קורס בניית אתרים ועיצוב אתרים במכללת פרוג לחרדים

מכללת פרוג

אהבת? שתף ב:

קורס בנייה ועיצוב אתרים לחרדים במכללת בית פרוג


משתלבים בעולם הדיגיטלי


עולם העיצוב משנה את פניו בשנים האחרונות על רקע מהפכת המחשוב. העיצוב לדפוס מפנה את מקומו לעיצוב חדשני למדיה הדיגיטלית, לאינטרנט ולמובייל. גופים עסקיים ופרטיים רבים מעוניינים בנוכחות בזירה האינטרנטית ולשם כך זקוקים למפתחי אתרים ולמעצבים שיוכלו להתאים אותם לצרכיהם. בין אם מדובר באתרי תדמית, בחנויות וירטואליות או בדפי נחיתה, הנוכחות ברשת יכולה לשפר באופן ניכר את התפקוד העסקי ולעזור לחברות להגיע לקהלי יעד ולהגדיל רווחים.


גם במגזר החרדי מכירים גופים רבים בחשיבות של הנוכחות ברשת. במכללת פרוג מתקיים קורס בניית אתרים, שמיועד לתלמידים חרדים ומספק להם כלים מתקדמים בתחומי התכנות, עיצוב האתרים ואפיון חוויית המשתמש. בפני בוגרי הקורס קיימים נתיבים מקצועיים רבים בתחום האינטרנט. הם יכולים לעבוד כשכירים בחברות פרסום, הייטק, מולטימדיה ובניית אתרים. כמו כן, הם יכולים לעבוד כמעצבים עצמאיים ולנהל סטודיו משלהם.

 


תכנית הלימודים


לאורך הקורס, המשתתפים לומדים בהרחבה על תהליך התכנון, הבנייה והתפעול השוטף של אתרים לאינטרנט וממשקי מובייל. בתחילת הקורס, הם מתוודעים לכל הכלים הטכניים שמשמשים להקמת של אתרים ומכירים מספר שפות תכנות כמו CSS3 ו - HTML5 וכן פלטפורמות כמו וורדפרס. בהמשך, הם דנים בהרחבה באפיון ועיצוב חוויית משתמש (UX), לומדים לתכנן ולסדר את העיצוב של אתרים כדי להשפיע על תחושות והתנהגות הגולשים ולהגיע למטרות ויעדי האתר. לאחר מכן, הם לומדים כיצד מעצבים אתרים ופלטפורמות דיגיטליות אחריות ולומדים להתאים את עיצוב האתרים לממשקים שונים ולצרכים של אתרים ספציפיים.

 


מתכונת הלימוד


קורס בניית אתרים במכללת פרוג כולל כ - 224 שעות לימוד אקדמיות, שמחולקות ל - 48 מפגשים. השיעורים מתקיימים אחת לשבוע, בהפרדה מלאה בין נשים לגברים. הקורס משלב בין למידה עיונית לבין תרגול מעשי של עקרונות הבנייה ועיצוב של אתרי האינטרנט שנלמדים בכיתה.


סגל הוראה


בין המרצים בקורס אפשר למצוא: מעצב ומפתח אתרים שמומחה לאפיון ממשקי אנוש ולשפת HTML; מומחית לעיצוב חוויית משתמש למדיה דיגיטלית, שעוסקת גם בעיצוב של אפליקציות לסמארטפון; מעצב שעוסק בתכנון ובפיתוח ממשקי וורדפרס ו - HTML5; ועוד.


על מוסד הלימוד


מכללת בית פרוג היא מכללה חרדית ללימודי תעודה, שמתמקדת בעולם העיצוב והתקשורת החזותית. במכללה יכולים גברים ונשים מהמגזר החרדי ללמוד בקורסים במקצועות העיצוב השונים, כמו עיצוב גרפי, צילום, פוטושופ, אנימציה, פרסום ועיצוב פנים. המסלולים באים לסייע לתלמידים לרכוש מיומנויות פרקטיות להשתלבות בשוק העבודה.

 


תנאי קבלה


לקורס בניית אתרים במכללת פרוג מתקבלים מועמדים בעלי ידע קודם בהפעלת יישומי מחשב ושליטה ברמה טובה בשפה האנגלית. קיימת עדיפות לבעלי ניסיון קודם בעבודה על תוכנות גרפיקה, אולם אין צורך בניסיון קודם בתכנות. כחלק מתנאי הקבלה, המועמדים עוברים מבחני כניסה וראיונות אישיים, כדי לבדוק את מידת ההתאמה שלהם לתכנית.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס ועומדים בהצלחה בכל התנאים זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת על ידי מכללת בית פרוג.