קורס קב"טים במכללה המשותפת

רוצה לדעת על ההקלות בעקבות משבר הקורונה? רוצה לדעת על לימודים בנושאי לימודי ביטחון?

 

 

לחץ/י כאן ותקבל/י שירות בחינם שיחסוך לך הרבה זמן, כאבי ראש וגם כסף ...

 

 

הגעת לדף עם מידע על המכללה המשותפת - קורס קב"טים.

המידע באתר הועיל ל93% מהגולשים.

 

עזרנו גם לך? דרג אותנו:


קורס קציני ביטחון - קב"טים במכללה המשותפת


יש מי ששומר עלינו


קציני ביטחון, או קב"טים, אחראיים על האבטחה בבתי עסק, בחנויות, בקניונים ובמגוון רחב של ארגונים פרטיים, עסקיים וציבוריים. המציאות הביטחונית המורכבת בישראל יוצרת ביקוש רב לאנשי ביטחון, שיסייעו למנוע תופעות של פשיעה ואף אירועים חבלניים ומצבי חירום. מדובר במקצוע מאתגר שמצריך פעולה בתנאים לא שגרתיים והוא מחייב, כמובן, אחריות רבה מצד הקב"טים.


במכללה המשותפת מציעים קורס קב"טים, שמעניק למשתתפיו הכשרה מעמיקה בתורת האבטחה. זהו מסלול שכולל התנסות מעשית רבה בשטח לצד לימודים עיוניים והיכרות עם הנהלים והתקנות. בוגרי התכנית יכולים להשתלב במגוון ארגונים גדולים וקטנים, במשרדי ממשלה, בחברות תעופה ובבתי עסק. נלמד בשלוחות המכללה בסכנין ובחיפה.


תכנית הלימודים


המשתתפים בקורס ביטחון זה מתחילים ומתוודעים לתפקידים ולתחומי האחריות של קב"טים ולעקרונות האבטחה אליהם הם נדרשים בביצוע עבודתם במוסדות, בפן האישי והאזרחי. כך, הם מכירים חקיקה עדכנית ונהלי בטיחות שנוגעים לתפקיד ולומדים באופן עיוני ומעשי איך מתקיימות פעולות שמירה ואבטחה בבתי עסק ובמוסדות ציבור, שנועדו למנוע פעולות פשיעה או חבלה מסוגים שונים. בהמשך, הם מכירים מערכות מתקדמות לגילוי ולהתראה וכן מנגנונים ושיטות למניעת אש.


מתכונת הלימוד


קורס קציני ביטחון במכללה המשותפת מתפרש על פני כ - 4 חודשים וכולל כ - 70 שעות לימוד אקדמיות. אלה מחולקות ל - 17 מפגשים, שנערכים פעם או פעמיים בשבוע, בשעות הערב. השיעורים משלבים בין למידה עיונית לבין התנסות מעשית ותרגול פרקטי במסגרת סדנאות והדגמות.


בנוסף, משתתפים שמעוניינים בכך יכולים גם לקחת חלק בסדנת שטח מעשית בקרב מגע ובשיעורי מטווח, שנערכים מחוץ לשעות הלימוד. המכללה מציעה לתלמידים גם מסלול שמשלב קורס זה עם קורס חוקרים פרטיים ומעניק הכשרה מקיפה בתחומי הביטחון והחקירות המבצעיות.


נושאי הלימוד


בין הנושאים שנלמדים בקורס קב"טים נכללים:

 

 • ביטחון אישי ואזרחי
 • פעילות מבצעית בשטח
 • נהלי בטיחות
 • התנהלות מול המשטרה
 • לוחמה גופנית
 • עקרונות אבטחה וביטחון
 • שמירה ואבטחה
 • ביצוע האזנות סתר    
 • מערכות אזעקה וגילוי מתקדמות    
 • ועוד


על מוסד הלימוד


המכללה המשותפת היא מוסד ללימודי תעודה ומקצוע, אשר הוקמה לפני כ - 30 שנה. הקורסים מוצעים במגוון רחב של נושאים, כמו למשל מחשבים, ניהול, חשבונאות, שמאות, פיננסים, חינוך וביטחון. כל התכניות מותאמות לדרישות העכשוויות של שוק העבודה והן נועדו לסייע לתלמידים שמעוניינים לעבור הסבה מקצועית או להתקדם בעבודתם. למכללה סניפים בפרישה ארצית, בין היתר בערים חיפה, חדרה, נתניה, נצרת וסכנין.


תנאי קבלה


לקורס קציני ביטחון במכללה המשותפת מתקבלים מועמדים בוגרי 12 שנות לימוד לפחות, ללא עבר פלילי. כחלק מתנאי הקבלה, עליהם לעבור גם ראיון אישי, בו בוחנים את מידת התאמתם לתכנית.

 


תעודה


משתתפים שמסיימים בהצלחה את הקורס זכאים לקבל תעודת גמר, שניתנת על ידי המכללה המשותפת. כדי לקבל את הדיפלומה, הם צריכים להיות נוכחים ב - 85 אחוזים מהשיעורים לפחות, להכין את כל המטלות העיוניות ולעבור את הבחינות המסכמות בתום הקורס.** לתשומת לבך נכונות המידע עלולה להשתנות מעת לעת. המידע המוצג כאן נכתב ונערך על ידי צוות האתר. למען הסר ספק בין האתר למוסד הלימודים לא מתקיים קשר מכל סוג שהוא.


למידע נוסף לחצו: המכללה המשותפת - קורסים מקצועיים, בואו לבחור קריירה

ssssssssss

פורום ייעוץ לימודים

מתלבטת איזה תואר ללמוד
נועה כהן
1 תגובות
מתלבטת בין פסיכולוגיה אדריכלות ומשפטים
נעמה כהן
1 תגובות
כדאי ללמוד מדעי החברה?
ליאנה טיין
1 תגובות
שיבוצי עבודה לאחר תואר ראשון
אבירם יהודה
1 תגובות
הכרה בלימודים קודמים לפני הרבה שנים
אנה
1 תגובות
רישום לקורס חוקר ביטוח
ווהיב פארס
1 תגובות
מסלולים באוניברסיטאות שאפשר להתקבל אליהם בלי פסיכומטרי
אן לטיף
1 תגובות
לכניסה לפורום

מעל 28,813 סטודנטים
המליצו והצביעו על מוסדות לימוד

חפשו חוות דעת על המסלול
ומוסד הלימודים שמעניין אתכם
למשל: אוניברסיטת חיפה, הבינתחומי ...
למשל: מנהל עסקים, משפטים...

חוות דעת של סטודנטים על מוסדות לימוד

 • 4.0

  המכללה לחינוך ע"ש דוד ילין657 חוות דעת

 • 4.1

  שנקר, המכללה להנדסה ולעיצוב687 חוות דעת

 • 4.0

  אוניברסיטת בר אילן948 חוות דעת

Whatsapp Whatsapp