קורס ניהול משאבי אנוש באוניברסיטת בן גוריון - קמפוס אילת - חוץ

בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת
בן גוריון קמפוס אילת

קורס ניהול משאבי אנוש בקמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון - לימודי חוץ


מניעים את העובדים להצלחה


מה גורם לעובד להשקיע את כל כולו ולתת כמיטב יכולתו במסגרת עבודתו כשכיר? ישנו מגוון רחב של גורמים המשפיעים על העובד בארגון, ביניהם תמורה הולמת לעבודתו, יחס הוגן מצד המעביד, שמירה על זכויותיו החוקיות, הרגשה של אחריות ושל תרומה משמעותית והירתמות למטרה משותפת. מנהלים בארגונים שונים הבינו כי הקפדה על כל אלה יכולה להוביל להגברת התפוקה ועמה להעלאת הרווחים בצורה משמעותית. לפיכך, קיים הצורך במנהלים שיהיו אחראיים על ניהול צוות העובדים והנעתם לעבודה יעילה. תפקיד מנהל משאבי אנוש הוא אחד המפתחות החשובים בהתקדמות הארגון, שכן עליהם לדעת כיצד להתייחס לכוח האדם ולהעריך את עבודתם באופן שבו החברה תפיק מהם תועלת מקסימלית.


כיוון שמנהלי משאבי אנוש נושאים באחריות רבה, עליהם לעבור הכשרה מקצועית מתאימה שתקנה להם את הכלים לניהול כוח האדם בשלל חברות וארגונים. קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון מקיים קורס הסמכת מנהלי משאבי אנוש. במהלכו, מוענקים כלים ניהוליים שונים ליישום בשטח וכן את הידע המעמיק הדרוש לעבודה זו, הן בפן הארגוני והן בפן המשפטי.

 


תכנית הלימודים


מטרת המסלול היא הקניית הידע והכלים לניהול משאבי אנוש יעיל שיוביל לרווחים בארגון. המשתתפים רוכשים מיומנויות באיתור, גיוס וקליטת עובדים חדשים בחברה וכן בהדרכתם. בנוסף, הם בוחנים גישות שונות לניהול עובדים, שמירה על תקשורת בינאישית תקינה וחיובית, זכויות וחובות העובדים, הנעתם לעבודה וביצוע הערכות. כמו כן, הם דנים בעבודה בתוך המבנה הארגוני ובהתנהלות בעתות משבר פנים ארגוניים.


מתכונת הלימוד


התכנית מתקיימת בהיקף של 80 שעות לימוד אקדמיות. המפגשים נערכים אחת לשבוע, בשעות הערב. הם כוללים תכנים עיוניים לצד הקניית כלים מעשיים.


נושאי הלימוד

 

 • משברים ארגוניים
 • תקשורת בינאישית
 • הסכם קיבוצי
 • פיתוח ארגוני
 • ביצוע הערכת עובדים
 • דפוסי קריירה
 • טכניקות ניהול
 • עקרונות ראיון העבודה
 • הדרכת עובדים    
 • מבוא לניהול משאבי אנוש    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


הקמפוס באילת מהווה חלק מאוניברסיטת בן גוריון שבבאר שבע. המרכז ללימודים חוץ אקדמיים בקמפוס מציע מבחר של הכשרות מקצועיות בתחומים רבים שיכולים להתאים לשלל גילאים, מבוגרי תיכון ועד אוכלוסיות בוגרות. בין המסלולים המוצעים ניתן למצוא קורסי הנהלת חשבונות בסיסיים ומתקדמים, קורס חשבי שכר, קורס עיצוב גרפי וקורס עיצוב פנים.


תנאי קבלה


קורס זה אינו מותנה בתנאי קבלה ויכול להתאים לכל המעוניינים להשתלב בתחום ניהול משאבי אנוש בארגונים וכן למנהלים שרוצים להרחיב את אופקיהם ולהעמיק את הידע שלהם בניהול כוח אדם.

 


תעודה


בתום הקורס, תלמידים שעומדים בדרישות זכאים לתעודת גמר מטעם קמפוס אילת של אוניברסיטת בן גוריון.


אפשרויות עבודה


הבוגרים יכולים לעבוד בתור מנהלי משאבי אנוש בשלל חברות וארגונים. כמו כן, הם יכולים להשתלב בחברות השמה וכוח אדם.

עוד מסלולי לימוד - בן גוריון קמפוס אילת

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp