קורס מנהלי עבודה במכללת MBC

מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC
מכללת MBC

אהבת? שתף ב:

קורס מנהלי עבודה בתעשייה במכללת MBC לטכנולוגיה ולמדעים


שומרים על המצוינות בייצור


מנהלי עבודה הם בעלי תפקיד בכיר במפעל או בארגון התעשייתי, שאחראיים על הנעת העובדים ופיקוח על הייצור השוטף. לנגד עיניהם עומדת תמיד השגת המטרות המקצועיות של החברה. על מנת להגיע ליעד זה עליהם ליישם מגוון כלים מקצועיים ולדאוג באופן מתמיד להגדלת התפוקה ולפיקוח על איכות התוצרים. הצלחה במשימות אלה יכולה לסייע רבות להצלחת המפעל, להגדלת הרווחים ולצמיחה כלכלית.


על מנת לענות על הביקוש למנהלים מיומנים ואיכותיים בתעשייה הישראלית, מציעים במכללת MBC בחצור הגלילית קורס הכשרת מנהלי עבודה. התכנית מקנה כלים מקצועיים פרקטיים, שיכולים לסייע לבוגרי הקורס להתקדם במקומות התעסוקה הנוכחיים שלהם או לחלופין להשתלב כמנהלי עבודה בענפי השירותים, המלאכה והתעשייה.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס ניהול זה דנים במגוון סוגיות כלכליות, בטיחותיות, משפטיות וטכניות להם אחראיים מנהלי העבודה בתעשייה. בהמשך, הם מכירים שיטות מקצועיות שונות לבקרה ולתכנון העבודה וכלים למדידת הישגי העובדים ולהסקת מסקנות לצורך שיפור וייעול התהליכים במפעל. במקביל, הם מפתחים כישורי הנהגה וניהול שחשובים לצורך מילוי תפקידם ויכולים לסייע להם בעבודה היום יומית מול צוותי העובדים בארגון.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול עבודה במכללת MBC כולל כ - 240 שעות אקדמיות. המסלול מותאם במיוחד לתלמידים עובדים והוא משלב בין לימוד עיוני לבין התנסות מעשית במיומנויות הניהול. לקראת סיום הקורס המשתתפים מכינים פרויקט גמר יישומי שנערך בליווי הצוות. כמו כן, המשתתפים זוכי לליווי ולהדרכה אישיים של הסגל המקצועי, שנמשך גם לאחר תום הקורס.

 


נושאי הלימוד


בין הנושאים הנלמדים בקורס ניהול עבודה בתעשייה:

 

  • דיני עבודה
  • בקרת איכות
  • חקר ביצועים
  • אנגלית טכנית
  • תמחיר וכלכלה    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


מכללת MBC ממוקמת באזור התעשייה של חצור הגלילית, בצפון הארץ. במכללה מתקיימים מסלולים רבים להכשרה מקצועית, שמתאימים הם לעובדים מנוסים והן למעוניינים בהסבה. בין הקורסים המוצעים במכללה נמנים קורס חשמלאי מוסמך, קורס שרטוט טכני וקורס ניהול הבטחת איכות. כמו כן מתקיימים קורסים בתחומי החשבונאות, המינהל, ההייטק והפיננסים, דרכם ניתן לרכוש מיומנויות מקצועיות חדשות ועדכניות.


תנאי קבלה


לקורס מנהלי עבודה במכללת MBC מתקבלים מועמדים בוגרי 10 שנות לימוד לפחות, המציגים אישור על ניסיון של 3 שנים ומעלה בתעשייה מטעם מעסיק מורשה. המסלול מתאים לבעלי היכרות קודמת עם מערכות ייצור ותפעול וסוגיות בטיחות בתעשייה ולמועמדים עם ניסיון קודם בניהול ובהנהגת צוותי עובדים. כל המועמדים מוזמנים גם לראיון אישי שמתקיים מול ועדת קבלה, לצורך בחינת מידת ההתאמה למסלול ולדרישותיו.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הקורס ומסיימים בהצלחה את המסלול מקבלים תעודת גמר מטעם מכללת MBC חצור הגלילית ומטעם משרד הכלכלה - האגף לפיקוח על עבודה.