קורס מבדקים פנימיים במכללת כרמל בטיחות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורסים?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על כרמל בטיחות - קורס מבדקים פנימיים.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס עורכי מבדקים פנימיים במכללת כרמל בטיחות


מקדמים ייצור איכותי


אחת המשימות החשובות שמוטלות על מנהלים בתעשייה הוא שמירה על איכות הייצור. ארגונים ומפעלים שואפים כי התהליכים שמתקיימים בהם יהיו יעילים ומדויקים ככל שניתן, במטרה להגדיל את הרווחים. בין הכלים המשמשים לפיקוח על התהליכים הללו נמצאים המבדקים הפנימיים. אלו הן בחינות שדרכן מבצעים ביקורת על פעילות עובדים ושיטות מקצועיות, כדי לזהות כשלים ולהטמיע כנדרש את השינויים בכל הדרגים בארגון.


מנהלי האיכות שמבצעים את המבדקים צריכים לעשות שימוש במיומנויות מורכבות ולהפעיל ראייה רב תחומית במסגרת הארגון שבו הם פועלים. קורס עריכת מבדקים פנימיים שנערך במכללת כרמל בטיחות מכשיר את תלמידיו להכין ולבצע בפועל מבדקי איכות וגם מעניק כלים לניהול של מבדקי צד ג' ומבדקי לקוח בתעשייה. ההכשרה, שמוכרת על ידי האיגוד הישראלי לאיכות, חושפת לשיטות מקצועיות לביצוע של מבדקים לתקנים עדכניים, ביניהם AS9100 ו - ISO9001, שיכולים לסייע רבות בשיפור ובייעול של התפקוד של ארגונים תעשייתיים.


תכנית הלימודים


בתחילת הקורס, מתוודעים המשתתפים לעקרונות בסיסיים בתחום האיכות ובוחנים מגוון גישות לניהול האיכות לצד טכניקות פרקטיות וכלים מקצועיים בהם משתמשים המנהלים בעבודתם השוטפת. כמו כן, הם לומדים לעומק על מספר תקנים שמשמשים לביצוע של מבדקים בתעשייה ודנים באופן הביצוע המעשי של המבדקים כחלק מהטמעת תהליכים. בהמשך, הם עוסקים בסוגיות נוספות שחשובות למנהלי איכות ומכירים היבטים כלכליים וטכנולוגיים של הענף, כמו גם את חשיבות המשאב האנושי בו.


מתכונת הלימוד


תכנית זו כוללת כ - 60 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין הכשרת בוקר לבין קורס ערב, שניתן לשלב עם עבודה. מלבד הרצאות עיוניות והדגמות, התלמידים מתנסים באופן מעשי במיומנויות תכנון וביצוע המבדקים דרך שלל תרגילים וסדנאות.


נושאי הלימוד


הנה מספר נושאים שנלמדים במהלך הכשרה זו:

 

  • שיטות ניתוח עלויות
  • כלים לניהול האיכות
  • תפיסות ניהול איכות
  • שימוש במערכות מידע
  • תקן הניהול ISO 9001:2008
  • גורמים אנושיים בניהול האיכות
  • תקן עריכת המבדקים ISO 19011:2011    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת כרמל בטיחות הוקמה לפני כ - 18 שנים כמוסד הכשרה מקצועית והיא ממוקמת בעיר חיפה. במכללה מתקיימים קורסים במגוון נושאים, כתחבורה, פיננסים, תעשייה, בניין וכיבוי אש. בתחום האיכות, מציעה המכללה גם הכשרות כקורס הנדסת איכות, קורס מדידות ובקרת איכות וקורס ניהול בקרת איכות. דרך המסלולים השונים, שואפים במוסד הלימוד לסייע לארגונים ולמפעלים לשפר את שירותיהם, במטרה לקדם את התעשייה ברחבי הארץ. המכללה מבצעת גם הדרכות והשתלמויות לארגונים ולגופי תעשייה שונים במגזר היצרני.


תנאי קבלה


לקורס זה יכולים להתקבל מנהלים ועובדים בכירים בענף הבטחת האיכות והביקורת בתעשייה, שברצונם לרכוש כלים מקצועיים לביצוע של מבדקים במסגרת עבודתם.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס ועומדים בכל הדרישות הלימודיות מקבלים תעודת גמר שמוענקת על ידי מכללת כרמל בטיחות והאיגוד הישראלי לאיכות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp