קורס מחסן ממוחשב בסטטוס סקול

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על סטטוס סקול - קורס מחסן ממוחשב.

המידע באתר הועיל ל92% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס ניהול מחסן ממוחשב בבית הספר "סטטוס סקול"


אמינות וראש גדול במחסן


המחסן הוא אחת החוליות החשובות ביותר להתנהלות התקינה של תהליכי העבודה, האספקה והייצור של ארגונים, חברות ומפעלים. מחסן שפועל באופן מדויק ונכון יכול לסייע רבות לארגון להגיע ליעדים תפעוליים, לוגיסטיים וכמובן כלכליים. לכן, חשוב מאוד להכשיר מחסנאים מיומנים ומנהלים מקצועיים שיוכלו להוביל את הצוותים הללו באופן יעיל ובטוח במהלך העבודה.


קורס מחסן ממוחשב בסטטוס סקול מקנה למשתתפיו כלים פרקטיים לניהול של מכלול ההיבטים במחסנים מתקדמים. במהלך הקורס, התלמידים רוכשים ידע מקצועי והבנה מקיפה של שיטות העבודה וגם מתרגלים מיומנויות ניהול, שיכולות לעזור להם לעמוד בציפיות הארגונים מהם וכך להתקדם לתפקידים בכירים יותר במערך האספקה והמלאי.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס ניהול זה לומדים כיצד מתנהלים תהליכי עבודה במחסנים ובוחנים עקרונות בניהול ההיבטים השונים כמו למשל רכש, מלאי, רכש וניהול איכות וגם מפתחים מיומנויות מנהיגות והובלה חשובות לעבודה בצוותים. כמו כן, הם מכירים תוכנות שיכולות להקל ולייעל את העבודה במחסן ולפקח על הפן הכלכלי של פעולתו, כמו למשל מערכת פריוריטי. בנוסף, הם מתוודעים לעקרונות העבודה הבטוחה בגובה ולביטוח הסחורות בתהליכי ההובלה והאחסנה.


מתכונת הלימוד


קורס מחסן ממוחשב בסטטוס סקול כולל כ - 260 שעות לימוד אקדמיות. המשתתפים יכולים לבחור בין מסלול ערב, בו מתקיימים שיעורים פעם בשבוע, לבין תכנית בה נערכים מפגשים פעם בשבוע בימי שישי, בשעות הבוקר ואחר הצהריים. בנוסף להרצאות העיוניות ולתרגילים בכיתה, התלמידים משתתפים גם בתרגולים לקראת בחינות ההסמכה החיצוניות וגם מכינים פרויקט גמר יישומי.


נושאי הלימוד

 

 • מודול מחסן ומלאי
 • עיתוד מלאי
 • מיומנויות ארגון וניהול
 • מערך הרכש
 • עלויות המלאי
 • בטיחות וגהות במחסן
 • בקרה ניהולית
 • מערך איכות במחסנים
 • ועוד


על מוסד הלימוד


בית הספר סטטוס סקול מופעל על ידי חברת "סטטוס" להשמה, כוח אדם והכשרה מקצועית. המסלולים בבית הספר, שפועל במשך כ - 15 שנה, שואפים להכשרת עובדים להשתלב במגוון ענפים במשק הישראלי. בבית הספר מציעים מסלולים רבים ללימודי תעודה ולהכשרת טכנאים, כמו למשל קורס בקרת איכות, קורס תיב"מ, קורס CNC וקורס ניהול לוגיסטיקה.


תנאי קבלה


לקורס ניהול מחסן בבית הספר סטטוס סקול מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, בעדיפות לבוגרי מסלולים ללימודים מקצועיים. עליהם להיות בעלי ניסיון בעבודה במחסן ובניהול של צוותי עובדים במסגרת עבודתם. כמו כן, הם צריכים להיות בעלי היכרות ברמה בסיסית עם יישומי מחשב. מתאימים שעומדים ברף הקבלה מוזמנים לראיון שנערך בפני וועדה.

 


תעודה


על מנת לסיים בהצלחה את הקורס, המשתתפים צריכים לעבור מבחנים חיצוניים, שכוללים בחינה עיונית ופרויקט מעשי. כמו כן, עליהם להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהמפגשים לפחות. תלמידים שעומדים בדרישות אלה, זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת מטעם סטטוס סקול ומשרד הכלכלה.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: סטטוס סקול - מרכז להכשרה מקצועית

ssssssssss

פורום לימודי תעודה | קורסים

קורס מסגור וריתוך
עמאד
ללא תגובה
תנאי קבלה ללימודי שיננית לאחר גיל 40
שירלי
1 תגובות
קורס שוודית מוכר לתואר שני באוניברסיטה
יובל הורדן
1 תגובות
Crne מידע עבור הקורס
אמיר גראיסי
1 תגובות
קורס מיזוג אוויר לרכב
רועי
1 תגובות
קורס נומרולגיה קבלית במרכז
רויטל
1 תגובות
לימודי תעודת מנמר למכרזים
סאהר בידס
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,884 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין658 חוות דעת

 • 4.1

  האקדמיה בבצלאל984 חוות דעת

 • 4.0

  המרכז האקדמי לב1,451 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp