קורס תיווך נדל"ן במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

קורס תיווך נדל"ן במרכז האקדמי למשפט ולעסקים

קורס ייעוץ, תיווך והשקעות נדל"ן במרכז האקדמי למשפט ולעסקים


פותחים דלת לעולם הנדל"ן


המשק הישראלי חווה בשנים האחרונות תנופת בנייה מרשימה. לצד הקמת פרויקטים חדשים רבים, אנו עדים לעסקאות גדולות בענף הנדל"ן שמגלגלות מיליוני שקלים. לא מעט אנשי עסקים מוצאים עניין רב בעולם הנדל"ן, שמציע אפשרויות מגוונות להשקעה, שיכולות להכניס בזמן קצר יחסית רווחים מכובדים.


חוק תיווך המקרקעין קובע שכדי לעבוד כמתווכי נדל"ן יש לקבל רישיון מטעם רשם המתווכים במשרד המשפטים, שלצורך קבלתו נדרשים לעבור מספר בחינות. מטרת חוק זה היא להסדיר את ענף התיווך ולשמור על רמת מיומנות ומקצוענות גבוהה של העוסקים בו. קורס תיווך נדל"ן במרכז האקדמי למשפט ולעסקים ברמת גן מציע לתלמידיו הכשרה משולבת בעולם המקרקעין, שבסיומה מקבלים רישיון אשר פותח דלתות לעבודה בענף רווחי זה.

 


תכנית הלימודים


זוהי הכשרה משולבת, שכוללת קורס הכנה לבחינות מתווכי המקרקעין, קורס יועצי נדל"ן וקורס השקעות נדל"ן. במהלך התכנית, המשתתפים מכירים את מבנה מבחני הרישיון של משרד המשפטים ומתכוננים אליהן באופן מקיף. כמו כן, הם רוכשים כלים פרקטיים לשיווק ולייעוץ נדל"ן, שמאפשרים העברת מסרים יעילה וניהול משא ומתן מוצלח מול לקוחות. בנוסף, הם לומדים כיצד לזהות ולהוציא לפועל השקעות מניבות ובטוחות בנדל"ן, ושמים דגש מיוחד על השקעות בדירות המיועדות למגורים.


מתכונת הלימוד


התכנית כוללת כ - 130 שעות לימוד אקדמיות, שמחולקות ל - 23 מפגשים. אלו נערכים אחת לשבוע במתכונת נוחה לאנשים עובדים, בשעות אחר הצהריים והערב.


בנוסף להרצאות העיוניות ולתרגולים בכיתה, מתקיימים גם מספר מפגשים שמוקדשים להתנסות מעשית במיומנויות התיווך וההשקעות, דרך סדנאות יישומיות וסיורים לימודיים בשטח. המשתתפים מקבלים גם חומרי עזר מטעם המכללה, שמאפשרים להם להמשיך ולתרגל גם בין המפגשים.


סגל הוראה


את הקורס מנהלים שני מומחים מנוסים בענף המקרקעין. האחד הוא מומחה לאימון עסקי, בעליה של חברה לליווי למנהלים בתחומי המכירות והתקשורת. האחר הוא יזם נדל"ן שהקים והשקיע בפרויקטים רבים וגם עסק בייעוץ השקעות מקרקעין למשפחות לצורך בניית תכנית כלכלית.


על מוסד הלימוד


המרכז האקדמי למשפט ולעסקים הוקם לפני כעשרים שנה ובו מוצעים מספר מסלולים לתואר ראשון, כלימודי משפטים, לימודי חשבונאות ולימודי מנהל עסקים. בנוסף מתקיימות מספר תכניות לימודי תעודה למנהלים, שמציעות לעובדים בכירים לשכלל מיומנויות פיננסיות ושיווקיות שונות שנחוצות לעבודתם.


תנאי קבלה


המסלול מיועד למעוניינים לעסוק בתיווך נדל"ן כמקצוע, שנמצאים בפני בחינות רשם המתווכים ומבקשים לקבל הכנה לקראתן. בהתאם להנחיות משרד המשפטים, כדי להירשם למבחנים אלה, יש להיות תושבי ישראל מעל גיל 18 ולהציג אישור על היעדר עבר פלילי.

 


תעודה


משתתפים אשר מסיימים את הקורס ועוברים בהצלחה את המבחנים החיצוניים זכאים לקבל רישיון מתווכי מקרקעים שניתן מטעם משרד המשפטים. יש לציין כי הרישום למבחן אינו כלול בקורס ונמצא באחריות התלמידים. הסמכה זו מאפשרת לבוגרים לעבור כמתווכים מורשים וכסוכני נדל"ן במשרדים בארץ ובחו"ל.

עוד מסלולי לימוד - המרכז האקדמי למשפט ולעסקים
Whatsapp Whatsapp