רוצה פרטים על קורס קנאביס?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

קורס מחקר ויזמות בקנאביס רפואי

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על קורס קנאביס? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קנאביס רפואי


מצטרפים לצמיחה בתחום הקנאביס


הקנאביס הרפואי נמצא לאחרונה במרכז המחקר הרפואי וכמובן גם השיח הציבורי. הענף מתפתח בקצב מהיר מאוד ואנו עדים למחקרים לא מעטים שמצביעים על ההשפעה החיובית של הקנאביס במצבים רפואיים מגוונים, מכאבים כרוניים ועד להשפעות טיפולים כימותרפיים. במקביל למחקרים הרפואיים ההולכים ומתרבים, גם החקיקה שנוגעת לשימוש למטרות רפואיות משתנה. מדינות רבות בעולם מתירות את השימוש הרפואי בקנאביס, ביניהן גם ישראל.


ההתפתחות הרפואית מביאה עמה גם לפריחה בפיתוחים וביוזמות, שבאים לקדם את התחום מבחינה טכנולוגית, כדי ליצור תרופות וטיפולים חדשים שיכולים לסייע לחולים רבים נוספים. משקיעים ויזמים רבים מראים רצון להשקיע בחברות ובמחקרים מהן יכולות לצמוח המגמות העתידיות של השוק. קורס קנאביס רפואי בא לסקור את המגמות העדכניות בשוק זה ולהעניק ידע רפואי, בוטני, משפט ועסקי, שחיוני לכל מי שרוצים להשתלב ולהוביל בענף מתקדם זה.


למי מיועדים הלימודים


קורס קנאביס מיועד לאקדמאים ולחוקרים שמעוניינים להעמיק במחקר על הקנאביס ולהשתלב בשוק ההולך ומתפתח בארץ ובעולם. המסלול מתאים, בין היתר, לעוסקים במקצועות הרפואה, לחוקרים בענפי המדעים השונים כמו ביולוגיה וכימיה, לעובדים בחברות תרופות, למומחים בחקלאות, לבעלי ניסיון ברוקחות וגם ליזמים, משקיעים ואנשי עסקים שברצונם לקדם פיתוחים ויוזמות בתחום.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס רוכשים ידע נרחב בתחום הקנאביס הרפואי ובוחנים את הפן ההיסטורי, הרפואי, הכימי, התרבותי והחוקתי שכרוך בו. הם מתוודעים לשיטות הגידול והפיתוח החקלאי ולמחקרים קליניים שונים שבוצעו בשנים האחרונות. כמו כן, הם דנים בהיבט העסקי של הקנאביס הרפואי ובקידום של יזמות עסקית ופיתוחים מדעיים חדשניים דרך קרנות וחברות סטראט אפ.


מתכונת הלימוד


קורס קנאביס רפואי מתפרש בדרך כלל על פני כחודשיים וכולל כ - 8 מפגשים. אלה מתקיימים פעם בשבוע בשעות הערב ואחר הצהריים וכך מתאימים לאנשים עובדים. התכנית מבוססת ברובה על הרצאות עיוניות פרונטליות בכיתה ועל מפגשים עם מומחים ואנשי מחקר.

 


נושאי הלימוד

 

 • לגליזציה לקנאביס
 • מבנה כימי
 • עבודה מול חוות גידול
 • פרמקולוגיה
 • רגולציה במדינות שונות
 • בסיס בוטאני
 • תרופות קיימות ועתידיות
 • תהליכי ייצור
 • תכנון וביצוע ניסויים    
 • הגדרה חוקתית של הקנאביס    
 • ועוד


תנאי קבלה


לקורס קנאביס רפואי מתקבלים מועמדים בעלי תואר אקדמי ראשון לפחות בתחומי הרפואה, המשפטים, מנהל עסקים, החקלאות, הרוקחות או המחקר המדעי. עליהם להוכיח ניסיון מקצועי מתאים בענפי הקנאביס הרפואי, ביו אם במחקר רפואי ובין אם בהשקעות או ביזמות.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות הלימודים והנוכחות ומסיימים בהצלחה את הקוס זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת מטעם מוסד הלימוד.


מוסדות

 

 

 • הטכניון - היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ (תל אביב): היחידה ללימודי המשך ולימודי חוץ של הטכניון מציעה קורס קנאביס רפואי שמיועד למגוון רחב של חוקרים ורופאים וגם למשקיעים וליזמים. הקורס שם דגש על תהליכי יזמות והשקעות בנושא הקנאביס ובא לתת כלים לתלמידים להתמודד עם האתגרים של השוק כיום ולנצל את ההזדמנויות להצלחה בסטארט אפ ובפיתוח בענף זה. המסלול כולל כ - 32 שעות לימוד אקדמיות שמחולקות ל - 8 מפגשים שבועיים בשעות הערב. בלימודים מתקיימים בקמפוס שרונה של הטכניון שממוקדם בתל אביב ובו נערכים בנוסף גם מסלולים נוספים ללימודי תעודה בתחומים כמו מחשבים, ניהול, עיצוב ונדל"ן.

 

 • המרכז ללימודי חוץ במכללה האקדמית ספיר (שדרות): הקורס במרכז ללימודי חוץ של המכללה האקדמית ספיר מיועד לאנשי מקצוע מתחום החקלאות וסטודנטים מענפי מדעי החיים או החקלאות השונים. הקורס מונה 84 שעות אקדמיות המחולקות ל - 14 מפגשים, שאורך כל אחד מהם הוא 6 שעות אקדמיות. מתקיים במתכונת אונליין.

 

שירות אישי חינם

צריך פרטים על קורס קנאביס?

רוצה לדעת יותר על קורס קנאביס?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
מוסדות לימוד קורס קנאביס
Whatsapp Whatsapp