קורס אבחון והוראה מתקנת באנגלית במכללת אורנים

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי חינוך לתעודה?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על אורנים - קורס הוראה מתקנת באנגלית.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס הוראה מתקנת באנגלית במכללה האקדמית לחינוך אורנים - לימודי חוץ


ללמוד אנגלית כמו כולם


לא קל ללמוד שפה זרה, אך המשימה היא קשה במיוחד לילדים ולבני נוער שמתמודדים עם לקויות למידה. בנוסף לבעיות הלימודיות, מופעלים על הלומדים הצעירים גם לחצים חברתיים והם חווים לא אחת תחושת תסכול כאשר הם לא מצליחים להיות 'כמו כולם' בזמן השיעור. שיטת ההוראה המתקנת באה לספק פתרונות יצירתיים ללימוד החומר לתלמידים עם קשיי למידה מסוגים שונים, בצורה שמותאמת אישית לצרכים של כל אחד מהתלמידים ולקצב ההתקדמות שלהם.


במכללה האקדמית אורנים מציעים קורס הוראה מתקנת באנגלית, שבא לספק כלים למורים מנוסים כדי שיוכלו לסייע לתלמידים עם לקויות למידה בזמן למידת השפה החדשה. במסגרת הקורס, מכירים מגוון של שיטות הוראה מקצועיות וגם כלים באבחון דידקטי. המסלול מותאם לדרישות העדכניות של משרד החינוך ולתכנית "אופק חדש".

 


תכנית הלימודים


במסגרת הקורס, המשתתפים מתוודעים למגוון שיטות התערבות לקשיים בלמידת השפה האנגלית אצל תלמידים עם לקויות למידה. הם מכירים כלים שונים מתחום האבחון הדידקטי, דרכם אפשר לאתר קשיים באנגלית בגילאים שונים במסגרות החינוך. בהמשך, הם דנים גם בהשלכות הרגשיות של לקויות הלמידה על התלמידים ובוחנים את השפעתן על היבטים כמו דימוי עצמי ותחושת מסוגלות בלימודים. כמו כן, הם לומדים על אסטרטגיות הוראה מתקנת שונות באמצעותן אפשר ללמד אנגלית בצורה יעילה בכיתות, למשל שילוב של הוראה רב חושית כדי לשפר את היכולות להבין ולזכור את החומר הנלמד.


מתכונת הלימוד


קורס הוראה מתקנת באנגלית במכללת אורנים מתפרש על פני כ - 168 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים מתקיימים פעם בשבוע, בשעות אחר הצהריים והערב, והם כוללים הרצאות עיוניות ותרגולים מעשיים של החומר הנלמד.


סגל הוראה


את הקורס מנחות שתי נשים בעלות ניסיון וותק בתחום החינוך. האחת היא בעלת תואר דוקטור לחינוך ומומחית להוראת אנגלית כשפה שנייה לתלמידים לקויי למידה. האחרת היא אשת חינוך שמתמקדת בהוראת תלמידים לקויי שמיעה.


על מוסד הלימוד


המכללה האקדמית אורנים, שממוקמת באזור טבעון, היא מוסד ללימודי חינוך. במכללה ניתן ללמוד במסלולים לתואר ראשון ושני בהוראה וגם לקבל תעודת הוראה במקצועות שונים לחינוך היסודי והעל יסודי. ביחידת לימודי התעודה של המכללה יכולים מורים ואנשי חינוך להשתתף במגוון הכשרות מקצועיות בתחומי הטיפול, הייעוץ, האימון, ההדרכה והחינוך המיוחד. דרך הקורסים הם יכולים לפתח מיומנויות הוראה חדשות וגם להתקדם מבחינה מקצועית לתפקידי ריכוז או ניהול.


תנאי קבלה


קורס הוראה מתקנת במכללת אורנים מיועד למורים לאנגלית ולמאבחנים דידקטיים מנוסים, שמעוניינים לרכוש כישורי הוראה גם בשפה האנגלית. כדי להתקבל למסלול, המועמדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון באנגלית ותעודת הוראת אנגלית. לחלופין, הם יכולים להציג תואר ראשון בחינוך B.Ed. ותעודת הוראת אנגלית לבית הספר היסודי. מתאימים שעומדים בדרישות הסף מוזמנים לראיון שנערך בפני וועדת קבלה.


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס מקבלים תעודת גמר, שניתנת מטעם המכללה האקדמית אורנים. כדי לקבל את הדיפלומה, הם צריכים להיות נוכחים בכל השיעורים, להגיש את כל המטלות העיוניות ולעבור את בחינות הגמר.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה האקדמית אורנים - היחידה ללימודי חוץ

עוד מסלולי לימוד - לימודי תעודה - אורנים

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp