קורס ניהול אחזקה במכללת מלט"ש

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי קורס ניהול?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...
 

הגעת לדף עם מידע על מלט"ש - קורס מנהלי אחזקה.

המידע באתר הועיל ל90% מהגולשים.
 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס מנהלי אחזקה במכללת מלט"ש - מכללה לטכנולוגיה שימושית


שומרים על יעילות הארגון


בתעשייה, בענף הבנייה, במפעלים או במוסדות, למנהלי האחזקה יש חשיבות רבה בהתנהלות התקינה והיום יומית. הם אמונים על הפן הלוגיסטי של הארגון או הפרויקט וצריכים להתמודד בהצלחה עם שינויים כלכליים וטכנולוגיים, שמתרחשים באופן תדיר במשק של ימינו. כחלק מתפקידם, הם צריכים להיות בעלי כישורי ניהול מחד ויכולות טכניות מאידך, וכמובן להבין בתקציבים, בבטיחות ובעבודה מול עובדים והנעתם לפעולה.


קורס מנהלי אחזקה במכללת מלט"ש מתמקד בענף הבניין והוא מעניק סל כישורים נרחב למעוניינים להתקדם לתפקידי ניהול בתעשייה. הקורס מקיף מגוון סוגים של עבודות בנייה והוא גם מאפשר לתלמידים להתנסות בהן מעשית וכך להכיר מקרוב את תחום העיסוק. בוגרי המסלול יכולים להשתלב בתפקידי ניהול אחזקה במגזר הפרטי והציבורי, במגוון גופים וחברות.

 

הקורס מתקיים בשלוחת מוסד הלימוד בירושלים


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס הניהול מכירים את תחומי האחריות של מנהלי האחזקה בפרויקטים גדולים וקטנים בענף הבניין. הם בוחנים את שלבי התהליך, החל מהתכנון והכנת התכניות, דרך העבודות בשטח ועד לתחזוקה במבנים גמורים. בהמשך, הם מכירים שיטות בנייה חדשות וטכנולוגיות מתקדמות שניתן להטמיע בשלבי הפרויקט השונים וגם דנים בפיקוח הנדרש על הבטיחות ואיכות העבודות שמתבצעות בשטח. כמו כן, הם לומדים על הפן הכלכלי והתפעולי של העבודות, שכולל ניהול של לוחות הזמנים, התקציבים וסדרי העדיפויות.


מתכונת הלימוד


קורס ניהול אחזקה במכללת מלט"ש נמשך כחמישה חודשים ונערך במתכונת נוחה לאנשים עובדים. תלמידים חסרי ידע קודם באלקטרוניקה ובחשמל צריכים להשתתף במכינה לפני תחילת הקורס, שאורכה כשלושה חודשים (סך התכנית והמכינה כ - 8 חודשים). הקורס משלב בין למידה עיונית לבין תרגולים מעשיים במעבדות הבנייה, האינסטלציה והבנייה בגבס של המכללה.


נושאי הלימוד

 

 • פעולות בקרה בבנייה
 • צבע וגמר טיח חיצוני
 • התקנת תקרות תותב
 • בטיחות בעבודות בניין
 • תהליכי תכנון בפרויקט
 • מערכות חשמל ותאורה
 • מערכות תקשורת במבנה
 • ניהול תקציבים בפרויקט בינוי
 • תחזוקת שבר ותחזוקה מונעת
 • קריאה וכתיבה של כתב כמויות
 • קדימויות וסדרי עדיפויות בעבודה    


על מוסד הלימוד


מכללת מלט"ש היא מוסד ללימודי תעודה ומקצוע ולהכשרת טכנאים. המכללה פועלת זה למעלה מ -20 שנה והיא מפעילה שלוחות במספר ערים בארץ, בירושלים, בחיפה ובבאר שבע. הקורסים במלט"ש נועדו להכשיר אנשי מקצוע וטכנאי שירות מנוסים, בתחומים כמו חשמל, אבטחה, בניין ומחשבים. המסלולים משלבים בהם התנסות מעשית ותרגולים כדי לעזור לתלמידים לצבור ניסיון ולסייע להם להשתלב בשוק העבודה בתום לימודיהם.


תנאי קבלה


לקורס מנהלי אחזקה במכללת מלט"ש מתקבלים מועמדים בוגרי 10 שנות לימוד לפחות.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה ועומדים בכל חובותיהם זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת על ידי מכללת מלט"ש - מכללה לטכנולוגיה שימושית. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים להיות נוכחים בלפחות 70 אחוזים מהשיעורים ולהגיש את כל המטלות הנדרשות לאורך הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: מכללת מלט"ש - לימודי טכנולוגיה | קורסים מקצועיים | קורס טכנאי

כלים שיעזרו לך לבחור

Whatsapp Whatsapp