בציון 92 לפחות. מי שאינן עומדות בתנאי זה יכולות להתקבל גם על סמך ציון של לפחות 600 בפסיכומטרי. המכללה מציעה גם מכינה קדם אקדמית.


מכללת אורות ישראל


ללימודי חינוך לגיל הרך במכללת אורות ישראל לדתיים ניתן להתקבל בהצגת ציון משולב של 525 לפחות. ישנם מסלולים שונים לקבלה ללא צורך בפסיכומטרי. יכולות להתקבל גם בוגרות תואר ראשון או מורות בפועל שברצונן להשלים או להרחיב את הסמכתן.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - חינוך לגיל הרך?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - חינוך לגיל הרך?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp