קורס פרסום ממומן - גוגל אדוורדס במכללת אשקלון - יחידת לימודי חוץ

שירות אישי - צור קשר
קורס פרסום ממומן - גוגל אדוורדס במכללת אשקלון - יחידת לימודי חוץ

קורס פרסום ממומן PPC - גוגל אדוורדס ביחידת לימודי החוץ של המכללה האקדמית אשקלון


גישה ממוקדמת בדרך ללקוחות

  

הזירה הדיגיטלית מהווה כיום נתח מרכזי מהצרכנות בארץ ובעולם. עסקים או חברות שרוצים לשמור על קהל לקוחות גדול, חייבים לשווק את עצמם דרך האינטרנט כדי להישאר בעניינים. קיימים כלים דיגיטליים מגוונים דרכם ניתן לפרסם מוצרים או שירותים, אחד מהם הוא מערכת גוגל אדוורדס (Google AdWords) של חברת גוגל, שמאפשרת להגיע לקהלי יעד ממוקדים ולמדוד את תנועת הגולשים, במטרה לשפר את האסטרטגיה העסקית ולחתור להגדלת הרווחים.


ביחידת לימודי החוץ של המכללה האקדמית אשקלון מתקיים קורס פרסום ממומן, בו רוכשים המשתתפים כלים שיווקיים מעולם הדיגיטל, שיכולים לעזור להם להגיע לקהל יעד ממוקד וכך לשפר את תפקודי האתרים שלהם. הקורס, שנערך בשיתוף המכללה לניו מדיה, גם מכין את התלמידים לקראת מבחני ההסמכה של גוגל אדוורדס.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס אינטרנט זה מכירים את מבנה השוק הדיגיטלי והתנהגות הצרכנים ומתוודעים לטכנולוגיות השונות לפרסום ולשיווק אונליין. כך הם לומדים לגבש אסטרטגיה ולתכנן את הגשת המסר כך שיתאים לקהל היעד. בהמשך, הם מכירים את הכלים של גוגל אדוורדס שמשמשים להקמת קמפיינים. לאחר מכן, הם דנים גם בכלים השיווקיים של פייסבוק ובהתאמה של עמודים לצרכים של עסקים מסוגים שונים. בהמשך הם רוכשים כלים שימושיים מעולם קידום האתרים וחקר מילות המפתח וגם בוחנים את האפשרויות השונות של מערכת גוגל אנליטיקס שמשמשת לניתוח ולהבנת דפוסי פעולה של גולשים.


מתכונת הלימוד


קורס פרסום ממומן במכללת אשקלון מתפרש על פני כשנה אחת וכולל כ - 200 שעות לימוד אקדמיות. השיעורים נערכים פעם בשבוע, בשעות אר הצהריים. המפגשים משלבים למידה עיונית עם תרגול מעשי לקראת הבחינות לצורך יישום הכלים בעבודת הפרסום הדיגיטלי.


נושאי הלימוד

 

  • שיווק מחדש
  • הגשת המסר
  • הקמת קמפיין
  • קבוצות מודעות
  • פרסום ביו טיוב
  • תכנון אסטרטגיה
  • בניית דפי נחיתה
  • תכנון קהלי מטרה
  • מודלי שיוך המרות    
  • ועוד


על מוסד הלימוד


יחידת לימודי החוץ של מכללת אשקלון היא מוסד ללימודי תעודה ומקצוע. ביחידה מתקיימים שלל קורסים במקצועות כמו אימון, ניהול, ניו מדיה, נדל"ן וחשבונאות. התכניות מתאימות לעובדים שרוצים לשכלל את הכלים המקצועיים שלהם או לכאלה שמעוניינים בהסבה והן מותאמות לדרישות העדכניות של שוק העבודה הישראלי.

 


תנאי קבלה


לקורס מתקבלים עובדים בענפי השיווק באינטרנט והפרסום הדיגיטלי, שמעוניינים לרכוש ידע מקצועי בתחום פרסום ממומן לצרכי עבודתם. כחלק מתנאי הקבלה, עליהם להיות בעלי אוריינטציה לאינטרנט ולשימוש במחשב ולשלוט ברמה גבוהה בקריאה ובכתיבה בשפה האנגלית. כמו כן, יש לעבור בהצלחה בחינות התאמה וראיונות קבלה.


תעודה


משתתפים שמסיימים את הקורס בהצלחה זכאים לקבל תעודת גמר, שמוענקת מטעם יחידת לימודי החוץ של המכללה האקדמית אשקלון והמכללה לניו מדיה. כדי לקבל את הדיפלומה הם צריכים לעבור מבחנים פנימיים של היחידה וגם בחינות הסמכה חיצוניות של "גוגל אדוורדס" ביסודות הפרסום וברשת החיפוש, שעורכת חברת גוגל.

עוד מסלולי לימוד - המכללה האקדמית אשקלון
Whatsapp Whatsapp