בית הספר "קול הספורט"

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ספורט?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על קול הספורט.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


בית הספר קול הספורט - הכשרה בתקשורת ספורט


ספורט במקום הראשון


על מוסד הלימוד


"קול הספורט" הוא מוסד לימוד שמתמחה בהכשרת אנשי מקצוע לתקשורת הספורט. בית הספר מקיים שיתופי פעולה עם גופי תקשורת מובילים בארץ, במטרה לסייע לבוגרים להשתלב בתעשייה בתום הקורס. בוגרים רבים של "קול הספורט" משתלבים בעבודה בכלי תקשורת מובילים. הם יכולים לשמש עיתונאים, שדרנים ופרשנים בעיתונות הכתובה, ברדיו, בערוצי הספורט בטלוויזיה וכמובן בשלל האפשרויות שמציעה המדיה הדיגיטלית. בית הספר מאפשר לחיילים משוחררים להשתמש בכספי הפיקדון הצבאי כדי לממן את הקורס. מוסד הלימוד ממוקם בעיר תל אביב.


בבית הספר מתקיים קורס שדרים וכתבי ספורט, בו לומדים על שדרנות למגוון סוגי מדיה כרדיו, טלוויזיה, עיתונות כתובה וערוצי אינטרנט ומובייל. התכנית שמה דגש על עשייה מעשית ובמהלכה מתנסים המשתתפים בכל ההיבטים שדרושים לעיתונאים בעבודתם בתחום הספורט.

 


מתכונת הקורס


קורס שדרים וכתבי ספורט של בית הספר כולל כ - 100 שעות אקדמיות ונמשך כשלושה חודשים וחצי, השיעורים מתקיימים אחת לשבוע בימי שישי. בנוסף לשיעורים עיוניים, משתתפים התלמידים בשלל סדנאות מעשיות לשידורי רדיו, טלוויזיה ותקשורת דיגיטלית, לכתיבה עיתונאית, לעריכת כתבות ולעמידה מול מצלמה. כמו כן, מתקיימים סיורים לימודיים לאולפנים וביקורים באימון קבוצות ספורט, במהלכם המשתתפים גם יכולים להתנסות באופן פעיל בשידור ובדיווח של משחקים בשטח.


נושאי לימוד


בין הנושאים הנלמדים בקורס נכללים:

 

 • כוח המילה הכתובה
 • שדרי ספורט ראשיים
 • סוגי כתבות
 • ביצוע תחקיר עיתונאי
 • עריכת תכניות ספורט
 • שידור והגשה בטלוויזיה
 • הופעה מול מצלמה
 • עיתונות הספורט בעידן הדיגיטלי
 • עבודת שדרי הקווים    
 • התפתחות תקשורת הספורט בארץ    
 • ועוד


תנאי קבלה


מסלול ההכשרה בבית הספר מיועד לבעלי זיקה לעולם הספורט, שמעוניינים להשתלב בתקשורת הספורט לסוגיה השונים. כחלק מתנאי הקבלה יש לעבור ראיון אישי, לקביעת מידת ההתאמה לתכנית. יש לציין כי המסלול מתאים לגברים ולנשים כאחד. במסגרת התכנית מקבלים התלמידים ייעוץ והכוונה בנוגע למדיומים ולענפי הספורט המתאימים להם.


תעודה


משתתפים שמשלימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם "קול הספורט". כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להשתתף בלפחות 90 אחוזים מהשיעורים העיוניים והמפגשים המעשיים בשטח.


סגל המרצים בבית הספר


מייסד ומנהל "קול הספורט" הוא כתב, מגיש טלוויזיה ועורך ספורט ותיק, שמנוסה בסיקור של אירועים כאליפויות עולם באתלטיקה, גמרי גביע בכדורגל ובכדורסל ואולימפיאדות. הוא פועל במספר אפיקי מדיה, ביניהם תקשורת משודרת ורדיו.

 

צוות המרצים במוסד הלימוד כולל: מגישה בכירה בערוץ הספורט, שמתמחה באתלטיקה ובהתעמלות; מפיקה ועורכת של תכנית ספורט ברדיו, אשר משמשת גם שדרית קווים בטלוויזיה; שדר שמכהן גם כראש דסק הכדורסל של ערוץ הספורט; מפיקה ועורכת שגם משדרת בתכנית ספורט יומית; מומחה לתקשורת המונים שמעביר גם קורסי כתיבה וסדנאות עריכה עיתונאית; פרשנית כדורגל שפעילה ברדיו ובטלוויזיה; ועוד.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.
ssssssssss

מעל 28,852 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 3.9

  המכללה האקדמית אחוה454 חוות דעת

 • 4.1

  הקריה האקדמית אונו1,054 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

טיפים ממומחים בנושא קורס ספורט

"החומר שספורטאים אלופים עשויים ממנו הוא קודם על עבודה קשה והתמדה יום יומית. אין דבר אחד שבונה ספורטאים כי להיות הכי טוב זה מכלול של הרבה דברים. חשוב להקשיב לאחרים שרוצים בטובתך. צריך גם לדעת לקבל הפסדים כמשהו זמני. לא מעט פעמים בחיים קרה שכמעט ויתרתי, אתה חייב לפתח תכונה של ווינר – כמו לוחם, או אריה."
אורי ששון
ג`ודוקא ישראלי, זוכה מדליית ארד
Whatsapp Whatsapp