רוצה פרטים על תנאי קבלה - תואר שני מנהל מערכות בריאות?
שירות אישי חינם!

מלא/י פרטיך ונחזור אליך

דרישות קבלה לתואר שני בניהול מערכות בריאות

רוצה לדעת על ההטבות שניתן לקבל בעקבות הקורונה? רוצה לדעת על תנאי קבלה - תואר שני מנהל מערכות בריאות? אנחנו רוצים לעזור לך! דרכנו תוכל לקבל את כל התשובות לכל השאלות. השוואת מחירים, מלגות, תנאי קבלה, מסלולים וכו'. 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם
שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


תנאי קבלה לתואר שני במנהל מערכות בריאות


איך מתקבלים לתואר שני בניהול מערכות בריאות?


מבין השירותים החשובים ביותר שמוענקים לאוכלוסייה נמצאת מערכת הבריאות. מערכת הרפואה במדינה נמצאת בהתפתחות מתמדת, במטרה להעניק שירות איכותי למטופלים. שכלולים טכנולוגיים בציוד ובמכשור ותגליות מדעיות חדשות עוזרים לקדם את מערכת הרפואה, ולצדם פועלים כדי לשפר גם את אופן הניהול של המערכות.

 

בתואר השני במנהל מערכות בריאות שואפים להכשיר מנהלים מיומנים ואיכותיים שיכולים לעמוד בראש מוסדות הבריאות השונים, כמו בתי חולים וקופות חולים, מרפאות פרטיות ומכוני מחקר ותעשייה רפואית. התואר השני מכשיר את הסטודנטים בדרך לקבל את ההחלטות הנכונות, לייעל את השירותים ולקדם את מערכת הבריאות הישראלית.


הקבלה במרבית המקרים היא למועמדים שברשותם תואר ראשון במקצועות הבריאות והרפואה, לרוב בממוצע ציונים גבוה יחסית. עם זאת, גם בעלי תואר ראשון בתחומים אחרים יכולים להתקבל, בכפוף להשתתפות במכינות או בשיעורי השלמה. במוסדות לימוד אחרים דורשים גם ניסיון ניהולי מעשי במערכת הבריאות או רקע במחקר.


להלן פירוט דרישות הסף לצורך קבלה לתואר שני במנהל מערכות בריאות במוסדות אקדמיים שונים. שימו לב כי תנאי הקבלה משתנים מעת לעת ולכן מומלץ לפנות למוסדות הלימוד כדי לקבל את הפרטים המדויקים.


המכללה האקדמית לישראל


כדי להתקבל לתואר שני במנהל מערכות בריאות במכללה האקדמית לישראל, המועמדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון, בממוצע ציונים של 80 ומעלה. כמו כן, עליהם להציג רמת "פטור" באנגלית במהלך התואר הראשון, או לחלופין ציון בבחינת אמי"ר. לעיתים יש צורך גם להשתתף בקורסי השלמה, לפי הרקע המקצועי וההשכלה הקודמת של המועמדים.


אוניברסיטת בן-גוריון בנגב


הקבלה לתואר השני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בן-גוריון היא למועמדים שברשותם תואר ראשון בתחומי הרפואה מסוג MD או DMD, בממוצע ציונים שאינו נמוך מ - 80. וועדת הקבלה של החוג בוחנת את הרקע האקדמי והמקצועי של המועמדים וגם דורשת מהם להציג מכתבי המלצה מגורמים מתאימים. במקרים מסוימים, בהם התואר הראשון הוא בתחומים שאינם מעולם הרפואה, רשאית הוועדה להחליט גם על שיעורי השלמה כחלק מתנאי הקבלה.


המכללה האקדמית עמק יזרעאל


לתואר השני במנהל מערכות בריאות במכללת עמק יזרעאל מתקבלים מועמדים בעלי תואר ראשון ממוסד מוכר, בממוצע ציונים גבוה, שלהם ניסיון מקצועי משמעותי בענפי המחקר הרפואי או ניהול הבריאות.


אוניברסיטת בר אילן


באוניברסיטת בר אילן, מציעים מסלול לתואר שני שמשלב בין תואר שני במנהל בריאות ותואר שני בבריאות הציבור. על מנת להתקבל לתואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת בר אילן, המועמדים צריכים להיות בעלי תואר ראשון ברפואה, בביוטכנולוגיה או בניהול מערכות בריאות, בממוצע ציונים של 80 לפחות. מועמדים שלהם תואר ראשון במקצועות לימוד אחרים צריכים להציג ציון ממוצע של 85 ומעלה כדי להתקבל. קיימת עדיפות לבעלי ניסיון של שלוש שנים ומעלה במשרות ניהוליות.


אוניברסיטת אריאל בשומרון


מועמדים שמעוניינים להתקבל לתואר שני במנהל מערכות בריאות באוניברסיטת אריאל, צריכים להיות בוגרי תואר ראשון במקצועות הרפואה בממוצע ציונים של 80 לפחות וניסיון של ארבע שנים ומעלה בתפקידים ניהוליים במוסדות בריאות. מי שאינם בוגרי לימודים במקצועות הבריאות צריכים להשתתף בשיעורי השלמה. כל המועמדים מוזמנים לראיון שנערך בפני ועדת קבלה, שבוחנת את מידת ההתאמה למסלול ואת הרקע המקצועי והאקדמי הקודם.

שירות אישי חינם

צריך פרטים על תנאי קבלה - תואר שני מנהל מערכות בריאות?

רוצה לדעת יותר על תנאי קבלה - תואר שני מנהל מערכות בריאות?
רוצה שמוסדות הלימוד יחזרו אליך?

אנחנו באתר לימודים דואגים לך. נציגי השירות שלנו ישמחו לענות לך על שאלות בנושאי: תנאי קבלה, מלגות, עלויות, קורסים, משך הלימודים, הטבות וכו', אנו מזמינים אותך לנסות את השירות שלנו בחינם.

מתחייבים לא להעביר את פרטיך ללא אישור
Whatsapp Whatsapp