קורס תקיפה ובדיקת חדירה במכללה הטכנולוגית באר שבע - לימודי תעודה

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי מחשבים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על הטכנולוגית באר שבע - קורס תקיפה ובדיקת חדירה.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס תקיפה ובדיקת חדירות במכללה הטכנולוגית באר שבע - קורס Hacking Defined Experts


מענה בטוח מול איומי הסייבר


בין הענפים הצומחים בעולם אבטחת המידע בשנים האחרונות ניתן למנות את תחות תקיפת הסייבר, שידוע גם בשם לוחמה קיברנטית או מבחני חדירה. לוחמת הסייבר מקבלת חשיבות הולכת וגדלה, לאור ריבוי בתקיפות מקוונות בארץ ובעולם. התחום מצריך מן העוסקים בו ידע וכישרון טכני לצד יצירתיות ויכולות מתקדמות בפתרון בעיות, כדי להתמודד עם סוגי התקיפות השונות, עם סביבות העבודה המגוונות ועם הדינמיות הרבה של התחום.


קורס תקיפה ובדיקות חדירה - Hacking Defined Experts (HDE) של המכללה הטכנולוגית באר שבע מכשיר את תלמידיו להשתלבות מקצועית בעולם ההאקינג והתקיפה האתית בשלל ענפים ובהם תקיפת סיסטם, תקיפת Network, תקיפת מובייל, תקיפת יישומים וכן בענף Reverse engineering. התכנית מקנה מיומנויות מבוקשות בעולם הסייבר והיא מכינה את התלמידים לגשת למבחנים בין לאומיים שלאחריהם ניתן להשתלב בתחום באופן מקצועי. קורס זה הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה הטכנולוגית באר שבע ומכללת See Security למקצועות הסייבר ואבטחת המידע.

 


תכנית הלימודים


תכנית זו להכשרת hacking Defined Experts כוללת מספר קורסים אשר נהוגים במדינות שונות ברחבי העולם אשר מאוחדים לקורס הכשרה אחד. הכשרות אלה עוסקות בכל השלבים שנחוצים ללוחמת מידע וללוחמה קיברנטית, משלבי איסוף המודיעין, דרך שיטות חדירה שונות ועד לניקוי ומיסוד של התקיפות. לאורך התכנית, המשתתפים שמים דגש על נושאים מרכזיים שונים בעולם הסייבר, בהם תקיפות ברשתות, במערכות מובייל, במערכות WEB, באפליקציות ויישומים ותקיפות System, כמו כן היבטים שנוגעים לאדם ול - Social Engineering. תלמידי הקורס מתוודעים לעדכונים האחרונים בעולם הלוחמה הקיברנטית והסייבר וגם מקבלים הכנה ממוקדת לקראת מבחני הסמכה חיצוניים ובין לאומיים לתפקידים בעולם הסייבר.


מתכונת הלימוד


היקפו של קורס זה הוא כ - 24 מפגשים והוא כולל כ - 96 שעות לימוד. השיעורים נערכים באחד מימי החול בשבוע בשעות אחר הצהריים והערב וכן בימי שישי בשעות הבוקר. התכנית כוללת לימוד עיוני לצד תרגולים פרקטיים של מיומנויות הסייבר הנלמדות, במטרה לסייע לתלמידים להטמיע את החומר הנלמד.

 


נושאי הלימוד


במהלך הקורס נלמדים מגוון של נושאים וביניהם הנושאים הבאים:

 

 • תקיפת System
 • תקיפות WEB
 • תקיפת Network
 • תקיפות מובייל
 • Social Engineering
 • תקיפת יישומים   
 • Reverse engineering   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המרכז להשתלמויות והכשרה מקצועית של המכללה הטכנולוגית באר שבע מציע תכניות לימודי תעודה רבות ומגוונות, בהן קורסים בענפי הסייבר, ההייטק והדיגיטל. בין הכשרות אלה אפשר למנות קורס ניהול רשתות ומיישמים להגנת סייבר, קורס הכשרת בודקי תוכנה, קורס מנהלי קמפיינים בגוגל אדוורדס, קורס מנהלי קמפיינים ברשתות חברתיות, קורס יישומי מחשב ותוכנות אופיס, קורס מקדמי אתרים SEO וקורסים נוספים. כמו כן, ניתן ללמוד בקורסים בתחום הניהול, קורסים להכשרת חשמלאים, קורסים בצילום ובעיצוב, קורסים בתחום הבטיחות והנגישות וקורסים בענפי התעשייה והמכונות.


נוסף על כך, המכללה הטכנולוגית באר שבע עורכת תכניות רבות ללימודי הנדסאים במגמות שונות. מגמות אלה, אשר מוכרת על ידי המכון להכשרה בטכנולוגיה ובמדע (מה"ט), מכשירות את הבוגרים להשתלבות בענפי תעשייה רבים בישראל, בדגש על התעשייה באזור הדרום. תכניות הלימודים ממוקדות לצורכי התעשייה, כאשר מוסד הלימוד מעדכן את החומר הנלמד לפי התפתחויות ועדכונים אחרונים.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מועמדים שברשותם ידע מעשי קודם בתחומי התשתיות, תקשורת ומערכות הפעלה, כאשר ישנה עדיפות לבעלי רקע בכלי אבטחה ברמה בסיסית וידע ברמה בסיסית בפיתוח קוד. על המועמדים להיות בוגרי לימודי מדעי המחשב או לימודי הנדסת תוכנה או חומרה לתואר ראשון, או בעלי תואר שני במדעי המחשב או תואר שני בהנדסת תוכנה ממוסד אקדמי מוכר.


תעודה


משתתפים אשר עומדים בכל הדרישות במהלך הקורס מקבלים תעודת גמר אשר ניתנת על ידי המכללה הטכנולוגית באר שבע ומטעם See Security. קורס זה מהווה "מהדורה שוחרה" של תכנית CEH והוא מהווה סטנדרט בעולם הסייבר הישראלי. כדי לקבל את דיפלומת הגמר, המשתתפים צריכים לעמוד בכל העבודות והמבחנים שמתקיימים לאורך הקורס בציון של לפחות 70 ולהיות נוכחים ב - 80 אחוזים מן המפגשים לפחות. לאחר תום הקורס, המשתתפים יכולים לגשת למבחן CEH החיצוני, אשר מוכר לקבלת הסמכת Cyber Warfare Level 2.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה הטכנולוגית באר שבע להנדסאים ולטכנאים

עוד מסלולי לימוד - מכללה טכנולוגית באר שבע

ssssssssss

פורום לימודי מחשבים

כניסה לתחום אבטחת מידע ללא ידע קודם
אלעד
1 תגובות
התמקצעות וכניסה לתחום אבטחת מידע
יצחק
1 תגובות
הסבה מניהול מערכות בריאות לתחום ההייטק
סארה
1 תגובות
קורס הכרת המחשב ותוכנות אופיס
מאיר
1 תגובות
קורס Solidworks במכללה הטכנולוגית באר שבע
שגב
1 תגובות
איזו תעודה מקבלים בסיום תואר ראשון במדעי המחשב?
בן אברהם
1 תגובות
היכן מתקיים בארץ קורס CISA?
הדס
1 תגובות
לכניסה לפורום

התאמתך לתפקיד מתכנת

מאת: ד"ר ענת רפופורט

לפנייך מספר אמירות, עלייך לדרג אותן בסולם של אחד עד שלוש. כאשר 1 מדורג כנמוך ביותר (האמירה לא מאפיינת אותך) ו - 3 כגבוה ביותר (מאוד מאפיינת אותך).
נותרו לך עוד 20 שאלות
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)
 • (מ: 1 - במידה מועטה, עד 3 - במידה רבה)

מעל 28,866 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.2

  מכללת תל חי554 חוות דעת

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  האוניברסיטה הפתוחה1,260 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא מחשבים

פלי הנמר פלד
פלי הנמר פלד, יזם הייטק ומנהל של קבוצת "אנשים ומחשבים" לתחומי הטכנולוגיה מאמין שאחד הכלים להצלחה בהייטק הוא אהבה גדולה לתחום.
"חשוב שתהיה הלימה בין מה שאוהבים למקצוע שבו עוסקים. לא מספיק לרצות לעשות הרבה כסף, צריך לבחור במה שבאמת אוהבים. אם אתה באמת אוהב משהו אתה לא תתייאש גם אם בתחילת הדרך לא תמיד תצליח."
בעיניו, כדי לעמוד בקצב המהיר של עולם ההייטק חשוב להמשיך ללמוד ולהתעדכן. "צריך לא להפסיק ללמוד. בזמן שאתה לא שם לב לנושא חדש שמתפתח, באים אחרים, לוקחים לך את הרעיון ומצליחים. צריך להיות הכי טוב שיש כל יום מחדש."
פלי הנמר פלד
נשיא קבוצת העיתונות והתקשורת "אנשים ומחשבים"
ד"ר תמי אמיר
בתחום המחשבים נמצא הכשרות רבות במגוון רחב של עיסוקים ומקצועות כגון – מנהלי רשת, טכנאי PC, תמיכה והדרכה של אופיס, ניתוח מערכות ועוד. ההכשרות משתנות הן בשעות ההכשרה והן במשך חודשי ההכשרה (קורסים בהיקפים משתנים של בין 70-230 שעות בין מספר חודשים מצומצם לשנה ויותר).
המשותף לכל ההכשרות בתחום המיחשוב שהן כולן דורשות כישורים טכניים בסיסיים ולצידם רצויה יכולת כמותית סבירה (כמובן שרצוי אף למעלה מכך).
תחומי העניין של הפונה להכשרות אלו, רצוי שיהיו בתחום הטכני והארגוני, ובתכונות האישיות רצוי שיהיה סטודנט סקרן, המוכן ללמוד בכוחות עצמו הן באמצעות ספרים והן באינטרנט, בעל "ידיים טובות", שאוהב תכנים הקשורים לחומרה ולתוכנה.
לעיתים נדרשת עבודה מול לקוחות ברמות שונות של שירות דבר המצריך תקשורת בינאישית וראייה ארגונית רחבה.
ד"ר תמי אמיר
מנהלת המדור לייעוץ לימודי באוניברסיטת ת"א
Whatsapp Whatsapp