קורס Google AdWords במכללה העסקית

המכללה העסקית

קורס מנהלי קמפיינים בגוגל אדוורדס - Google AdWords במכללה העסקית

 

המסלול אינו פעיל, למסלולים נוספים של המכללה העסקית - לשכות המסחר לחצו כאן

 

יתרון בזירת האינטרנט


רשת האינטרנט חוללה מהפכה של ממש בתחום השיווק. כיום, על מנת שעסק יחווה הצלחה פרסומית וייתפש כאטרקטיבי בקרב קהלי היעד, עליו להיות מקודם ברשתות החברתיות. דגש מיוחד מושם על הדירוג במנוע החיפוש של גוגל, אחד האמצעים המשמעותיים להגדלת מספר הלקוחות. זירת הרשת משתנה ומשתכללת מדי יום ויש להכיר מגוון כלים מקצועיים על מנת לשלוט בה. מנהלי שיווק שבקיאים ברזי השיווק הדיגיטלי יכולים לעזור להוביל את הארגונים שלהם לעבר צמיחה עסקית.


אחד הכלים לקידום ברשת הוא שירות Google AdWords (גוגל אדוורדס) להצגת מודעות פרסומיות במנוע החיפוש, מה שמאפשר להגדיל את מספר הלקוחות שנחפשים לשירותי העסק. במכללה העסקית נערך קורס גוגל אדוורדס, שמקנה מיומנויות שיווק דיגיטליות במגוון פלטפורמות. בוגרי המסלול יכולים להשתלב בסוכנויות פרסום או כמנהלי שיווק דיגיטלי עבור ארגונים ועסקים גדולים וקטנים. הקורס הוא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לבין חברת SEO Simple לקידום אתרים ברשת.


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים רוכשים מגוון כלים מקצועיים לניהול קמפיינים בפרסום ממומן של חברת גוגל. הם עוסקים במחקר של מילות מפתח יעילות שדרושות במודעות הפרסום ובוחנים שיטות לבנייה של מסעות פרסום איכותיים למגוון פלטפורמות באינטרנט, כמו למשל מובייל, יו טיוב ורשתות חברתיות. בנוסף לכך, הם מתכוננים למבחני ההסמכה של חברת גוגל, שמקנים הרשאה כמנהלי פרסום ברשת.


מתכונת הלימוד


קורס גוגל אדוורדס במכללה העסקית מתפרש על פני כשלושה חודשים וחצי וכולל כ - 56 שעות לימוד אקדמיות, המחולקות ל - 14 מפגשים. אלו נערכים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב, כך שהם מתאימים לשילוב עם עבודה. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לבין התנסות מעשית במיומנויות הקידום הממומן.


נושאי הלימוד

 

  • שיווק למובייל
  • חקר מילות מפתח
  • כלים בגוגל אדוורדס
  • פרסום ברשת המדיה
  • מודעות פרסום ברשת
  • מסעות פרסום ביו טיוב    


סגל הוראה


את הקורס מנחה מומחית לניהול קמפיינים ממומנים ולקידום אתרים, שלה ניסיון רב בניהול בפלטפורמות מקוונות בשווקים תחרותיים בארץ ובחו"ל. בנוסף, היא עוסקת בפיתוח תוכנה לטכנולוגיות דוט נט ובטכנולוגיות מידע.

 


על מוסד הלימוד


המכללה העסקית היא מוסד הכשרה מקצועית שמופעל על ידי איגוד לשכות המסחר. במכללה מתקיימים מגוון קורסים ללימודי תעודה, בתחומים כמו ניהול, פיננסים, סחר בין לאומי וחשבונאות. ביחידה לשיווק דיגיטלי מציעים בנוסף גם קורס Google Analytics.


תנאי קבלה


לקורס Google AdWords במכללה העסקית מתקבלים מועמדים בעלי ניסיון מקצועי בתחומי האינטרנט והשיווק. יכולים להתקבל, בין היתר, מנהלי אתרים, מנהלי שיווק ופרסום, מעצבי אתרים, מפתחי WEB, יועצים טכנולוגיים ויועצים עסקיים שברצונם לרכוש כישורי שיווק דיגיטלי ולהתמקצע כמנהלי קמפיינים פרסומיים אונליין.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר מטעם המכללה העסקית. על מנת לקבל את ההסמכה הרשמית מטעם Google Partners, יש לעבור שני מבחנים חיצוניים שנערכים מחוץ למסגרת הקורס.

 

ssssssssss
Whatsapp Whatsapp