קורס מנהלי שרשרת אספקה במכללת כרמל בטיחות

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על כרמל בטיחות - קורס שרשרת אספקה.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול שרשרת אספקה במכללת כרמל בטיחות


יותר מעוד חוליה בשרשרת


המונח 'ניהול שרשרת אספקה' מתייחס לגישת ניהול שמתמקדת ברכישה, בייצור ובהפצה של מוצרים בסביבה טכנולוגית מתקדמת. כאשר רשתות ההספקה פועלות באופן תקין, ארגונים יכולים ליצור יתרון כלכלי בשוק, שבימינו ידוע כתחרותי ודינמי במיוחד. מסיבה זו מוקדש חלק נכבד מן התכנון הלוגיסטי לייעול של שרשראות אלה. יישום הגישה כהלכה מאפשר הערכה של ביצועי הייצור באופן ברור ויעיל, וכך המנהלים יכולים לקבל בקלות רבה יותר החלטות מכריעות, בזמן אמת.


לשרשרת האספקה יש חשיבות רבה בתעשייה, שכן היא משפיעה לא רק על מנהלי הארגון אלא על מגוון גורמים במשק, לרבות ספקים, מפיצים, יצרנים ולקוחות. קורס ניהול שרשראות אספקה במכללת כרמל בטיחות בא להקנות ארגז כלים מקצועי למנהלים, כדי לסייע להם להוביל באופן יעיל יותר את רשת האספקה בחברות שלהם.


תכנית הלימודים


במהלך קורס הניהול, המשתתפים מכירים את הרכיבים השונים בשרשרת האספקה ובוחנים את יחסי הגומלין ביניהם. בהמשך, הם דנים במספר אסטרטגיות ניהול שמאפשרות להעריך את הביצועים במהלך ייצור מוצרים או תכנון שירותים ולומדים לערוך שינויים במערכות המלאי, הרכש והשינוע כדי לייעל את שרשרת האספקה. כמו כן, הם דנים בשיטת הניהול הרזה וביתרונותיה בעידן הגלובלי של ימינו וסוקרים פתרונות טכנולוגיים וניהוליים יצירתיים שניתן ליישם בארגון.


מתכונת הלימוד


התכנית לניהול שרשראות אספקה כוללת כ - 40 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין קורס בוקר בו מתקיימים כ - 5 מפגשים שבועיים, לבין הכשרת ערב שכוללת כ - 8 מפגשים שנערכים אחת לשבוע.


נושאי הלימוד


הנה כמה מהנושאים שנלמדים בקורס זה:

 

  • ניהול המשאב האנושי
  • מערכות שינוע ותובלה
  • ניהול לוגיסטי גלובאלי
  • עקרונות בניהול שרשרת
  • הובלת מערכות מלאי ורכש
  • לוגיסטיקה ומערכות מידע למנהלים    


סגל הוראה


מנחה התכנית הוא יועץ אסטרטגי, בעל ניסיון רב בהטמעת ניהול רזה בארגוני תעשייה, שלו גם רקע אקדמי בהנדסת תעשייה וניהול, בכלכלה ובמנהל עסקים. כמו כן, הוא עוסק באימון עסקי ומדריך סדנאות ייעודיות בתחום הניהול במוסדות טכנולוגיים ובארגונים בארץ.


על מוסד הלימוד


מכללת כרמל בטיחות שבחיפה נוסדה בשנת 1998 והיא מציעה שלל הכשרות מקצועיות בתחומים מרכזיים בתעשייה, טכנולוגיה וניהול. בין המסלולים ניתן למצוא קורס ניהול הבטחת איכות, קורס מנהלי עבודה וקורס ניהול משרדי הובלה. המכללה מקיימת קשרים עם מגוון ארגונים וחברות בתעשייה, כדי לסייע לבוגרי הקורסים להשתלב בשוק העבודה שתום הכשרתם.


תנאי קבלה


מסלול זה מיועד למנהלים ולעובדים בכירים במפעלים ובגופים בענף התעשייה, שמעוניינים לרכוש ידע פרקטי לניהול שרשרת האספקה בארגונים שלהם. התכנית מתאימה למגוון רחב של בעלי תפקידים, ביניהם מנהלי רכש, מנהלי ייצור ולוגיסטיקה, מנהלי מחסנים, מנהלי הבטחת איכות, מנהלי משאבי אנוש, מנהלי פיתוח, מנהלי טכנולוגיות, מנהלי מכירות ושיווק, מנהלי מוצר ומנהלי כספים.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר SCM שניתנת על ידי מכללת כרמל בטיחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: כרמל בטיחות - המכללה לבטיחות והכשרה מקצועית, לעובדים ולחברות

עוד מסלולי לימוד - כרמל בטיחות
פורום לימודי תעודה | קורסים
קורס טכנאי מוצרים לבנים - היכן לומדים?
אימן
1 תגובות
לימודי סקסולוגיה - איפה לומדים ומשך זמן
טליה
1 תגובות
קורס של יחידה לביטחון לאומי
ניצן לישא
1 תגובות
איפה עושים קורס מורה לנהיגה?
לאה דהן
1 תגובות
עלויות ותכני לימוד בקורס עיצוב בדיגיטל
ניסים רפאל
1 תגובות
קורס מנהלי אבטחה של משטרת ישראל
אופיר אלון
1 תגובות
קורס מאמנים - עלות,משך הקורס,סוג תעודה
שרי ראקוב
1 תגובות
לכניסה לפורום
Whatsapp Whatsapp