קורס ייעוץ ארגוני במכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי תעודה, מקצוע?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על המכללה האזורית אשקלון - קורס ייעוץ ארגוני.

המידע באתר הועיל ל91% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


מסלול הלימודים אינו פעיל

 

קורס ייעוץ ארגוני ביחידת לימודי החוץ של המכללה האזורית אשקלון


מתכננים הצלחה עסקית


כל חברה רוצה להגיע לצמיחה כלכלית ולשגשוג. עם זאת, פעמים רבות עומדות בדרך להגשמת היעדים בעיות או כשלים. אלו יכולים לנבוע ממגוון גורמים כמו למשל קושי בניהול, בעיות ביחסי האנוש, או שיקולי תקציב מוטעים. יועצים ארגוניים הם מומחים שמטרתם לאבחן את הבעיות הללו בארגונים ולשרטט תכנית, או מערכת של משימות, דרכה ניתן להשתפר ולנוע לכיוון מימוש החזון העסקי.


קורס ייעוץ ארגוני ביחידה ללימודי חוץ של מכללת אשקלון בא להעניק לתלמידיו כלים פרקטיים ליישום בארגונים שלהם, כדי להוביל אותם לעבר מטרות ויעדים ולהשיג תוצאות. המסלול הוא פרי שיתוף פעולה בין היחידה לבין מכללת "גישות" למקצועות הייעוץ וההדרכה העסקית.

 


תכנית הלימודים


במהלך הקורס, המשתתפים עוסקים בשלושה היבטים של הייעוץ הארגוני, שכוללים ייעוץ לארגונים, ייעוץ ליחידה העסקית וייעוץ אישי למנהלים. הם מכירים שיטות שונות לבקרה, לאבחון ולהערכה בארגונים ולומדים על אופן כתיבת הדוחות ועל השלבים השונים בתהליך הייעוץ. בהמשך, הם לומדים על שלל דרכי התערבות דרכן ניתן ליישם את מסקנות התצפיות בחברות ולהנחות את המנהלים לקראת ייעול התפוקה והפעילות הכלכלית. בנוסף לכך, הם רוכשים כלים מעולם השיווק שחשובים לקידום המקצועי שלהם כיועצים, כמו למשל בנייה של 'כרטיס ביקור' מקצועי או תרגול מיומנויות המכירה של שירותיהם.


מתכונת הלימוד


קורס ייעוץ ארגוני ביחידת לימודי החוץ של מכללת אשקלון כולל כ - 85 שעות לימוד אקדמיות. הקורס מתקיים במסלול שמותאם לאנשים עובדים. בנוסף להרצאות עיוניות בכיתה, התכנית כוללת גם התנסות מעשית בשטח בתהליכי ייעוץ ארגוני וכן ליווי אישי של צוות הקורס לפיתוח קריירה כיועצים ארגוניים וכיועצי חוץ.

 


נושאי הלימוד

 

 • סגנונות פיתוח ארגוני
 • ניתוח דוחות מספריים
 • כתיבת דוחות ארגוניים
 • הטמעת שינויים בארגון
 • שיווק ומכירת שירותי ייעוץ
 • התערבויות ברמת הפרט והמערכת    
 • אבחון ארגוני
 • הובלה לשינוי
 • הערכה ובקרה
 • ייעוץ לתפוקות
 • ייעוץ אסטרטגי   
 • ועוד


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ של המכללה האזורית באשקלון היא מוסד ללימודי מקצוע ותעודה. במוסד זה מוצעים קורסים רבים, שבאים לסייע לתלמידיהם להשתלב בקריירה בענפים מבוקשים במשק הישראלי. הקורסים עוסקים במגוון תחומים כמו למשל טיפול, אימון, נדל"ן, יזמות עסקית, ניהול, מחשבים וניו מדיה. כדי לסייע לתלמידים למצוא קריירה, היחידה מפעילה מרכז השמה שגם מעניק ליווי אישי בכתיבת קורות חיים. בנוסף, מציעים במכללה מלגות שונות לסטודנטים שזקוקים לסיוע כלכלי. קיימות מלגות במימון גופים ציבוריים, מלגות לשיקום שכונות ומימון מלא של שכר הלימוד לתלמידים מעל גיל 50 העוסקים במקצועות שוחקים.


תנאי קבלה


קורס ייעוץ ארגוני ביחידה ללימודי חוץ של מכללת אשקלון מיועד למנהלים בארגונים ובחברות, בעדיפות לבעלי תואר אקדמי ממוסד מוכר. כמו כן, המסלול מתאים למנהלי משאבי אנוש, למנהלי הדרכות, לעוסקים בהנחיית קבוצות וליועצים ארגוניים, שמעוניינים לשכלל את המיומנויות המקצועיות שלהם.

 


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובות המסלול ומסיימים את הקורס בהצלחה מקבלים תעודת גמר "מיומנויות בייעוץ ארגוני", שניתנת על ידי המכללה האזורית אשקלון - היחידה ללימודי חוץ ומכללת "גישות". כתנאי לקבלת דיפלומה זו, התלמידים צריכים להיות נוכחים ב - 80 אחוזים מהשיעורים לפחות.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: היחידה ללימודי חוץ אשקלון

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp