רוצה פרטים על קורס ספורט בצפון?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורסי ספורט בצפון

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס ספורט בצפון? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורסים בתחום הספורט בחיפה והצפון


קורסי כושר וספורט מתקיימים במגוון של אזורים בארץ, בהם גם הכשרות רבות באזור הצפון. ניתן למצוא הכשרות בתחומים רבים, כגון מדריכי חדרי כושר, קורסים להסמכת מאמנים ומדריכים למשחקי כדור ופעילויות תחרותיות, קורסים בתחום התנועה ואורח החיים הבריא ועוד.


מוסדות הלימוד ממוקמים במגוון אזורים בצפון. ניתן למצוא מכללות ומרכזי הכשרה בערים כגון חיפה, עפולה, נשר ובמיקומים נוספים כגון בקריות או בגליל המערבי. באופן זה הסטודנטים יכולים ללמוד סמוך למקום מגוריהם או עבודתם ולשלב בנוחות רבה יותר בין ההכשרות לבין שגרת חייהם. כמו כן, מרבית המוסדות מפעילים קשרים גם גופי כושר ופנאי באזור, וכך פותחים דלת בפני הבוגרים להשתלבות בתעסוקה בתפקידים שונים בהתאם להכשרתם. בוגרי קורסי ספורט יכולים להשתלב בחדרי כושר, מרכזי פנאי ונופש ומסגרות נוספות באזור.


מוסדות


בין המוסדות שבהם מתקיימים קורסים בצפון בתחום זה, נכללים בתי הספר והמכללות הבאים:


המכללה האקדמית בוינגייט - לימודי תעודה (חיפה): ליחידת לימודי התעודה של המכללה האקדמית בוינגייט שלוחה גם בחיפה, שבה יכולים ללמוד תושבי העיר וכן תושבי נשר והקריות. במכללה מתקיימים קורסים להכשרת מדריכים ומאמנים במגוון ענפים כגון כדורגל, כדורסל, כדוריד, שחיה, כדורעף, אתלטיקה ועוד. בקורסי המדריכים מכשירים אנשי מקצוע להדרכת בני נוער וצעירים ובמסלולי המאמנים מכשירים לאימון של מבוגרים, לרבות למסגרות תחרותיות. עוד מתקיימים במוסד הלימוד קורסים במקצועות כגון רפואת ספורט, פעילות אתגרית ורפואה משלימה.


בית הספר למקצועות הספורט (נשר, עפולה): בין שלוחותיו של בית הספר נכללות שלוחות בערים נשר ועפולה. בבית הספר מתקיימים קורסים מגוונים כגון מדריכי כושר, מאמני ריצה, מדריכי פילאטיס, הידרותרפיה, תנועה לגיל הרך, מדריכי שחייה, מדריכי מחול ועוד. ההכשרות נערכות בפיקוח של מנהל הספורט ובוגריהם יכולים לקבל תעודות מדריכים או מאמנים.


בית ספר יובל (עפולה ומיקומים נוספים בצפון): לבית הספר יובל מספר שלוחות בצפון הארץ, בהן בעפולה ובכפר תבור. במוסד זה מתקיימים קורסים להכשרת מדריכים ומאמנים במקצועות התנועה, כאשר מטרתו של בית הספר היא לקדם את המדריכים באזור הצפון ולהכשיר אנשי מקצוע למגוון מסגרות. הקורסים מאושרים על ידי מנהל הספורט ובהם ניתן לרכוש את הידע הנחוץ לתפקידי ההדרכה ולעמוד בדרישות המינהל לקבלת ההסמכה. במרכז מפעילים קשרים עם מכוני כושר, מועדוני ספורט ובריכות באזור כדי לסייע לבוגרים להשתלב בתעסוקה. בין קורסי ההסמכה המתקיימים בבית הספר נכללים קורס מדריכי שחייה, קורס מדריכי כדורגל, קורס מדריכי מחול אירובי, וקורס מאמני כושר למכוני כושר. קיימים גם קורסים מתקדמים כגון קורס מדריכי TRX, קורס מדריכי פילאטיס, קורס מאמנים פונקציונליים ומסלולים נוספים שבהם יכולים העוסקים באימון להרחיב את סל הכלים שברשותם.


הג'ימנסיה (חיפה, קריית ביאליק): הג'ימנסיה היא בית ספר להכשרת מדריכי כושר ומאמנים. היא מפעילה קורסים בכמה שלוחות בצפון, בהן בחיפה ובקריית ביאליק. בבית הספר ניתן למצוא הסמכות בסיסיות כגון מדריכי סטודיו, קורס מדריכי חדרי כושר, קורס מדריכי פילאטיס ועוד. כמו כן פועל מסלול להכשרת מדריכי כושר גופני ובריאות שבו משולבות גם הכשרת מאמנים אישיים, מאמני רצועות וקטלבלס. המשתתפים יכולים לבחור בין קורסי בוקר לקורסי ערב וכך לשלב בין לימודים ועבודה. בבית הספר מפעילים שיתופי פעולה עם רשת מכוני כושר כדי לסייע לבוגרים בהשתלבות המקצועית בשוק.


4Fitness (קריית אתא): לחברת 4Fitness קורסים להכשרת מדריכי חדרי כושר, החברה מפעילה את הקורסים גם בשלוחתה בקריות, בקריית אתא. בקורס מקבלים מספר דיפלומות, ביניהן דיפלומת מאמני כושר אישיים, תעודת מדריכי חדרי כושר לקטינים, תעודת מדריכי רצועות ותעודת מדריכי קטלבלס. ניתן ללמוד במסלול ערב או במסלול לימוד משולב ללימודי ערב ובוקר. ניתן למצוא גם קורסים להכשרת מדריכי ריצה ומדריכי כדורגל.


מכללת שיא מדיקה (ג'וליס, הגליל המערבי): המכללה ממוקמת בצומת ג'וליס בסמוך לעכו ולנהריה ומטרתה הנגשת הכשרה ולימודי תעודה לתושבי הצפון ובפרט הגליל המערבי. בתחום הספורט ניתן למצוא מספר קורסים כגון קורס מדריכי חדרי כושר, קורס מדריכי שחייה וקורס מדריכי כדורגל. ההכשרות מתקיימות במתכונת מתאימה לאנשים עובדים.

 

מסלולים אפשריים


בתחום זה קיימים כמה סוגים של לימודי תעודה. הבחירה במסלול תלויה בין היתר בניסיון המקצועי הקודם של הסטודנטים ובתעודות קודמות שברשותם, וכן במטרות והיעדים המקצועיים שלהם. בין התכניות הקיימות:


קורסי מדריכים: בקורסים אלה נרכשים הידע והכלים להדרכתם של בני נוער וצעירים בפעילות גופנית. לשם כך יש צורך לקבל הסמכה ייעודית מטעם מינהל הספורט. בקורסים לומדים על שיטות הדרכה וכן על הפן הפיזיולוגי והמעשי של ענפי הפעילות הנלמדים.


קורסי מאמנים: קורסים אלה מיועדים למדריכים מנוסים ובהם ניתן להרחיב את תחומי ההסמכה ולאמן גם מבוגרים, לרבות במסגרות תחרותיות. במסלולים אלה מושם לרוב דגש על כלים ושיטות ייעודיים לליווי הספורטאים בתחרויות וטורנירים.


קורסים מתקדמים והעשרות: מאמנים ומדריכים מנוסים יכולים ללמוד בהשתלמויות וקורסים קצרים אלה כדי להכיר שיטות עבודה חדשות, להרחיב את סל הכלים המקצועי שברשותם וכך להגדיל את סל השירותים שהם מציעים ללקוחותיהם.

 

מתכונת הלימוד


אורך הקורסים הוא לרוב מספר חודשים עד שנה. מדובר בדרך כלל בהכשרות בדגש יישומי, שבהן נוסף על לימודים עיוניים בכיתה של תורת האימון והכושר המשתתפים גם יוצאים לשטח ומתנסים בפועל בשיטות האימון הנלמדות ואף מתרגלים הלכה למישה עבודה עם מאומנים כדי לצבור ניסיון.

 

קהל יעד


קורסים אלה מתאימים לתושבי הצפון שמעוניינים לפתח קריירה מקצועית בתחום הספורט. ניתן למצוא קורסים באזורים שונים בצפון, כגון בחיפה והקריות, בגליל ועוד וכך להתאים את מיקום ההכשרה למקום המגורים.


הקורסים מיועדים בדרך כלל לבעלי ניסיון קודם בפעילות גופנית בענפים השונים, למתאמנים ולבעלי רקע תחרותי שברצונם להפוך את התחביב לקריירה. כמו כן, הם מיועדים לבעלי יחסי אנוש מצוינים וזיקה לעולם ההדרכה, לצורך העבודה עם המתאמנים.

 

אפשרויות תעסוקה באזור


באזור הצפון ניתן למצוא מגוון מסגרות בתחום הכושר והפנאי שבהם יכולים הבוגרים להשתלב. בין היתר ניתן למצוא מגוון מכוני כושר, קאנטרי קלאב, מרכזי נופש, בריכות שחייה ומרכזי חוגים שבהם ישנה דרישה למדריכים ומאמנים לעבודה עם אוכלוסיות שונות כגון ילדים, בני נוער, מבוגרים ובני הגיל השלישי. הם יכולים גם להשתלב בשורות מועדוני הספורט השונים בערים בצפון ולסייע בהכשרה ובאימון של ספורטאים צעירים ומבוגרים בנבחרות ותחרויות. כמו כן, ניתן להשתלב במסגרות חינוך בלתי פורמליות כגון מתנ"סים ולפעול כמדריכים בחוגים שונים. המעוניינים בכך יכולים גם להתחיל קריירה עצמאית ולהציע שירותי אימון ללקוחות פרטיים.


בוגרים המעוניינים להמשיך לפתח עצמם מבחינה מקצועית יכולים לפנות לקורסים נוספים המתקיימים באזור וכן ללימודי חינוך גופני שנערכים במכללות לחינוך בערים שונות. מדובר בדרך כלל השתלמויות קצרות שבהם ניתן להכיר טכניקות אימון חדשות או ענפי פעילות נוספים לשילוב בעבודה הקיימת. בלימודים אלה לתואר ראשון ניתן לקבל את ההכשרה הדרושה להשתלבות בבתי הספר כמורים, בהתאם להנחיות משרד החינוך.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס ספורט בצפון?

רוצה לדעת יותר על קורס ספורט בצפון?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
חוות דעת של סטודנטים: קורס ספורט
התקבלו 2 דירוגים בציון ממוצע 4.5 מתוך 5
Whatsapp Whatsapp