קורס מאמנים להפרעות קשב וריכוז במכללה האקדמית בוינגייט

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על האקדמית בוינגייט - אימון ADHD.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס אימון להתמודדות עם הפרעות קשב ADHD במכללה האקדמית בוינגייט


מוצאים את המפתח להצלחה


להפרעות קשב וריכוז יש השפעה מרחיקת לכת על חיי היום יום. בין הבעיות עמן מתמודדים אנשים עם ADHD, או הפרעות דומות נוספות, נמנים קושי לנהל שגרה, נטייה לדחיינות, חוסר סבלנות ואימפולסיביות. כמו כן, רבים מהם מתמודדים עם תפיסות חברתיות מוטעות ומחשבות שליליות, שעלולות לעכב אותם בדרך למימוש עצמי.


אימון והדרכה מתאימים יכולים לעזור לאנשים עם הפרעות קשב לשפר את התפקוד במישורים שונים בחיים כמו בעבודה, בקשרים בין אישיים ובלימודים. מאמנים המתמחים ב - ADHD מנחים את המאומנים שלהם ובונים עמם תהליך עבודה מסודר, וכך עוזרים להם להגיע למטרות שהציבו לעצמם, באופן שיכול לשפר את איכות חייהם. במכללה האקדמית בוינגייט מציעים קורס קואצ'ינג ל - ADHD, שבא להעניק כלים מעולם האימון למטפלים ולאנשי הוראה, שיכולים לסייע להם לקדם תלמידים או מטופלים שלהם לעבר הצלחה.


תכנית הלימודים


לאורך הכשרה מקצועית זו, לומדים המשתתפים על גישות קואצ'ינג שונות ועל הדרך שבה ניתן להשתמש בהן כדי לשפר את התפקוד היום יומי של אנשים עם הפרעות קשב וריכוז. תחילה, הם רוכשים כלים פדגוגיים וטיפוליים אותם יכולים מורים או מטפלים לשלב בעבודתם השוטפת, כדי לסייע לילדים להגיע לשינוי בזמן קצר יחסית. לשם כך, הם סוקרים טכניקות בהם ניתן לסייע למאומנים בשלבי החיים השונים, החל מגיל הילדות, דרך גיל הנעורים ועד לבגרות. כמו כן, הם בוחנים כיצד ניתן להתאים את שיטת האימון לצרכים האישיים של המאומנים וכך לבנות תהליך יעיל ופרקטי עבורם.


מתכונת הלימוד


קורס זה כולל כ - 140 שעות לימוד, שמחולקות ל - 23 מפגשים. השיעורים נערכים אחת לשבוע משעות הבוקר ועד אחר הצהריים. לפני תחילת ההכשרה, נדרשים המשתתפים לקחת חלק גם בקורס מבוא שעוסק בתפקוד וקידום של ילדים עם הפרעות קשב.


השיעורים בקורס משלבים בין הרצאות עיוניות לביו התנסות מעשית וחווייתית דרך תרגילים וסדנאות. כמו כן, המשתתפים צריכים לבצע כ - 100 שעות של פרקטיקום יישומי, שמתקיים בהדרכת הצוות ובמהלכו מאמנים מספר לקוחות.


נושאי הלימוד

 

 • איתור מאפיינים אישיים
 • רציונל האימון
 • הפרעת קשב בזמן הצבא
 • גיל ההתבגרות
 • התאמת דרך ההתנהלות
 • יצירת שיפור ושינוי
 • ADHD בתקופת הילדות
 • אימון קבוצתי מול אישי    
 • לקויות קשב במעגלי החיים
 • ועוד
 • ביטויי הפרעת הקשב ADHD    
 


סגל הוראה


את הקורס מנחה מאמנת אישית בעלת תואר דוקטור, שמומחית לקואצ'ינג הפרעות תפקוד וקשב, אשר עוסקת גם באימון למשפחות.


על מוסד הלימוד


במכללה האקדמית בוינגייט מתקיימות שלל תכניות לימודי תעודה, המתמקדות בתחומי הספורט והטיפול. בין היתר, ניתן למצוא במכללה קורס טיפול בתנועה, קורס NLP, קורס LICBT להכשרת מטפלים קוגניטיביים וקורס הנחיית קבוצות בגישה הוליסטית.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל אקדמאים בעלי תואר ראשון לפחות, שלהם ניסיון מעשי בתחומי החינוך והטיפול. כמו כן, כחלק מתנאי הקבלה עליהם לעבור ראיון אישי, לבחינת מידת ההתאמה לתכנית.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הקורס ומשלימים את ההתנסות המעשית מקבלים תעודת גמר שניתנת על ידי המכללה האקדמית בוינגייט.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת וינגייט - המכללה האקדמית לחינוך גופני ולספורט וינגייט

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp