קורס הפקה וניהול אירועים במכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ

המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ
המכללה האזורית אשקלון - לימודי חוץ

אהבת? שתף ב:

קורס ניהול עיצוב והפקת אירועים ביחידת לימודי החוץ של המכללה האזורית אשקלון

 

מסלול לא פעיל, למסלולים נוספים של לימודי חוץ - המכללה האזורית אשקלון לחצו כאן


השיווק הופך לחוויה


לאחרונה מתחדדת בקרב מומחים בענפי המכירות והשיווק החשיבות הרבה שיש לאירועים כמו השקות או כנסים בקידום המותג. דרך החוויה בשטח, אפשר להגיע למגוון של קהלי יעד, לשמר לקוחות וכך כמובן להגדיל רווחים. מסיבה זו, ארגונים רבים מקדישים משאבים כלכליים רבים לשיווק חווייתי של מוצרים ושירותים דרך אירועים עסקיים שונים. כך נוצר ביקוש רב למפיקי אירועים, שיוכלו לנהל ביעילות את כל הגורמים שהופכים אירוע עסקי להצלחה מסחררת.


קורס ניהול והפקת אירועים ביחידת לימודי החוץ של מכללת אשקלון בא להכשיר מפיקים לאירועים מסחריים, ציבוריים, ממלכתיים ופרטיים ממגוון סוגים. במהלך הכשרה מקצועית זו מקבלים שלל כלים מקצועיים לניהול האירוע ולהתנהלות מול ספקים ולקוחות כאחד. התכנית היא פרי שיתוף פעולה בין המכללה לביו מרכז הקונגרסים הבין לאומי.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס בוחנים את המגמות המובילות בשוק האירועים השיווקיים והפרטיים בישראל. הם מתוודעים לכל מרכיבי ההפקה ולומדים לארגן אותם ביעילות וגם לנהל את מערך השיווק, המכירות, הפרסום ויחסי הציבור של הארגון דרך האירועים על מנת להגיע לקהל יעד רחב ככל שניתן. הם גם לומדים בהרחבה על תחום עיצוב האירועים ויצירת אווירה נכונה לכל סוג אירוע. בנוסף, הם רוכשים גם כישורי ניהול חשובים להובלת התקציבים והמשאבים הכלכליים ולפתרון של בעיות ומשברים תוך הקרנת סמכותיות ומקצועיות.


מתכונת הלימוד


קורס הפקת אירועים ביחידת לימודי החוץ של מכללת אשקלון כולל כ - 80 שעות לימוד אקדמיות שמחולקות ל - 20 מפגשים. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים. בתום המסלול, המשתתפים צריכים להכין פרויקט גמר וגם לבצע סטאז' מעשי, בו הם מתנסים באופן פעיל בגיבוש של תיק הפקה מקצועי לאירוע.


נושאי הלימוד

 

 • בניית בריף לאירוע
 • הפקה וניהול אמנותי
 • עיצוב תפאורה ובמה
 • ניהול ושימור לקוחות
 • כתיבת תכנית עסקית
 • קידום מכירות לאירוע
 • ביטוח ובטיחות באירועים
 • שפת גוף והגשת פרזנטציה
 • אירועים שיווקיים ומסחריים
 • אסטרטגיה שיווקית לאירועים
 • ניהול משא ומתן וחשיבה יצירתית    


על מוסד הלימוד


היחידה ללימודי חוץ של מכללת אשקלון היא מוסד להכשרה מקצועית, בו נערכים מגוון קורסים שמתאימים למעוניינים בהתמחות או בהסבה מקצועית. המסלולים מוצעים בתחומים כמו עיצוב, מחשבים, אימון, חשבונאות או בניין. המכללה מפעילה גם מרכז השמה ומסייעת לבוגריה באיתור משרות ובכתיבה של קורות חיים. כמו כן, מוצעות מלגות לימוד שונות, כמו מימון מלא למשתתפים מעל גיל 40 שעוסקים במקצועות שוחקים או למתגוררים בשכונות שיקום.


תנאי קבלה


לקורס הפקת אירועים בלימודי החוץ של מכללת אשקלון מתקבלים עובדים מנוסים בענפי המכירות, ההפקה והאירועים. התכנית מתאימה למנהלי אירועים בחברות, למנהלי מחלקות, לרכזי תרבות, לאנשי חינוך, למנהלי משאבי אנוש, למארגני מסיבות וכנסים ולעובדים בארגונים בהם מתבצעים פרויקטים חווייתיים שונים.


תעודה


משתתפים שעומדים בכל חובותיהם ומסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר "בוגרי קורס בעיצוב הפקה וניהול אירועים", שמוענק מטעם היחידה ללימודי חוץ במכללה האזורית אשקלון.